Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

1. Hokage düşük zorlukla kazanır.
16
16%
1. Hokage orta zorlukla kazanır.
15
15%
1. Hokage yüksek zorlukla kazanır.
29
28%
Akatsuki düşük zorlukla kazanır.
6
6%
Akatsuki orta zorlukla kazanır.
12
12%
Akatsuki yüksek zorlukla kazanır.
15
15%
Beraber ölür giderler // Beraberlik
1
1%
Kararsızım
8
8%

Toplam oy: 102

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Re: Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 10 Tem 2015 20:50

Sanki bana, Akatsuki üyeleri 80 yıl yaşadı amk. Zombi Kakuzu dışında hepsi gençti. Ciddileştikten sonra 5 Kage'nin mal gibi kaldığı Madara'yı yenmiş bir adam bu adam. Hashirama>>Madara>>>Tobi>>Pein.... diye gidiyor liste ve Hashirama ciddileştiği zaman tehlikeli bir hal alıyor kolayca yenilir demek saçmalık.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 10 Tem 2015 22:00

masterkame yazdı:Hashirama çok aşmış bi karakter arkadaş. Adam yamalı olmadan adamda yok yok yani taijutsu, ninjutsu, genjutsu, senjutsu , hız, kimseyle karşılaştırılamayacak seviyede chakra.. hız olarak bütün akatsuki üyelerinden daha hızlı. genjutsu olarak ta biraz zayıf gözükebilir ama, ilk seride Hiruzene karşı kullandığı genjutsu bence çok işe yarar bi tekniktiki, akatsukinin ayağını bu bile kaydırabilir.

Genjutsu kullanmaya ihtiyacı yok bu adamın çok geniş menzile etkili alan saldırıları var. Shinsusenjuuyu, Mokuton ejderi, Mokuton golem haritayı değiştiricek güçlere sahip adam istemese yanına yaklaşamazsın bile Madara gibi aşmış biri değilsen. Tanrı kapıları var bide bi kere yersen yerinden kıpırdayamıyorsunki, adam seri seri düşürebiliyor bu kapılardan.

Jukai koutan gibi orta seviye bi tekniği bile orman yaratıyor mekanı kendi lehine çevirir adam be.. Naruto yüzlerce devasa rasenganla yok anca durdurabilmişti bu tekniği kim durdurabilir bu tekniğini bile akatsukiden??? Polen tekniği var 5 kage mort olmuştu Oonokinin iman gücü olmasa.. JiraiyaFlash hocamında dediği gibi adam hiraishingiri gibi bitirici bir tekniği bile hissedebilecek sezgi gücüne sahip.

İtachi zaten MS kullanınca 10 dakika kendini mort ediyorki amaterasu,tsukuyomi bunlar Hashiramaya hiçbir etki etmez. Susanosunu tek yumrukla parça pinçik eder geçer. Painin shinrası Hashiramayı savuramaz Kakashi kendini taşa bağlayıp karşı durabiliyordu. Tobinin Kamuiyle bi boşluktan yararlanıp kendi evrenine çekmeye kalksa anında olmuyor bu adam vücudunun heryerinden mokuton çıkarabiliyor Tobiye sokar o o odunu anında?

Hidan öyle dövüş gücü çok yüksek bi adam değil bi tanrı kapısı yiyip oturur aşağı istediği kadar ölümsüz olsun. Sasori istersen 1000 kukla çıkarsın adamdaki alan saldırıları belli yaklaşamaz bile. Hekeza Konanda aynı şekilde Tobiye kullandığı kağıt tekniği olağanüstü güçlü ama kendini mokuton duvarlarıyla koruyabiliyor bu adamki o odun bijudamayı saptıracak kadar güçlü eşsiz bi iyileşme yeteneği olduğuda unutulmamalı Hashiramanın.

Hidan ayinini gerçekleştirebilse bile ölmez bu adam yenileniyor Madaranın bildiği gövdesinin yarısı gitti ama yenilendi anında. Deideranın patlayıcıları sidikli Sasukeyi alamadı Hashirama bu. 24 saat aralıksız savaşabilen bir adam bu tek seferde öldüremezsen indiremezsin dövüş uzasa bile akatsuki Hashiramadan önce tükenir sayı fazlalarına rağmen buda kesin.

Yok arkadaş akatsuki bile olsa Hashiramayı alamazki bu adamın rage modunu görmedik hiç. EMS Madara + %100 kyuubiye karşı bile isteksiz dövüşüyor adam karşıdakini direk yok etmek için dövüşse karşıda akatsuki falan kalmaz diyorum ben. Valla çıkarır bi 10 tane mokuton klon savaş alanının anasını beller mokuton ejder + golemlerle.

Bu adamı rinneganlı Madara bile yenemedi. Hashirama yerde tükenmişken Madara tanrı kapısını yiyip nakavt olmuştu bile.. Akatsuki yener diyen arkadaşlara saygım varda Hashirama tam bir hayvan yani arkadaşlar. Akatsuki rakip olarak en ters adama denk gelmiş resmen banamısın dermi kaç kişi olsalarda? Takım halinde sağlıklı bi biçimde saldırabilecekleri bile bana mantıklı gelmiyor ölümcül derecede o kadar alan saldırısı varken.. adamın sayısız derecede hayvani güçte alan tekniği var. Hashirama çok sevdiğim bi karakter fanboylukla değil mantık çerçevesinde baktığımda olası böyle bir vs de benim gözümün önüne gelen ordan oraya savrulan bi akatsuki :D

masterkame yazdı:Ne abarttınız abi Hashiramayı. Akatsuki böyle baya baya yayıla yayıla rahatlıkla alır Hashiramayı ! Madem bu kadar güçlüydü bu adam niye gencecik yaşında öldü gitti? öldürmüşler işte o kadarda güçlü değilmiş!!!1
Gençler, arkadaşlar,mtliler arkadaşımız. 2 sayfa önce Hashi'nin galibiyetini çok iyi tarif etti.. 2 sayfa sonrada canı sıkıldı trolledi.. Genç dimalar ve çaylaklarda hemen düşmüşler ağına :P :lol: :lol: Böyle zarflara gelmeyin ;) Konuyu iyi takip edin sakin olun B)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Mesaj gönderen masterkame » 10 Tem 2015 23:03

JiraiyaFlash hocam nerden çıktın sen :laugh: tamda karışıcaktı ortalık :lol: yok ciddi olarak akatsukinin galibiyetini savunanlar nasıl savunur anlamıyorum. Adamın gücünü geçebilmenin tek yolu Juubi jinchuriksi olmak ! Tobi gibi bi karakter bile Juubiyi içine alınca az farkla geçiyor bu adamın gücünü ! Juubi diyoruz yani :S Hashirama gerçekten güç dengelerinin dışında bir karakter.

Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Mesaj gönderen mushroom » 11 Tem 2015 01:45

masterkame yazdı:Hashirama çok aşmış bi karakter arkadaş. Adam yamalı olmadan adamda yok yok yani taijutsu, ninjutsu, genjutsu, senjutsu , hız, kimseyle karşılaştırılamayacak seviyede chakra.. hız olarak bütün akatsuki üyelerinden daha hızlı. genjutsu olarak ta biraz zayıf gözükebilir ama, ilk seride Hiruzene karşı kullandığı genjutsu bence çok işe yarar bi tekniktiki, akatsukinin ayağını bu bile kaydırabilir.

Genjutsu kullanmaya ihtiyacı yok bu adamın çok geniş menzile etkili alan saldırıları var. Shinsusenjuuyu, Mokuton ejderi, Mokuton golem haritayı değiştiricek güçlere sahip adam istemese yanına yaklaşamazsın bile Madara gibi aşmış biri değilsen. Tanrı kapıları var bide bi kere yersen yerinden kıpırdayamıyorsunki, adam seri seri düşürebiliyor bu kapılardan.

Jukai koutan gibi orta seviye bi tekniği bile orman yaratıyor mekanı kendi lehine çevirir adam be.. Naruto yüzlerce devasa rasenganla yok anca durdurabilmişti bu tekniği kim durdurabilir bu tekniğini bile akatsukiden??? Polen tekniği var 5 kage mort olmuştu Oonokinin iman gücü olmasa.. JiraiyaFlash hocamında dediği gibi adam hiraishingiri gibi bitirici bir tekniği bile hissedebilecek sezgi gücüne sahip.

İtachi zaten MS kullanınca 10 dakika kendini mort ediyorki amaterasu,tsukuyomi bunlar Hashiramaya hiçbir etki etmez. Susanosunu tek yumrukla parça pinçik eder geçer. Painin shinrası Hashiramayı savuramaz Kakashi kendini taşa bağlayıp karşı durabiliyordu. Tobinin Kamuiyle bi boşluktan yararlanıp kendi evrenine çekmeye kalksa anında olmuyor bu adam vücudunun heryerinden mokuton çıkarabiliyor Tobiye sokar o o odunu anında?

Hidan öyle dövüş gücü çok yüksek bi adam değil bi tanrı kapısı yiyip oturur aşağı istediği kadar ölümsüz olsun. Sasori istersen 1000 kukla çıkarsın adamdaki alan saldırıları belli yaklaşamaz bile. Hekeza Konanda aynı şekilde Tobiye kullandığı kağıt tekniği olağanüstü güçlü ama kendini mokuton duvarlarıyla koruyabiliyor bu adamki o odun bijudamayı saptıracak kadar güçlü eşsiz bi iyileşme yeteneği olduğuda unutulmamalı Hashiramanın.

Hidan ayinini gerçekleştirebilse bile ölmez bu adam yenileniyor Madaranın bildiği gövdesinin yarısı gitti ama yenilendi anında. Deideranın patlayıcıları sidikli Sasukeyi alamadı Hashirama bu. 24 saat aralıksız savaşabilen bir adam bu tek seferde öldüremezsen indiremezsin dövüş uzasa bile akatsuki Hashiramadan önce tükenir sayı fazlalarına rağmen buda kesin.

Yok arkadaş akatsuki bile olsa Hashiramayı alamazki bu adamın rage modunu görmedik hiç. EMS Madara + %100 kyuubiye karşı bile isteksiz dövüşüyor adam karşıdakini direk yok etmek için dövüşse karşıda akatsuki falan kalmaz diyorum ben. Valla çıkarır bi 10 tane mokuton klon savaş alanının anasını beller mokuton ejder + golemlerle.

Bu adamı rinneganlı Madara bile yenemedi. Hashirama yerde tükenmişken Madara tanrı kapısını yiyip nakavt olmuştu bile.. Akatsuki yener diyen arkadaşlara saygım varda Hashirama tam bir hayvan yani arkadaşlar. Akatsuki rakip olarak en ters adama denk gelmiş resmen banamısın dermi kaç kişi olsalarda? Takım halinde sağlıklı bi biçimde saldırabilecekleri bile bana mantıklı gelmiyor ölümcül derecede o kadar alan saldırısı varken.. adamın sayısız derecede hayvani güçte alan tekniği var. Hashirama çok sevdiğim bi karakter fanboylukla değil mantık çerçevesinde baktığımda olası böyle bir vs de benim gözümün önüne gelen ordan oraya savrulan bi akatsuki :D
Çok güzel açıklama olmuş cidden. Ben de Hashi alır diyorum ama sen bi tek Kisame den bahsetmemişsin. Chakra emen silahıyla Hashi yi en çok zorlayacak kişi olabilir.

Kullanıcı avatarı
masterkame

Mesaj gönderen masterkame » 11 Tem 2015 02:11

@mushroom
Senjutsu kontrol edilmesi çok zor birşey. Bu chakrayı çeken painin bedenlerinden biri taşlaşmıştı. Bu chakrayı çeken kişi önce kurbağalaşıp sonra taşlaşıyor. Hashiramanın senjutsusunu çekmeye kalkarsa Kishame samehadası taş olacaktır hiçbir tehlike arz etmiyor Kisame bana göre ^^

Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Mesaj gönderen zabuzamomochi » 11 Tem 2015 06:33

masterkame yazdı:JiraiyaFlash hocam nerden çıktın sen :laugh: tamda karışıcaktı ortalık :lol: yok ciddi olarak akatsukinin galibiyetini savunanlar nasıl savunur anlamıyorum. Adamın gücünü geçebilmenin tek yolu Juubi jinchuriksi olmak ! Tobi gibi bi karakter bile Juubiyi içine alınca az farkla geçiyor bu adamın gücünü ! Juubi diyoruz yani :S Hashirama gerçekten güç dengelerinin dışında bir karakter.

Neden savunmasınlar arkadaşım.Onlara o mantıklı geliyordur.Sana da bu.

Obito Jinchuriki olurken içinde Hachibi ve Kyubi yoktu ve buna rağmen Hashirama bu Obito benden güçlü dedi

Kuyrukluların güç sıralamasını izah etmeye gerek yok.Kuyruğu en çok olan en güçlü.Kyubi>Hachibi....... falan fişman.

Ben bütün karakterlerin tek bir karaktere çakralarını transfer ettiğinde ortaya muazzam karakterli bir villian çıkabileceğine inanıyorum.Pain o güçsüz haliyle Chibaku Tensei yaptığında Naruto Kyubi Jinchurikisi olduğu için zor kurtulmuştu.

Yanlış hatırlamıyorsam Hashirama Naruto Kurama Mode açıkken neredeyse benim kadar chakrası var demişti.Yani arada öyle çok büyük bir fark olmaz.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 11 Tem 2015 11:12

zabuzamomochi yazdı:
masterkame yazdı:JiraiyaFlash hocam nerden çıktın sen :laugh: tamda karışıcaktı ortalık :lol: yok ciddi olarak akatsukinin galibiyetini savunanlar nasıl savunur anlamıyorum. Adamın gücünü geçebilmenin tek yolu Juubi jinchuriksi olmak ! Tobi gibi bi karakter bile Juubiyi içine alınca az farkla geçiyor bu adamın gücünü ! Juubi diyoruz yani :S Hashirama gerçekten güç dengelerinin dışında bir karakter.

Obito Jinchuriki olurken içinde Hachibi ve Kyubi yoktu ve buna rağmen Hashirama bu Obito benden güçlü dedi

Kuyrukluların güç sıralamasını izah etmeye gerek yok.Kuyruğu en çok olan en güçlü.Kyubi>Hachibi....... falan fişman.

Ben bütün karakterlerin tek bir karaktere çakralarını transfer ettiğinde ortaya muazzam karakterli bir villian çıkabileceğine inanıyorum.Pain o güçsüz haliyle Chibaku Tensei yaptığında Naruto Kyubi Jinchurikisi olduğu için zor kurtulmuştu.

Yanlış hatırlamıyorsam Hashirama Naruto Kurama Mode açıkken neredeyse benim kadar chakrası var demişti.Yani arada öyle çok büyük bir fark olmaz.
Önelkle Hachibi ve Kyuubi vardı.. Sadece tam değildi.. Ufak bir kısmıydı ama vardı.. Olmasa Juubi uyanmıyor zaten o yüzden "yoktu" yanlış kelime.. Ayrıca adam Hashirama'dan güçlü olmak için ne toplamış hep birlikte bakalım Sharingan,Rinnegan,Uchiha Genleri, Hashirama genleri, 9 Bijuu ve bir kısmı Minato bir kısmı Madaradan olmak üzere yoğun bir eğitim tüm bunlarır Toplayınca Hashirama'yı bir tık anca geçebilmiş adam :D Bugün Juubi Jinc Obito Akatsuki'yi şeyinde sallar zaten :lol: :lol:

2 sayfa önce o Hashirama-Naruto çakra muhabbetini düzeltmiştim okumamışsınız.. Naruto tamamen Kyuubi üzerinde kontrol sağlayıp %50 Kyuubi'nin tüm çakrasını çekerek KCM3 Modu açtığında Hashirama (Sennin Mode'da değilken normal hali için) -neredeyse- benim kadar çakrası var dedi. Yani Uzumaki Çakrası + Sennin Mode + %50 Kyuubi <= Normal Hashirama..

Pain'in Chibakusundan çıkan ise Kyuubi üzerinde hiç kontrolü olmayan daha 7. kuyruktan 8. kuyruk çakra pelerini moduna geçmekte olan bir Naruto idi..

KCM2 Naruto Pain'i asfalt yapardı büyük ihtimalle.. Yani evet güç farkı malesef o kadar fazla.. Hashirama'yı Pain'i ve Akatsuki konseptini sevdiğim kadar sevmesem de durum bu :D

@masterkame

Ya ilk baş uyarayım dedim şimdi pişman oldum, haklısın keşke olay çıksaydı azcık
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

Kullanıcı avatarı
masterkame

Mesaj gönderen masterkame » 11 Tem 2015 18:28

zabuzamomochi yazdı:

JiraiyaFlash güzel açıklamış ama bende açıklıyım kardeşim. Sen inanıyormusun Kyuubi + hachibinin o oluşan Juubinin karşısında durabileceğini? diğer 7 biju vs Kyuubi + Hachibi olsa eyvallahta Juubinin oluşması bambaşka bi seviyeyi ortaya çıkarıyor. Juubi tamamlandıda ortaya çıktı. Orjinalinden pek farkı olmaz diyip ortaya çıkarmışlardı Juubiyi o eksik chakralar kendini topluyor Kyuubi + Hachibiden bir miktar çakra bulunması yetiyor. Madarada bütün bijuların tamamı vardı ama Minato, Madara için Obitodan bile fazla fazla sennin chakrası hissediyorum dedi(Hashirama sennin modundan dolayı bu fark) öyle off allahım bu ne devasa bi chakra farkı var falan demedi Madara için. Çünkü Juubiyi içine aldıktan sonra kaldırabiliyosa bedenin kendinin ne olduğunun pek önemi yok seviyeni içindeki Juubi belirliyor artık. Yani Madara ve Obito jinchurikiyken pek chakra farkı yoktu aralarında. Dediğin gibi bi farkı etkilemiyor o ufak miktarda bulunsada kyuubi + hachibi chakrası Juubi ortaya çıkınca tamamlanıyor. Hashirama chakra seviyesi çok farklı seviyede Madarada bile buna yaklaşabilecek chakra yok.

aytacinho
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Mesaj gönderen aytacinho » 13 Tem 2015 01:58

2 hafta işlerim nedeniyle il dışına çıkmıştım . Müsait olunca bi konuya bakıyım dedim hala Madara + %100 kyuubiyi yendi muhabbeti . Zetsuda Jinch. Madara'ya kolu soktu Şahin K gibi a'q .Sizin mantık gidersek Zetsu > Juubi Jinch. Madara > Hashirama . Demekki zetsu bu savaşa tek girer kalanlarda yanda şakşakcılık yapar.

Bir diğer olayda işleri abartmışsınız . Moku bunsinler senjutsu topluyor , yok golemler alıyo chibakuyu uzaya atıyor , Jukai koutan ile patlatılıyor falan filan . Hashi ' nin bunshinlerinin sennin çakra topladığını gören var mı şahsen ben görmedim . o golemin chibakuyu tutması için baya bi zıplaması gerekir , zaten yapmasına gerek yok bir jutsu kullandığın çakraya bakarak güçlenir ki ben chibakunun golemi kendisine çekeceğini düşünüyorum . Jukai koutan ile patlatma işini nasıl çıkardınız . Katsuyu böyle bişey görmedi . İtachi'nin gözlemleri sonucu zayıf bi yönü olduğu bulundu . Yani katsuyudan bilgi alan Hashi bundan habersiz .

Bu savaşta kilit isim olan Pain ' in çok küçümsendiği kanısındayım .
-Kuchiyose enik oldukça bela bi teknik mesela . İt bölündükçe çoğalıyo bildiğin .
-Ölü dirilten göbeli Obito kendi boyutunda koruyabilir . Öleni at boyuta düzelsin geri gelsin .
-Çakra emen göbel bu savaşın kilit ismi bence . Hatırlarsanız Jiraiya'nın ve Naruto'nun senpou rasenganlarını emebilmişti . Sadece çakra emmiyor yani gidip Hashirama'ya el ense çekecek değil . ( Yorumlara bakıyorum Hashi'nin çakrasını emer taş kesilir denmiş anca )
-Diğerlerinin oyalayıcı teknikleri olsada gözlerin birbiriyle bağlantısı sayesinde destek birim olarak diğer bedenlerin zarar görmesini engelleyebilir .

Emici göbelin güç alanı ile ilgili tam bi bilgi göremedik mangayla - anime arasındaki fark sağolsun . Animedeki alana bakarsak eğer Jiraya ile olan savaşta 2 kurbik+jiraiya'nın yaptığı kombo saldırıyı emmesiyle geniş bi alana etki ettiğini düşünmekteyim .Jukai Koutan gibi devasa bi jutsu tek başına çeker çekemez bilemeyiz . Eğer öyle olmasa bile bu evrende herkeste bi bunshin var . Bizde Pain'de bunshin görmedik diyenleri duyar gibiyim ama Rinnegan'ın bi tekniği vardı adını bilmiyorum itachi ve Kisameyi kopyalamıştı aynını burda da uygulayabilir zetsucuklara .

Kimine göre %100 Kyuubi+Ps kadar yıkıcı gücü olmayabilir rinnegan'ın ama kullanışlılığı her türlü eksilerini kapatır durumda . Tenseileri ve jutsu emmesi sayesinde mokutonu işlevsiz kılacağını bu yüzden de Hashirama'yı taijutsu'ya iteceğini düşünmekteyim. Hashirama taijutsuda AKATSUKİ'den çok çok ileri seviye olabilir ama iş artık Taijutsu vs Ninjutsu savaşına dönmüş durumda . AKATSUKİ'de de jutsu repertuarı fazla olduğundan bu savaşı yüksek zorlukla AKATSUKİ'nin kazanacağı düşüncesindeyim .

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 14 Tem 2015 02:01

@aytacinho

Hazırlıksız bir saldırı, ve 100 lerce yıldır hesaplanan bir hamle ile ... uzun bir savaş sonrası birini yenmeyi aynı kategoriye sokarak zaten mesajına çok kötü başlamışsın aga :D Jiraiya'nın attığı basit bir ateş ve cho odama rasenganı emmesi bile saniyelerini alıyor.. :D JUkai Koutan'ı emmekle uğraşırken mokubunshinlerden biri içini dışına çıkarır çakra emen pain'in.. İTachi ve Kisame'yi kopyalamamıştı.. Ölü bir bedene onların çakralarının %30 kıvamında bir hengen yapılmıştı ki o jutsu da Sasorinin de parmağı var.. Pain'in değil sadece..Zetsucuklar diye de bir şey yok dövüşte..Zetsu var sadece..

Mokuton Golem+Mokuton Ejder>>>>Chibaku TEnsei.. Bir de ne olur konunun şartlarını iyi okuyun... Hashirama Katsuyunun bir parçasına sahip ve ondan tüm Pain bedenleri ile ilgili bilgileri edinmiş durumda,, Akatsuki üyelerini ve güçlerini de biliyor.. + Bir günlükte hazırlık süresi var dedik :D Pain nasıl bir süpriz yapabilir ? Yapamaz.. Pain değil Nagato olsaydı iş biraz daha güçleşebilirdi tabi..

Bölünen enik için Kuchiyose Çağıran Path i halletmen yetiyor zaten ?.. Naruto'nun bile 2 dk da hallettiği bir olayı Hashi'mi yapamayacak ?

Ayrıca Katsuyu Chibaku'yu gördü.. Minato, Kyuubi mührünü tazeleyip Naruto normal hale gelince.. Katsuyu Narutonun kıyafetinden çıktı.. Orada bir an olsun öleceğim sandım vs dedi (Kyuubi için diyor) .. Yani o nerden çıktı bu nerden çıktı diye hesap sormadan önce biraz dikkat et kardeşim...

NAruto'nun Kagebunshinleri Sennin Çakrası çekip, esas sahibine transfer edebiliyor.. Mokubunshinler niye aynısını yapamasın ki ? :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim[/align]

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir