Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Wiper

Adalar, Şeytan Meyvesi, Savaş Teknikleri Ve aletleri, SBS & Kapak Hikayeleri.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Mesajlar: 397
Kayıt: 29 Eyl 2017 01:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Wiper

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 08 Kas 2017 01:17

Resim

Wiper, Gökyüzü adasında bulunan '' Shandia Savaşçılarından '' biridir.

Görünüş ;

Wiper kaslı ve uzun bir adamdır. Kaşının üstünde, sol omuz ve sol göğsündede '' Dövmesi '' bulunmaktadır. Uzun saçları vardır. Sırtında '' Kanatlar '' bulunmaktadır. Bu dövmeler ve imajı ''Kızılderelileri'' andırır.

Kişilik ;

Wiper, atalarından miras kalan '' Üst Bahçe '' yi korumaya and içmiştir. Çok saygın ve azimli birisidir. Amacı, Enel'i yenip üst bahçeyi geri almaktı. Wiper, sert ve katı bir kişiliğe sahiptir ama Luffy'nin Enel'i yenmesinin ardından daha olumlu ve güler yüzlü birisi olmuştur.

Gücü ;

Wiper, yakın dövüşte oldukça iyidir. Yanık Bazuka ile uzak menzilli saldırılarda yapmaktadır. Skypia'da Luffy ve Zoro ile savaşmış ve fazla hasar almadan çıkmıştır. Ret kadranıda kullanmaktadır, bu ret kadranı normal bir darbe kadranından '' 10 kat '' daha güçlüdür ve normal bir insan ret kadranını 1 kere kullanırsa ölür. Ama Wiper bunu 3 kere kullanmıştır. 1'ini Shura'ya karşı kullandı, diğerini Enel'e ve son olarakta dev sırığa ( Luffy, Enel'e kadar ulaşsın diye ). Enel'e ret kadranıyla vurabilmesinin sebebi ise ayaklarında taşıdığı '' Kairoseki patentlerdir '' . Kairoseki ile Enel'in logia özelliğini iptal edip üstüne çıkmıştır. Enel '' Ret kadranından '' Kalbini yıldırımla şoklayarak '' kurtulmuştur. Ayrıca Wiper, Enel'den büyük ve güçlü bir yıldırım saldırısı almasına rağmen yüksek iradesiyle, kısa bir sürede olsa ayakta durabilmiştir.

Wiper, yanık bazuka ve ret kadranının yanı sıra '' Top mermileride '' atabilir. Aynı zamanda içinde '' Koku Kadranı '' bulunan mavimsi alevler ile saldırabilir.


Dövüşleri ;

- Wiper, Luffy ve Zoro dövüşlerinden sonuçsuz ayrılmıştır
- Üst Bahçe rahiplerinden Shura'yı yenmiştir.
- Enel'e kaybetmiştir.


Wiper'dan Kesitler ;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Cevapla

“Genel Bilgi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir