Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Uchiha Sasuke

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Mesajlar: 1557
Kayıt: 11 Ağu 2014 04:28
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir

Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 08 Oca 2015 03:14

Uchiha Sasuke - うちはサスケ[/size] Karakter Adı : Uchiha Sasuke - うちはサスケ
Ünvan : Genin - 下忍
Yaşı : Part 1: 12-13, Part 2: 15-17, The Last: 19, Epilouge: 32 (JiraiyaFlash üstada teşekkürler.)
İlk Görünüş : Manga 3. Sayı, Anime 1. Bölüm.
Boy ve Kilosu : Part 1: 150.8 cm - 153.2 cm, Part 2: 168 cm, The Last: 182 cm. Part 1: 42.2 kg - 43.5 kg, Part 2: 52.2 kg. The Last ve Epilouge'de henüz kilo değerleri yok.
Görünümü : Uzun düz saçlı, beyaz tenli, siyah gözlü ve soğuk bakışlı bir gençtir.
Klanı : Uchiha Klanı - うちは一族 Uchiha Ichizoku
Takımları : Takım 7 (Kakashi Takımı) - 第7班, 第七班 (カカシ班) Dainanahan (Kakashi-Han), Ses Dörtlüsü - 音隠れの忍四人衆 Otogakure no Shinobi Yonin Shū, Şahin (Yılan) - 鷹 (蛇) Taka (Hebi)
Ailesi :
Uchiha Fugaku - うちはフガク ---> Babası |Chichiyo|
Uchiha Mikoto - うちはミコト ---> Annesi |Hahaoya|
Uchiha Itachi - うちはイタチ ---> Ağabeyi |Oni- San|
Haruno Sakura - 春野サクラ---> Eşi |Tsuma|
Uchiha Sarada - うちはサラダ---> Kızı |Shōjo|
Bağlılıkları :
Resim Konohagakure - 木ノ葉隠れの里
Resim Otogakure - 音隠れの里
Resim Akatsuki - 暁
Kullandığı Elementler :
Resim Yıldırım - 雷遁 Raiton
Resim Ateş - 火遁 Katon
Resim Su - 水遁 Suiton
Resim Toprak - 土遁 Doton
Resim Rüzgar - 風遁 Futon
ResimKaranlık - 陰遁 Inton (Yin)
Resim Aydınlık - 陽遁 Yōton (Yang)
Resim Karanlık/Aydınlık - 陰陽遁 Onmyōton (Yin/Yang)
Doujutsu : Resim Sharingan - 写輪眼
Resim Ethernal Mangekyo Sharingan - 万華鏡写輪眼
Resim Rinne Sharingan - 輪廻写輪眼
Resim Öz Geçmişi : Çocukluğu ve İntikam Yoluna girişi ;
Sasuke Uchiha Klanı ve Konoha Polis Teşkilatı'nın lideri Uchiha Fugaku'nun ikinci oğludur. Çocukluğunda, hayranı olduğu ağabeyinin peşinden gitmek istemiş ve onun gibi harika bir Shinobi olmak istemiştir. Fakat sürekli olarak görevi olan Itachi, kendisine pek zaman ayıramamaktadır. Ağabeyi sürekli olarak Anne ve Babası tarafından övüldüğü için, onu birazda kıskanmaktadır. Ancak genede ağabeyini sevmektedir ve onun gözüne girmeye çalışmaktadır. Bunu ağabeyinin görevi sırasında yanına gelerek kendisini göstermek istemesinden ve eğitimi sırasında, tıpkı ağabeyi gibi atış yapmaya çalışmasından anlayabiliriz. Ağabeyi gibi o'da babasının gözüne girmeye çalışmıştır, çoğu zaman babasının onu sevmediğini düşünse'de annesinden, babasının kendisinden sürekli bahsettiğini duyduğunda rahatlamış ve mutlu olmuştur. Genede ağabeyi ile vakit'de geçirmiştir ve Uchiha Klanı içinde bazı görevler yapmıştır. Kedileri yakalayıp, patilerini mürekkeple kağıda basmak gibi.
Klanını çok seven çocuk günlük hayatında, akademiye giderek ve Uchiha sokaklarında dolaşarak geçirmektedir. Akademiye başlaması ve buradaki yeteneklerini ailesi göstermektedir fakat bu ağabeyinin klanını yok etmesiyle son bulmuştur. Ağabeyi'nin de sözleriyle, nefret ve intikam arzusuyla dolmuştur bu onu karanlığa itmiştir. O dakikadan sonra ağabeyini öldürmeye ve Uchiha'nın intikamını almaya yemin etmiştir.

Resim

Akademide ise sınıfın her zaman en popüler çocuğu ve jenerasyonun'un dahisi konumundadır. Bu popülerliği Naruto tarafından'da görülmüştür ve rakibi olarak seçilmiştir. Aslında, Naruto kendisine çok büyük bir bağlılık ve sevgi duymaktadır ancak bunu farklı şekillerde yani sürekli dalaşarak göstermiştir.
Resim Resim Aslında soğuk dursa, yaklaşmasa'da o'da Naruto'yu seviyodur. Muhtemelen, Naruto'yu da kabullenip onuda kaybetmeyi göze alamadığı içindir bu. Sasuke akademiyi en yüksek puanla bitirmiştir. Geninliği, Chuunin sınavı ve Köyden Kaçması Akademiyi bitirdikten sonra, dağıtılan üçlü takımlarda, Sakura ve Naruto ile takım olmuşlardır ve Sensei'leri ise Sharinganlı Kakashi olmuştur. Ancak bu takımın oluşması ve Genin olabilmesi için, Kakashi'nin nihai sınavını geçmek zorundadırlar. Sınav ise Kakashi'nin belindeki zilleri almaktır, yada onlar öyle bilmektedirler. Sınav başlar ve çok ateşli bir sınav olmuştur ilk başlarda gizlenerek almaya çalışmış fakat zaman zaman gövde gövdeye'de gelmiştir. Çok zor geçen sınavın ilk yarısı bittiğinde, aç gözlü davrandığı için Naruto kütüğe bağlanmıştır. Kakashi, Sasuke ve Sakura'ya yemek verirken, Naruto'ya vermemelerini aksi takdirde akademiye geri döneceklerini söyler. Fakat, Sasuke takım oyununu sürdürebilmeleri ve açken ayak bağı olmaması için, dayanamayıp Naruto ile yemeğini paylaşır. Tam bu sırada Kakashi oraya gelir, kaldıklarını düşünse'de, Kakashi ; "Ninja dünyasında görevlerine sadık kalmayanlar pisliktir, ancak arkadaşlarına sırt çevirenler, onlardan da pisliktir." der ve geçtiklerini söyler. Resim Takım 7 kurulduktan sonra bir çok sıradan göreve çıkmışlardır fakat ilk ciddi görevlerini, C-Rank olarak almışlardır. Aslında bu görevin normal şartlarda A- Rank olması gerekmektedir. Görevleri kendi köyü için çok yararlı olacak olan köprünün mimarını, Gato adlı adamdan korumaktır. Göreve daha ilk çıktıkları sırada, Zabuza'nın adamlarının saldırısına uğramışlardır. Naruto burada donup kalsa'da Sasuke rakiplerini tutmuştur ve suikastçiler Kakashi tarafından yakalanmıştır. Sasuke, Naruto'nun kormasına itafen burada ; Korktun mu ? Korkak kedicik diye alay etmiştir. Daha sonra önleri, bizzat Zabuza tarafından kesilmiştir. Kakashi, takımındakilere geri durmalarını emretmiştir. Böylece Zabuza ile bir savaşa tutuşmuşlardır, çekişmeli geçen bu dövüşün ardından, Kakashi Zabuzanın su hapishanesine yakalanmıştır. Zabuza, Mizu Bunshin yaparak Sasukelere doğru'da bir saldırıya geçmiştir. Onu Naruto karşılamış daha sonra Sasuke ile takım olarak dövüşmüşlerdir. Ancak yeterli olamamışlardır. Naruto'nun da planı ile, gölge Fuma Shiruken yaparak, Kakashi'yi Su Hapishanesinden kurtarmışlardır. Kakashi daha sonra Zabuza'yı alt etmiştir fakat burada iğneler ile Zabuzaya saldıran Kirigakure, Avcı Ninja'sı Zabuza'yı alıp götürmüştür. Resim
Resim
Güvenli bir şekilde eve geldikten sonra, Kakashi çakra kontrolü eğitimi yapmalarını ister, Sakura bunu hemen yapsa'da Sasuke ve Naruto bunu yapmakta başarısız'da olsalar, sabaha kadar çalışıp eğitimi tamamlarlar.

Köprüye gittiklerinde pusuya düşerler ve Avcı Ninja ile birlikte karşılarına çıkar, daha sonra bu kişinin aslında Zabuza'nın adamı Haku olduğu ortaya çıkar. Kakashi, Zabuza'yı tutarken Haku ise Naruto ve Sasukeyle savaşa tutuşur baygın düşen Naruto'yu savunup bir yandan da Haku ile dövüşmeye başlamıştır. Buz Aynası tekniğine kısılı kalan Sasuke dövüşte oldukça zorlanmıştır. Öne geçecek gibi olduğunda, Haku'nun Naruto'ya saldırmaya çalıştığını fark etmiştir ve Naruto'yu savunmak için, iğnelerin önüne atlamıştır ve burada öldü sanılmıştır. Daha sonra, Naruto'nun Kyuubi çakra salınımı sayesinde kurtulmuşlardır ve Zabuza'ın da Naruto'nun sözlerinden etkilenmesi ve kendisini tutan adamı öldürmesiyle görev son bulmuştur.

Resim
Resim
Resim
Son görevlerini bitirmelerinin ardından, Kakashi Takım 7'i Chuunin Sınavlarına önerir ve takım için dönüm noktası niteliğinde bir olay başlamış olur. Burada Gaara, Lee ve Neji gibi bir çok güçlü rakiple karşılaşmıştır. 3 aşamalı sınavlardan ilki olan, yazılı sınavı başarısız geçirmektedir zira bu sınav, Geninleri yapabileceği türden bir sınav değildir. Bir çok kişi bırakıp kendisiyle birlikte takımınında elenmesine yol açtıktan sonra geriye kalanların geçtiği söylenir çünkü sınavın asıl amacı, yazılıdan geçmek değil takım uyumu ile alakalıdır.

Resim
Chuunin sınavları ikinci aşaması ise yasaklı bölgede geçecektir. Burada amaçları Üçerli takımlarıyla birlikte, Dünya (Earth) ve Cennet (Heaven) Parşömenlerinin ikisiyle birlikte bu bölgeyi geçmektir ve bu parşömenleri açmak yasaktır. Ancak her takıma birer parşömen verilir ve diğer takımdaki parşömeni almak zorundadırlar. Parşömeni üçlü takımdan kimin taşıdığı belli değildir.

Daha başladıkları anda, Naruto'nun yerine geçen başka birisini anında fark etmiştir çünkü bu kişinin yüzünde sınav sorumlusunun açtığı yara yoktur ve shuriken kılıfı sol bacağındadır. Bu kişinin maskesi düştüğünde, Kirigakure Shinobisi olduğu görünür. Naruto'yu da iplerinden kurtararak, bu kişinin icabına bakarlar, ancak gitmesine izin vermek bir hatadır.

Daha sonra böyle bir durumun yaşanmaması için, takım içi bir şifre kararlaştırır. İçlerinde bu şifreyi söyleyemeyen olursa, düşünmeden saldıracaklardır. Bir saldırı sonucu grup, çok kısa anlığına ayrı kalır, Sasuke önce Sakura ile karşılaşıp şifreyi dinledikten sonra, karşılarına Naruto gelir ancak onun şifreyi bilmesi hatadır çünkü Sasuke şifre olayını, tuzak amaçlı yapmıştır. Bu seferki rakibi gerçekten çok tehlikelidir çünkü bu kişi, aşırı derecede güçlüdür.

Resim
Daha gözünü gösterdiği anda dehşete kapılır. Genjutsuya kapıldığını zannetse'de, kısa süre sonra, bunun sadece o kişinin öldürme arzusu olduğunu fark eder. Gücü karşısında deheşete düşmüş ve bir süre kıpırdayamaz hale gelmiştir. Tam yılan tarafından ezilecekken, Naruto Sasukeyi kurtarır ve "Korktun mu ? Korkak kedicik." diyerek kendi sözünü ona söylemiştir. Sasuke bu dövüş sırasında Orochimaru'dan Lanetli mühür almıştır. Orada Orochimaru ona "Güç için beni arayacaksın." der. Resim İlerleyen kısımlarında Ses Ninjaları tarafından köşeye sıkıştırılmışlar'dır. Zira Naruto ve Sasuke baygın durumdadır, onlara Shikamaru'lar yardım etmeye gelse'de yeterli olamamışlardır. Sakura saldırdıkları sırada Sasuke lanetli mühürü uyandırır ve 2 Ses Ninjasını vahşice döver sonuncuya geçecektir ki, Sakura tarafından engellenir. Kuleye varmak üzerelerken, Sis ninjaları tarafından jutsuya maruz kalsalar'da bu jutsudan Naruto'nun stratejisi sayesinde kurtulmuşlardır ve 2 Parşömenle 2. Turu geçmişlerdir.

3. ve son turda ise bireysel karşılaşmalar olacaktır. Sasuke burada Naruto'ya seninle'de karşılaşmak istiyorum diyerek, onuda ciddiye aldığını göstermiştir. Rakibi ise Kabuto'nun takımındaki, Orochimaru'nun ajanlarından birisidir. Mücadele başlamadan önce, Kakashi yanına gelip Sharinganını kullanmaması gerektiğini aksi halde mührün harekete geçeceğini ve öleceğini söyler. Bunu gayet iyi bilen Sasuke bu karşılaşmada, Sharingan değil Chakra bile kullanamamıştır. Buna rağmen rakibini, sadece Taijutsu ile alt etmiş ve 2. tura yükselmiştir.
Resim Buradan sonra, Kakashi Sasuke'nin Lanetli Mührünü mühürlemiştir. Sasuke bir süreliğine hastane'ye kaldırılmıştır. Bu sürede Kabuto, Sasukeyi öldürmeyi düşündüğü olmuştur.Ancak, bundan Orochimaru'nun üstü kapalı tehdit'i yüzünden, vazgeçmiştir. 2. Karşılaşmalar başlamadan önce, Kakashi Sasuke'yi eğitime tabi tutmuş ve burada bazı taijutsu eğitimlerinin yanında Yıldırım çakrasını kullanmayı öğreterek, Chidori'yi yapmasını sağlamıştır.

Resim
Resim
Eğitimini yaptıkta sonra, tamda karşılaşmadan diskalifiye edilmek üzereyken alana gelir ve maça hazır olduğunu gösterir, rakibi ise Kumun Gaarası'dır. Rakibi ile kıran kırana bir karşılaşma çıkartmaktadır. Lee'nin saldırılarını kopyalayıp, onun hızına yakın şekilde Taijutsu hareketleri de yapmaktadır. Gaara'nın kumdan zırhını parçalamış ve ona zarar bile vermiştir. Sasuke bu karşılaşmayı bitirmeyi ve kazanmayı çok istiyordur çünkü dövüşçüler arasındaki en güçlüsü olarak Gaara'yı görmektedir. Ne kadar güçlü olduğunu öğrenmek içinde, mutlaka Gaara'yı yenmek niyetindedir. Ancak dövüşleri kısa kesilir zira Orochimaru ve Sumagakure'nin iş birliği içinde yaptığı "Yaprağı Ez" planı harekete geçmiştir.
Resim Gaara'nın planın ardından maçtan kaçmasıyla birlikte, peşini bırakmayarak arkasından gider. Gaara ve yanındaki Temari ile Kankuro'yu yakaladığında, Temari, Kankuro'ya Gaara'yı götürmesini Sasuke'yi kendisinin alacağını söylese'de bu Sasuke'yi uzun süre tutmaz ve Sasuke, Kankuro ile Gaara'nın karşılarına dikilir, Temari tekrar geldiğinde, gene kendisinin tutacağını söyler ancak bu kez Sasuke'nin karşısına Kankuro geçer, ikisinin karşılaşacağı düşünülürken, Kankuro'nun karşısına Shino dikilir ve Sasuke'ye, Gaara'nın peşinden gitmesini söyler. Tekrar peşlerine takıldığı sırada, Gaara kendine gelir, Temari'ye çekilmesini söyler ve karşısına Sasuke çıkar. Kontolünü kaybeden Gaara, Kuyruklu dönüşümünü engelleyemez. İyi dövüşse'de, kuyruklu dönüşümü yapan Gaara karşısında başarısız olur ve Gaara tarafından kıstırılır ve imdadına Naruto yetişir. Naruto, Gaara'nın kuyruklu dönüşümünü engelleyerek ve onu uyandırarak ortalığı yatıştırmıştır. Ancak Naruto'nun bu denli güçlendiğini gören Sasuke, bu kadar geride kaldığını kendine yedirememiştir. Bu sırada, Konoha köyü büyük hasar almış, köyün 3. Hokagesi olan, Professor Hiruzen ölmüştür. Bir kesitte Sasuke, klanı için ağlarken görülür ve burada güçsüz olduğu için ailesinin ve klanının katledildiğini söylemektedir.


Resim
Itachi ile karşılaşması

Hokage'nin ölümünden sonra, hem Naruto'yu yakalamak hemde daha o zamanlar bilinmeyen niyeti olan, Danzo'ya göz dağı vermek için ortaya Itachi çıkmıştır. Sasuke bunu duyduğunda intikam arzuları kabarır ve Itachi'yi aramaya başlar. Itachi'nin, Naruto'nun peşinde olduğunu öğrenince, büyük bir tehlike içinde olduğundan, her yerde Naruto'yu aramaya başlar uzun süren arayışının ardından, Naruto'nun Jiraiya ile kaldığı otel'de Itachi ile karşılaşır. Bugün için yaşadığını, intikamını alacağını söyler ve Itachi'ye saldırmaya çalışır. Yaptığı Chidori'yi çok rahat ve kolay bir şekilde saptıran Itachi, kardeşinin boğazına yapışarak, sende intikam arzusu ve nefret eksik bu yüzden güçsüzsün der. Naruto ve Sasuke'nin imdadına, Jiraiya yetişir, yaptığı jutsu ile Sasuke'yi kurtarsa'da, karşısındaki iki Kage Seviyesi Shinobi'yi tutmaya yeterli olmaz ve kaçarlar. Sasuke ise hastaneye götürülür. Itachi'nin Naruto'nun peşinden gelmesi, Sasukenin daha fazla kıskançlık yaşamasına neden olmuştur. Uzun bir süre hastanede kaldıktan sonra, 5. Hokage Tsunade Köye gelir ve Sasukeyi iyileştirir.
Resim
Resim
Naruto'nun güçlenmesi ve Köyden kaçıp Orochimaru'ya sığınması Kakashi olmadan, gittikleri bir görevde, karşılaştıkları ve kendisinin yenemediği Jonin'i Naruto'nun yenmesi ve aralarındaki güç farkı Sasukeyi iyice kudurtur. Bu olaydan sonra hastaneye yatan Sasuke, kendini tutamaz ve Naruto'yu hastanenin çatısına çağırır. Burada, Naruto ile karşılaşmak istediğini söyler, başlarda istemese'de Sasuke ona karşılaşma yapmayı bir şekilde kabul ettirir. Naruto alın koruyucusunu takmasını istese'de, Sasuke nasılsa çizik dahi atamazsın gerek yok der. Normal başlayan dövüşte, Sasuke'ye Rasengan ile gelen Naruto'ya Chidori yapmaya hazırlanmıştır. İkili çarpışacağı sırada, araya Kakashi girer ve ikisini'de uyarır. Su deposuna ilk baktığında, saptırılmış saldırılarda kendi Jutsusu'nun daha fazla hasar verdiğini görür, ancak Kakashi ile tartışıp gittikten sonra su deposunun arkasında, Naruto'nun çok daha büyük bir hasar verdiğini görür, tüm bu olanlar kendisini güçsüz hissetmesine ve köpürmesine neden olmuştur. Kakashi'ye göre, Sasuke ve Naruto burada, bir birlerini öldürebilirdi.

Resim
Resim
Resim
Bu çarpışmadan sonra uzaklaşan Sasuke'yi, Ağacın tepesindeyken Kakashi yakalar. Burada Sasuke'ye öğüt vermiştir, Sasuke kendisi hakkında bir şey bilemeyeceğini ve kendisi için önemli olan insanların, öldürülmesinin nasıl olduğunu bilemeyeceğini söyler. Kendisi için önemli bir insan kalmadığını, hepsinin öldürüldüğünü söyledikten ve biraz daha nasihat verdikten sonra, Sasuke bunlardan birazda olsa etkilenmiştir.
Resim Bir süre takımını düşündükten sonra, Sasuke'yi almak için Ses Dörtlüsü gelir ve Sasukeyi köşeye sıkıştırır. Onu Orochimaru'nun yanına güç kazanması için davet ederler. Sasuke bunu başta umursamamıştır ve Dörtlü ile dövüşmeye başlamıştır, ancak bu sefer rakipleri'de çok güçlüdür ve her birinde kendisindeki gibi, Lanetli Mühür vardır. Sasuke üstünlüğü ele geçirmeye başladığında Mühürün ikinci seviyesini kullanan Dörtlü, Sasukeyi alaşağı etmiştir. Dörtlü kendilerine katılmalarını ve Orochimaru'nun yanına gelmesini tekrar teklif eder ve kendileri gibi, mührün 2. seviyesini kullanabileceğini söyler. Bu şekilde güçlenmeyeceğini anlayan Sasuke, Dörtlüyü dinleyerek arkalarından gitmeye karar verir, gece onu Sakura durdurmaya çalışsa'da, niyetinden vazgeçmeyerek dönmeyeceğini söyler ve Sakura'ya teşekkür edip gider.

Resim
Resim
Resim
Dörtlüye katıldıktan sonra, 2. Seviye için gerekli olan haplardan bir tane alır ve hapın etki süresi için beklemek üzere, sepetin içine girer. Sepetten çıktığında ise müthiş bir güç hissetmekte'dir ve çok daha karanlık olmuştur. Sonun Vadisi'ne geldiğinde burada arkasından, Naruto yetişir ve Sasuke'yi geri döndürmeye çalışır. Ancak Sasuke dönmemeye kararlıdır ve dönmeyeceğini, Sakuraya da söylediğini söyler. Arkadaşlarıyla birlikte Konoha'ya değil, Ses Köyüne gideceğini söyler, Naruto buna itiraz etse ve Sasuke'yi yumruklamaya başlasa'da Sasuke hiç tepki vermez ve mührün gücünü kullanarak, Naruto'ya vurur. Bu sıralarda, Sasuke Sharinganın'da üçüncü virgülü uyandırır. Duygulu bir konuşma'da yapan ikili, daha dövüşe tutuşurlar, Naruto burada ilk kez kuyruk çıkartır ve Sasukeyle dövüşe başlar, bu sırada Sasuke alın bandını takar ve ikili son bir kez karşılaşırlar bu kez jutsuları çarpışır, çizik bile atamazsın sözüne itafen alın koruyucusuna vuran Naruto, yerde baygın yatarken, Sasuke zorda olsa ayaktadır, dizlerinin üstüne çöküp, Naruto'ya bakar biraz ilerledikten sonra duraksar, ağabeyinin Mangekyo Sharingan hakkında söyledikleri aklına gelir, en yakın dostunu öldürürse bu güce sahip olacaktır fakat ağabeyinin söylediği yoldan güçlenmek istemediği için, bunu yapmaz ve Ses Köyüne doğru yol alır.

Resim
Resim
Resim
Orochimaru'yu ve Itachi'yi öldürmesi Time Skip'ten sonra ilk kez, Naruto'ların görevinden sonra, Orochimaru'nun sığınağında karşılaşır ve Naruto'ya buraya gelerek hata ettiğini söyler. Ekiple kapıştıktan sonra, Kirin yapmaya hazırlanır, bu sırada Orochimaru gelir ve bu tekniğin hazır olmadığını beklemesini söyler ve giderler.

Resim

Bu olaydan uzun süre sonra, Orochimaru'ya artık ihtiyacı olmadığını onu öldürüp yerine geçeceğini söyler. Orochimaru'ya karşı ilk başta bedenini kaybetmek üzere olsa'da buradan kurtulur ve Orochimaru'nun gerçek formuna geçmesinden sonra kafasını keserek öldürür. Buradan ayrıldıktan sonra, Hozuki Klanından, Suya dönüşebilen Suigetsu'yu. Uzumaki klanından çakra sezme ve iyileştirme yeteneği olan Karini ve Senjutsu kullanıcısı lanetli mührün kaynağı Juugo'yu takımına dahil eder. Ve amaçlarının Uchiha Itachi'yi öldürmek olduğunu söyler.
Resim
Resim
Resim
Bir köy'de Itachi'yi aramak için grubu yayar. Kendisi ise Deidara ve Tobi ile karşılaşır, Itachi'nin yerini soran Sasuke'ye, Orochimaru'yu kendisinin öldüreceğini Sasuke'nin ise onun planlarını mahvettiğini söyler. Ve ikili kapışmaya başlar, yaptığı patlamalardan kurtulan Sasuke'ye sinir olmaya başlayan Deidara, büyük saldırılara geçtiğinde'de başarısız olunca nihai patlamasını gerçekleştirir ve Sasuke'yi öldürmek uğruna kendi canından'da vazgeçer fakat bunu yaparak sadece kendisini öldürmüş olur zira, Sasuke bu saldırıdan Manda'yı kullanarak kurtulur.

Resim
Resim
Resim

Itachi'nin Bunshini ile sığınaklardan birinde karşılaşan Sasuke, burada Itachi'ye çok güçlendiğini eskisi gibi olmadığını söyler ve Chidori Sharp Spear yapar. Ancak bu Itachi'nin bunshin olduğu ortaya çıkar ve Sasuke'ye Uchiha sığınağına yalnız gelmesini söyler.

Resim

Yolda takımı ile birlikte giderken, Naruto'nun bunshini ile karşılaşır ve buna Chidori yaparak yoluna devam eder. Sığınağa yaklaştıklarında, Karin muazzam bir çakra hissettiğini söyler, hemen ardından Kisame gelir ve bu noktadan sonra sadece, Sasuke'nin geçmesini izin vereceğini söyler. Sasuke'de zaten niyetinin bu olduğunu söyleyip yoluna devam eder. Sığınağa vardığında ağabeyi ile tekrar karşılaşan Sasuke ile aralarında konuşma geçer ve Itachi sonsuz aydınlığı aradığını bunun ise kardeşinin gözleriyle mümkün kılınacağını söyler. Sasuke buna izin vermeyeceğini ve intikamını alacağını söyler. Dövüşmeye başlayan kardeşler arasında muazzam bir karşılaşma geçer ve bu kapışma'da Itachi'nin hasta olduğu'da ortaya çıkar. Itachi, Amaterasu'yu ilk olarak burada kullandığını görürüz. Çatı'da dövüş devam ederken, büyük bir yılanın içinden Orochimaru ortaya çıkar fakat geri dönüşü, Itachi'nin Totsuka kılıcı ile engellenir. Itachi bunu yaparken Sasuke'yi mühürden de kurtarır. Sasuke ise bu karşılaşma'da muazzam bir Genjutsu kullanıcısı olduğunu ve Yıldırım çakrasında uzaman olduğunu gösterir. Bu kez tamamladığı Kirin saldırısı, ağabeyine isabet ettiğinde büyük hasar verir. Karşılaşmanın sonunda her iki kardeş'de hareket edemeyecek duruma gelir, Itachi zorda olsa kardeşinin yanına gelir, Sasuke gözlerini alacağını düşünürken, Itachi alnına dokunur ve Amaterasu'yu yerleştirir. Son olaydan sonra Sasuke'nin aklı karışır.

Resim
Resim
Resim
Hebi'yi değiştirmesi ve Akatsuki'ye katılıp, Bee'yi yakalaması Yaralı Sasuke'yi Tobi, Akatsuki sığınağına taşır ve yaralarını sarar. Yanına gelip kendini tanıtmak için, Sharingan açtığında, Amaterasu harekete geçer ve Tobi'yi sarar. Bundan Kamui ile kurtulduktan sonra, ağabeyi hakkında gerçekleri Sasuke'ye anlatır ve katliamın sorumlusu olarak Konohalı 3 ihtiyarı tutar. Sasuke başlarda inanmsa'da ağabeyinin bir pislik olduğunu söylese'de. Tobi bunların gerçek olduğunu inanıp inanamamanın kendi seçimi olacağını söyler. Aklı karışan Sasuke kayalıklarda ağlarken görülür, yüzünü döndüğünde ise Mangekyo'yu uyandırdığı görünür ve artık Hebi olarak anılmayacaklarını Taka olacaklarını söyler. Amaçlarının ise Konoha'yı yok etmektir.

Resim
Resim

Tobi kararını anladığını fakat bunu için erken olduğunu söyleyerek, onu ve takımını Akatsuki'ye davet edip, Bee'yi yakalamalarını söyler. Başlarda kabul etmese'de, çıkarları doğrultusun'da bir görevliğine bu görevi kabul eder. Akatsuki olarak Kumo köyüne giderler ve Bee'yi bulduklarında savaşa girişirler, teke tek giren Sasuke yeterli olmayınca, Juugo ve Suigetsu'da katılır. Bee'ye ve Kuyruklu dönüşümüne ayak uyduramayan, Sasuke çareyi Amaterasu'da bulur ve Bee'ye Amaterasu yapar ve takım olarak çok zorlansalar'da görevi başarı ile yerine getirir. Bee'yi taşırken ise, Kumolular tarafından tespit edilir.

Resim
Resim
Resim


Bee'yi Tobi'ye teslim ettikten sonra, Taka olarak Akatsuki'den ayrıldıklarını ve Konoha'ya gideceklerini söyler. Konoha'ya doğru yola çıktıktan bir kaç gün sonra, varmak üzereyken karşılarına Zetsu daha sonra ise Tobi çıkar ve görevlerini yapamadıklarını Akatsuki'den ayrılamayacaklarını söyler. Sasuke ise, görevi bitirdiklerini artık Akatsuki ile işleri olmadığını söyler. Bee'nin yer değiştirme tekniği ile kurtulduğu anlaşılır. Sasuke yollarından çekilmelerini hedeflerinin, Konoha'yı yok etmek olacağını söyler. Tobi istese'de yapamayacağını artık Konoha diye bir yer olmadığını söyler, burası zaten çoktan yıkılmıştır ancak Sasuke'ye isteyeceği birinin nerede olduğunu söyler. Pelinde olduğu Danzo'nun 5 Kage toplatısına gittiğini öğrenen Sasuke, rotayı 5 Kage toplantısına çevirir.

5 Kage Toplantısı ve Narutolar ile tekrar karşılaşması
Taka ve Zetsu ile birlikte 5 Kage toplantısına giden Sasuke, içeriye gizlice sızar fakat Zetsu tarafında yerleri söylendikten sonra, 4. Raikage saldırmaya gelir burada uzun süre dövüşür, Susano'o yu ve Amaterasu'yu kullanarak Raikage'den az da olsa kendini savunur ve Rakiga'nin kolunu kaybetmesine yol açar daha sonra gelen Gaara ile'de karşılaşan Sasuke, Gaara'nın söylediklerini umursamaz ve karanlıktan ayrılmak gibi bir niyeti olmadığını söyler. Karin'in Danzo'nun yerini tespit etmesiyle, rotasını salona çevirir.

Resim
Resim
Resim
Salona geldiğinde, onu çok güzel bir kadın, Mei karşılar. Mei salonun kapılarını Yoton ile kapatsa'da Sasuke tekrar içeri girer ve bu kez'de Tsuchikage tarafından karşılanır, Kekkei Touta'ya yakalanır ve bu sırada Tobi gelip onu buradan Kamui ile götürür. Öldüğü sanılan Sasuke, Karin ile birlikte Kamui evrenindedir.

Resim
Resim
Tobi tarafından, Danzo'nun yanına getirilen Sasuke burada Danzo ile dövüşe tutuşur. Danzo bir çok defa Izanagi kullanmasına rağmen, Sasuke'nin, Susano'o'sundan, oklarından ve Genjutsusundan kurtulamaz. Son kez daha Izanagi kullanır ve bu kez Karin'i rehin alır, Sasuke düşünmeden, Karinin üzerinden Danzo'ya şekil verdiği elektrik ile saldırır. Bu kez Danzo saldırısını harekete geçirir ve Konoha için ikinizi'de öldürmeliyim, dese'de Sasuke bundan kurtulur. Böyle kolay bir saldırıya yakalandığı için, Karin'i takımına layık olmadığını söyler. Başta takımına normal insan bile öldürmeye bile izin vermeyen Sasuke, kendi takım arkadaşını hiç düşünmeden, Chidori'ledikten sonra Karin artık Sasuke'nin çakrasının tamamen karanlık olduğunu ve korkutucu hale geldiğini söyler.

Resim
Resim
Resim
Yanına gelip, kendisine katılmak istediğini, Konoha'yı değil onu tercih ettiğini söyleyen Sakura'ya, Karin'i öldürmesini bu sayede ona inanacağını söyler ve yapmayacağını anlayınca öldürmek için harekete geçer. Arkadan gelen Kakashi Sakura'yı kurtarır ve Sasuke'nin icabına kendisinin bakacağını söyler. Sasuke, Kakashi'ye kendisiyle kapışamayacağını ve gözünü kast ederek, o Uchihalı olduğunun göstergesidir, onu senden alacağım der ve saldırıya geçer ikili kapışırken Sasuke'nin arkasından, zehirli kunai ile Sakura gelir, Sasuke bunu fark edip o kunai ile Sakura'yı öldürecekken (tam bir ayak bağı), bu kez'de Naruto gelir ve Sakura'yı kurtarır.

Resim
Resim
Sasuke ile konuşmaya başlayan Naruto'ya, Sasuke köye dönmeyeceğini aksine köyü yok edeceğini söyler ve artık peşini bırakmasını tekrar eder. Naruto onu öldürmeden durduracağını illa ölen olacaksa ikisinin birlikte öleceğini söyler, Sasuke ise ölecek kişinin Naruto olduğunu söyler. İkili bir birleriyle çarpıştığı sırada, Sasuke'nin Sonun Vadisin'de söylediği, iki çok güçlü ninja'nın telepatisini kurarlar ve konuşurlar. Naruto burada Sasuke'ye çok önem verdiğini ve onu kardeşi gibi gördüğünü söyler, artık birini kaybetmenin ne demek olduğunu bildiğini, intikam arzusundan haberi olduğunu çocukken, kendisinin bile köyden intikam almak istediğini söyler, Sasuke'nin de bu yoldan vazgeçmesini ister. Sasuke bu isteği reddeder ve Köyü yok edeceğini tekrar eder ve beni dur durabilecek tek kişi sensin der. Bir seçim yapmak zorunda olduğunu, ya köyü kurtarıp kahraman olursun yada bana kaybeden bir ezik olursun der. Buradan sonra, Zetsu ve Tobi ile birlikte giderler.

Resim
Resim
Resim
Ethernal Mangekyo'yu açması, Itachi ile karşılaşması ve Orochimaru'yu uyandırıp Hokageleri Çağırması Naruto ile karşılaştıktan sonra, Tobi'ye ağabeyinin gözlerini istediğini ve Ethernal Mangekyo ile Konoha'yı yıkacağını söyler. Uzun süre uyuyan, Sasuke uyandığında kendisini tutmaya çalışan Zetsu'ları öldürüp dolaşmaya başlar. Tesadüfen yanından geçen ağabeyini görür ve peşine takılır. Ağabeyi'ne Tobi'nin anlattıklarını sorar ve gerçek olup olmadığını söylemesini ister, Itachi bunu doğrular fakat şuanda acelesi olduğunu halletmesi gereken bir işi olduğunu söyler fakat Sasuke onu takip etmeye devam eder. Kabuto'nun sığınağına geldiklerinde dururlar, Itachi Sasuke'ye buradaki işleri bitince, konuşacaklarını söyler.

Resim
Resim
Mükemmel bir kominasyon kurarak başlasalarda, yer avantajı olan Kabuto ikiliyi köşeye sıkıştırır. Burada Sasuke'ye Itachi'nin yalancı bir pislik olduğunu ve bir ağabey arıyorsa kendisini Sasuke'ye ağabeylik yapacağını söyler ve Sasuke ise bunu reddeder. İlerleyen dövüşte, Itachi, Sasuke'ye ANBU'da iken bir görevine geldiğini bunu hatırlayıp hatırlamadığını söyler, Sasuke evet diye cevaplar ve ikili o günkü bir kombinasyon yaparlar. Itachi sonunda Izanami'yi tamamlar ve Izanami döngüsünden Sasuke'ye bahseder. Kabuto'nun beynini kontrol edip işaretlerle Edo Tensei'i bozdurmadan önce, Sasuke konuşacaklarına dair söz verdiğini söyler. Kabuto'ya neden yardım ettiğini sorar ve konuşmak istediğini söyler. Burada tekrar Katliam hakkında konuşurlar, Itachi hata yaptığını intikam yoluna, Sasuke'yi sokarak büyük hata ettiğini söyler. Belki, anne ve babalarını hatta tüm klanı Sasuke'nin değiştirebilecek kişi olduğunu söyler. Ancak bundan sonra nasıl bir yola girerse girsin, kendisini destekleyeceğini ve seveceğini söyler bu sözlerin arkasından Sasuke'nin yanına gelir ve kaybolur.

Resim
Resim
Buradan çıktıktan sonra, gürültü nedeniyle gelen, Suigetsu ve Juugo yanına gelir. Arkasında duran, Anko'nun mührü sayesinde Orochimaru'yu uyandırır ve planından bahseder. Dörtlü Konoha'ya doğru yola çıkar ve Orochimaru, Uzumaki tapınağından gerekli olan, maskeyi alır ve Hokageleri diriltmek için gerekli olan işlemler tamamlanmış olur, maskeyi takıp jutsuyu yaptıktan sonra, kurbanlar olarak Sasuke'nin vücuduna yapışmış, Zetsuları çıkartıp onları kullanarak, 4 Hokageyi diriltir.


Resim
Resim
Resim
Burada Sandaime'den de Uchiha katliamını duyup emin olduktan sonra Madara hakkında gerçekleri 1. Hokage'den dinler. 1. Hokage'nin ve ağabeyinin, köy için yaptığı fedakarlıktan ve 1.'nin ağabeyinin harika bir Shinobi olduğunu söylemesinin ardından bu sözlerden etkilenir. Klan ve Köyün anlamını öğrendikten ve diğer Hokageleri dinledikten sonra, ağabeyinin seçtiği yolu seçer ve 4 Hokage'yi Köyü yıkmak için değil, Shinobi Savaşına yardımcı olmak için kullanmayı seçer.

Resim
Resim
Resim
4. Büyük Shinobi Savaşı Konuşmayı bitirdikten sonra, savaş alanına destek vermeye giden Sasuke büyük şoka yol açar ve Hokage olacağım demesiyle bunu ikiye katlar. Önlerindeki Juubi ile dövüşmeye başlayan Sasuke, Naruto ile kombine ataklar yaparak o kadar zamandan ve olanlardan sonra hala takım oyunlarının sürdüğünü gösterir. Eski, Takım 7 olarak, Naruto ve Sakura ile sanninlerin Kuchiyose'sini yaparak nostaljik bir girişte yaptılar.

Resim

Naruto ile birlikte uzun süre ve sağlam şekilde dövüşseler'de, Obito Juubi'yi içine çekince iş tehlikeli hal almaya başladı. Yine Naruto ile kombine atak yaparak, yeni bir jutsu geliştirip Obito'ya vurmayı başarırlar fakat bunun çok'ta etkisi olmamıştır. Naruto, Obito'ya TNJ yaptıktan sonra her şeyin bittiğini düşünürler fakat, her şey burada başlıyordur.

Resim
Resim
Resim
Madara'nın dirilmesiyle her şey çok daha kötü bir hal alır, Madara'ya diş geçiremeyen Sasuke, Hashirama ile konuşur ve Hashirama ona bir jutsu vereceğini, Madara'yı öldürebilecek tek kişinin kendisi olduğunu, zira Izuna'ya çok benzediğini ve bir Uchiha olduğu için Madara'nın ona kıyamayacağını söyler. Rinneganı almış Madara'ya saldıran Sasuke, Madara tarafından kılıçlanır ve yere yığılır. Burada ölemeyeceğini söylese ağabeyinin sözleri aklına gelse'de bilincini yitirir ve bayılır.

Resim

Gözlerini açtığında ise, Rikudo'nun yanında uyanır. Burada Indra'nın reenkarne'si olduğunu öğrenir. Daha çok Naruto gözüktüğü için pek görmesek'de. Burada Rikudo tarafından güçler ve Rinnegan alır.

Resim
Resim
Sasuke, Rikudou tarafından güç alsa'da hayata dönmek için, dış dünya'dan onun iyileşmesi gerekmektedir. Onu iyileştiren ise Kabuto olur ve Madara'nın karşısına tekrar bu kez çok daha güçlü bir biçimde çıkar.

Resim

Madara karşına çok daha güçlü şekilde çıkan Sasuke, bu kez Madara'nın Limbo'sunu bile görebilmektedir. Üstünlüğü ele geçirip mühür vuran ikili sona Madara'yı bırakır ve bu kez Madara, Kakashi'nin Sharinganını çalarak, Kamui evreninde 2. Rinneganı alarak çok daha güçlü bir biçimde geri döner ve kitapta yazdığı gibi aya yükselip 3. Gözü'de çıkartır bu sırada Siyah Zetsunun ihaneti ile Madara arkasından bıçaklanır ve bu kez gerçek bela Kaguya belirir.

Resim
Resim
Kaguya'nın gelişi ile ikili avantajı ellerinden kaybetse'de Manga tarihinin en büyük hayal kırıklığı yaşanır ve Kaguya umulandan daha kolay bir şekilde alt edilir. Naruto ile birlikte zorlu geçen dövüşün sonunda Kaguya'yı mühürlerler.

Resim
Resim
Resim
Devrimi ve Naruto ile olan kaçınılmaz Dövüşü Savaş bittikten sonra, her şeyin bittiği düşünülürken, Sasuke Rikudou'ya yardım edeceğini fakat öncesinde, 5 Kage'yi infaz edeceğini ve Kuyrukluları hapsederek devrim yapacağını söyler. Naruto başta olmak üzere herkes bu duruma şaşırır. Kuyrukluların hepsini, Chibaku Tensei'e hapsettikten sonra, Naruto'nun kendisine engel olduğunu söyleyen Sasuke, Sakura'yı Genjutsu'ya aldıktan sonra Naruto'ya geleceğin yeri biliyorsun deyip, Sonun Vadisine gider.
► Spoiler Göster
[/align]
Burada, Naruto ile savaşan Sasuke, kuyrukluların'da çakrasını kullanarak Naruto'yu pataklar. Dövüşleri sırasında devriminden bahseden Sasuke, Ninja dünyasına korkuyla hakim olacağını başka türlü savaşların durmayacağını söyler. Naruto'ya son kez saldırıp Indra oku fırlatır fakat Kurama'nın senjutsu moda girip çakra vermesiyle karşılık veren Naruto ile saldırıları bir birlerini yok etmiştir.

Resim
Resim
Resim

Çakraları bittikten sonra, Taijutsu ile dövüşmeye başlasalar'da, Kuramanın topladığı çakrayı Rinnegan ile emen Sasuke bir anda avantajlı konuma gelir. Göz gücünün bittiğini fark edip, Chidorisin'den kurtulan Naruto'dan yediği yumruk ile yere yığılan Sasuke, Naruto'ya Amaterasu ile Naruto ise Sasuke'ye Rasengan ile çarpışırlar fakat bu ikisinde kollarından olmasına sebep olur.

Resim
Resim

Savaşları bittikten sonra, uzun süre bilincini kaybeden Sasuke uyandığında Naruto ile konuşur, kendisi için neden bu kadar önemli olduğunu sorar. Naruto bunu kendisinin'de bilmediğini sadece, Sasuke acı çekerken bir şekilde hissettiğini ve kendisininde aynı acıyı paylaştığını söyler. Sasuke bunu duyunca şaşırır, çünkü kendisi'de aynı şekilde hissetmektedir. Naruto'ya karşı çocukluğundan beri böyle hissetmektedir. Sakura ve Kakashi geldikten sonra, Sakura'dan özür diler ve ikili iyileşince Sonsuz Tsukuyomi'yi bozarlar ve Shinobi dünyasını büyük yıkımdan kurtarırlar.
► Spoiler Göster
Köye Dönüşü ve Epilouge Kakashi'nin Hokage oluşundan sonra gözüktüğünde, normal şartlarda, ömür boyu hapis yatması gerektiği fakat Sonsuz Tsukuyomi'yi bozmaya yardım ettiği için bağışlandığını söyler. Bunun üstüne özür dileyen ve gitmeye hazırlanan Sasuke'ye, Sakura protez kolunun bitmek üzere olduğunu biraz daha kalması gerektiğini söyler fakat Sasuke, dünyanın nasıl işlediğini görmeye ihtiyacı olduğunu, artık her şeyi daha iyi hissettiğini söyler. Kendisiyle gelmek istediğini söyleyen Sakura'ya benim nefret yolum, benim günahlarımla alakan yok dedikten sonra ağabeyinin kendisine yaptığı hareketi yapıp sonra görüşeceklerini söyler ve kendini yola vurur. Gitmeye hazırlanırken, Naruto karşılar, kolu ve yaptıkları hakkında biraz konuşur daha sonra ikili biraz konuşur ve Naruto, Sasuke'ye Konoha alın bandını geri verir.
► Spoiler Göster
Manga'da uzun zaman atlaması yapıldıktan sonra, Sakura ile evlendiği ve Sarada adında bir kızının olduğu görünür. Sasuke göründüğünde ise Kutsal ağacın çevresindedir. Dikkat çekici biçim'de babasına benzer bir hal almıştır.

Resim
Resim
Yetenekleri
► Spoiler Göster
Silahları
► Spoiler Göster
Jutsuları :
► Spoiler GösterNaruto ile ilişkisi Akademi'de ve çocuklukta soğuk davransa'da. Takıma geldiklerinde ilk önceleri kavgacı tutumları bir birlerine ısındıktan sonra, değişmiş arkadaş olmuşlardır. Sasuke tamda bu olmasın diye ve gözünün önünde güçlenmesi yüzünden kaçak ninja olur. Kaçakken umursamıyor gibi gözükür fakat gerçekte ona karşı neler hissettiği, dövüşlerinden sonra yerde yatarken ortaya çıkar. Aslında o'da Naruto'ya çok bağlıdır ve dövüşlerinin ardından kabul edebileceği tek kişinin Naruto olduğunu söyler.
► Spoiler Göster

Fotoğrafları [/align]
► Spoiler Göster
Resim -SON- İçeriği ve her satırı, şahsımın emeğine aittir. MangaTürk ismi olmadan ve İzinsiz paylaşımı, kesinlikle yasaktır. Bundan sonra, Naruto'nun tanıtımını bu şekilde düzenleyeceğim.
En son Portgas D Ace tarafından 18 Oca 2015 17:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Gol D. Roger
Mesajlar: 2715
Kayıt: 06 Kas 2012 21:05
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen Gol D. Roger » 08 Oca 2015 10:02

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Instructions
Mesajlar: 440
Kayıt: 28 Şub 2014 08:35
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Re: Ynt: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen Instructions » 08 Oca 2015 10:40

The Avenger. Adamım benim. Sasuke bu serinin lokomotifidir. Anti-hero'dur. Sevilmese de serinin diğer başrolüdür. 'Revolution' fikri yeter.

* Pc'ye geçince beğenicem de konunu.
En son Instructions tarafından 08 Oca 2015 12:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Mesajlar: 3105
Kayıt: 24 Tem 2011 09:57
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...
Konum: Bageni

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen Haqoua » 08 Oca 2015 12:17

Çok güzel olmuş. Ellerine sağlık devamını bekliyoruz... :cheer:

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Mesajlar: 1429
Kayıt: 13 Tem 2012 20:59
Cinsiyet: Erkek
Favori Anime: Nothing.
Konum: İstanbul/Sivas/Gebze

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen Beowulf75 » 08 Oca 2015 12:26

Eline, emeğine sağlık.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Mesajlar: 206
Kayıt: 25 Eki 2014 14:25
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen atakanncetin » 08 Oca 2015 12:29

Uzun zaman sonra üşenmeden okuyayım şöyle bir yazıyı dedim.Ondada böyle mükemmel bir şeye denk geldik.Sağolasın.Valla hayran kaldım.

Kullanıcı avatarı
nara_fkd
Mesajlar: 1305
Kayıt: 22 Oca 2014 20:53
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy- The God of Highschool - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - HSD Kenichi - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Hunter x Hunter 2011 - Ano Hana - Bleach - Gintama - Slam Dunk
Konum: İzmir

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen nara_fkd » 08 Oca 2015 15:54

Ellerine sağlık, parça parça okuruz artık :-)
Resim Zura ja nai, Katsura da!
► Spoiler Göster
Yagami Light(KİRA) FC

Kullanıcı avatarı
D.reamer
Mesajlar: 323
Kayıt: 15 Eyl 2014 08:41
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen D.reamer » 08 Oca 2015 17:58

Emeğine sağlık cok güzel olmuş. :)
sırf emeğin için bile 10 puan

Kullanıcı avatarı
[email protected] [email protected]_27
Mesajlar: 237
Kayıt: 20 May 2013 16:20
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen [email protected] [email protected]_27 » 09 Oca 2015 16:47

Bayağı uzun olmuş geç geç bitmiyor, eline sağlık ama çok uzun ve güzel olmuş. tebrikler, Sasuke'yle Naruto'nun, Sonun Vadisindeki dövüşünden sonra gıcık olmaya başlamıştım bu veletten, sonrasında İtachi gibi bir karakteri öldürerek gözümde sıfır seviye bir Shinobi oldu, Naruto'yla olan son savaşında aslında Naruto gibi olmak için çok çabaladığını öğrendiğim zaman biraz yumuşadım, sevip sevmeme arasında gidip geldiğim bir karakter.

Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Mesajlar: 160
Kayıt: 08 Eyl 2014 18:26
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Re: Uchiha Sasuke

Mesaj gönderen rcpgkgz » 18 Oca 2015 14:57

Eline sağlık kardeş. Sasukenin bu serideki değeri (tabi benim görüşüm) yüzüklerin efendisindeki gollum kadar. Bi boka yaramasada en son işe yarıyo o kadar.
Resim

Boobs are heavier than a man's life

Cevapla

“Konohagakure” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir