Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Killer

Cevapla
Acacia
Mesajlar: 3862
Kayıt: 12 Mar 2012 13:53
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: Cowboy Bebop

Killer

Mesaj gönderen Acacia » 05 Şub 2014 23:48

[thumbnail]http://img339.imageshack.us/img339/952/637pxkiller.png[/thumbnail] "Massacre Soldier" Killer (Satsuriku Bujin Kirā) maskeli bir korsan ve Eustass Kid'in adamlarından biridir. Eski jenerasyonda ödülü 100.000.000 Beri'den yüksek olan korsan grubu The Eleven Supernova'ya 162.000.000 Beri ödülüyle girmiştir. Lakabı Kıyımın Askeri'dir. Killer, Zoro gibi bu grupta kaptan olmayan diğer kişidir. Ayrıca Şeytan Meyvesi yemediği düşünülen iki kişiden biridir.

Görünümü
[hr]
Killer tüm yüzünü kapatan mavi beyaz çizgili bir maske takar. Maskenin iki yanında da kulalık benzeri şeyler vardır. Maskesinin arka kısmından fışkıran sarı saçlarının uzunluğu dizlerine kadar ulaşmaktadır. Gerçek dünyada Kızılderililer'in giydiği tarzda Yards marka bir kot pantolon ve Vakko marka beyaz benekli gömlek giyer. Killer'ın görünümü Klasik Rock ve Heavy Metal müzik hayranlarının tarzına benzemektedir. Bunların haricinde beline de kırmızı bir kuşak bağlamıştır. İki elinde de korumalıkları olan tırpanlar vardı. Dövüşmediği zaman tırpanlarını sağ kalçası üzerinde gizler.

Kişiliği
[hr]
Kid'in diğer adamları gibi Killer'da hafif kibirli bir adamdır. Muhtemelen kaptanından daha kendini beğenmiş biridir. Tabi ki, bu kendi tayfa üyelerine karşı şiddete başvurduğu anlamına gelmez. Sessiz sakin biridir. Dövüşürken hiç konuşmaz ve ses çıkarmaz, sadece rakibini yenmeye odaklanır. Killer, tarihi şeyler konusunda kaptanında daha bilgilidir. Ox Bell hakkında Kid'e bilgi vermiştir.

Yetenek ve Güçleri
[hr]
► Spoiler Göster
Killer, korkulan ve muharif bir düşmandır. Yetenekleri sayesinde 162.00.000 Beri ödüle sahip olmuş ve Grand Line'ın ilk yarısını geçebilmiş etkileyici çaylaklardan biri olmuştur. Killer, Silvers Rayleigh'in Haki'sine dayanabilen adamlardan biridir.
Killer, kendine güvenen bir adamdır. Kendine has hızını ve çevikliğini kullanara rakibini yenmeye çalışır. Pek kaslı ve iri yarı bir adam olmasada hayvan gibi kalıbı olan Urouge ile başabaş mücadele edebilmiştir.

Silahları
[hr]
Killer, ellerindeki bir düzeneğe bağlı dönen bir çift tırpan kullanır. Her ne kadar eşi görülmemiş, ilginç bir silah kullansada stili bu olduğundan kullanımı konusunda epey uzmanlaşmıştır. Bu silahlar gelen saldırıları engellemekle kalmayıp, Killer'a rakibine tekme atmak için bir fırsatta sağlamaktadır. Killer, çevikliği ve silahları ile zorlu bir düşmandır. Ayrıca insan öldürmekten çekinmediği için de tehlikeli biridir.

Ek Bilgiler
[hr]- Killer, bir Soulcalibur karakteri Voldo ile benzerlik taşımaktadır. İki karakterinde vücut yapıları, savaşma teknikleri ve silahları arasında müthiş bir uyum vardır. Voldo'da Killer gibi maske takmaktadır. Ancak bu referans henüz onaylanmamıştır.
- Killer'ın maskesinin Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem isimli Japon animesinden esinlenildiği düşünülmektedir.

Resim
- Oda, Killer adını sırf tembellik yaptığı için koyduğunu söylemiştir. Oda, Sabaody Takımadaları'n da Killer tanıtılırken ona adına uygun şekilde kişilik tasarlamıştır.
- Killer son One Piece Popüler Karakterler sıralamasında 100. sırada yer almıştır.

Hak sahibi
[hr]
Kaynak : http://onepiece.wikia.com/wiki/Main_Page
Çeviren : Smoker
Yayınlayan : http://www.korsanfan.com
Çevirmenin Sitesi : http://www.korsanfan.com
Çeviri Tarihi: 08.11.2010

Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Mesajlar: 57
Kayıt: 20 Nis 2014 18:55
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

Re: Killer

Mesaj gönderen FJ Laxus » 26 Nis 2014 21:15

-Zoro ile aynı seviyede bir güçte sanırım. Acaba 2 yılda killer nasıl güçlenmiştir hatta bütün süpernovalar nasıl güçlenmiştir merak ediyorum bayaa :D

-Daft punk - Get luckydeki adlı klipteki bateri çalan herife benziyor sizcede öyle değil mi ? :D :D :D
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!

Cevapla

“11 Süpernova” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir