Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

1. Hokage düşük zorlukla kazanır.
16
16%
1. Hokage orta zorlukla kazanır.
15
15%
1. Hokage yüksek zorlukla kazanır.
29
28%
Akatsuki düşük zorlukla kazanır.
6
6%
Akatsuki orta zorlukla kazanır.
12
12%
Akatsuki yüksek zorlukla kazanır.
15
15%
Beraber ölür giderler // Beraberlik
1
1%
Kararsızım
8
8%

Toplam oy: 102

Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Re: Akatsuki Vs Hashirama Senju (1. Hokage)

Mesaj gönderen SıcakBuz » 27 Tem 2015 23:02

Hashirama bu serideki bug karakterlerden biri ve en sevdiğim karakterlerden biri ancak bu sitede şöyle bir şey gördüm. Genelde hep aynı kitle ve bunların fan olduğu karakterler, Hashirama, Jiraiya ve Minato. Bu karakterler söz konusu olduğunda akıl tutlaması yaşanıyor nedense.

Şimdi Hashirama burda vs yi teke tek ve ard arda dahi yapsa bile hepsini tek tek alacak güçte bunda hem fikiriz. Ancak hepsine karşı dendiği anda işler değişir. Yani iş ortada sıçana döner buda Akatsuki lehine olur tabi. Burda en sonki hırt kagelerden bahsetmiyoruz. Onların çok üstünde olan 3 tane boru gibi karakter ( Itachi, Pain ve Obito), Kisame gibi jinchuriki çakrasına sahip karakter, Hidan ve Zetsu gibi ne yapacağı belli olmayan karakterler var. Kombine saldırılara karşı öyle savunma yapmak kolay değil. Hashirama, Madaraya karşı teke tek savaştı. Bunu döndürüp, Android Madara'nın 5 tane bi boka yaramayan kageyle taşak geçmesine bağlayıp, işte Hashiramada Akatsukiyle taşak geçer sonucunu çıkarmayın. Çünkü aynı rinneganlı android Madara, Hashiramayı bırak bütün ninja ordusu ile taşak geçti.

Sonuç olarak burda Akatsuki'den Itachi, Pain yada Obito üçlüsünden birini çıarıp, yerine mangada taşak oğlanına çevrilen Minatoyu koyduğunuzda siz o zaman görün bakalım bu Hashirama öttürür diyenlerin yorumlarını o zaman gerçek sonucu çıkar vs nin.

Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Lamuchi » 28 Tem 2015 00:28

O tırt kageler dediğin adamların Akatsuki üyelerinden bir farkı yok(Pein ve Obito'yu hariç tutuyorum).Tutturmuşsun Minato diye konuda bile yok Minato.Ne zaman Minato fanlığı yapılmış anlamıyorum ki.Adamın eskiden fanlığı yapılıyordu,doğrudur.Ama onunda haklı bir sebebi vardı dokunulamaz,erişilemez Hashirama'nın o kadar uğraşarak aldığı Uchiha Madara'ya tek atması ki sonradan Maskeli'nin Obito olduğu ortaya çıktı.
İstediğini söyle ama Hashi serinin god mod karakterlerinden biri ha sana göre Akatsuki alabilir tabi ama bize göre Hashirama alır ki gerekçelerini de yazmışız.
Jiraiya'ya da laf atmışsın ki Jiraiya için genel olarak Pein,İtachi gibileri yener denir.Tutupta kimse Madara'ya tek atar falan demiyor.Jutsu olarak biraz düşün anlarsın bu seviyede tüm adamların birbirini yenme potansiyeli olduğunu ve herkesin bunu farklı bir biçimde yorumlayabileceğini.
Mesela senin Jiraiya,Minato hakkında düşündüğünü ben de İtachi için düşünüyorum ama kalkıpta kimseye fan falan demedim.Hoş değil böyle sayfalarca yazı yazan insanlara fan demek.

Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Mesaj gönderen SıcakBuz » 28 Tem 2015 08:44

İyi işte benim dediklerimi haklı çıkarır nitelikte yorum yapmışsın. Minato'nun Obito'ya tek atması, Jiraiya'nın Pain ve Itachi gibi karakterleri alması ancak bunların hiçbiri mangada olmadı. Ne Jiraiya adam akıllı güçlü bir karakteri aldı ( Buna orochimaru da dahil) ne de Minato genç Obitoya tek attı. ( Tek atamamasının nedeni Obito o hali ile adamı tebrik ediyor taşak geçer gibi hokage olduğunu kanıtladın falan diyerek. Ha Minato yinede vs devam etse alırdı orası ayrı tabi)
Hashirama için söylediklerimi tekrar okursan, Hashirama'nın hangi seviyede olduğunu yazmışım. Saygılar.

Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Lamuchi » 28 Tem 2015 10:35

Minato 3 saniyede Obito'yu yendi ki Obito'ya o zamanlar dokunan yoktu.Zamanında Minato fanlığından bende rahatsızlık duyuyordum ama şimdi adamı bildiğin Konohamaru seviyesine çektiniz.Önceki mesajda Jiraiya İtachi ve Pain'i alır demedim.Sadece güç olarak yakın olduklarını insanların farklı yorumlayabileceğini söyledim.Ki bence Jiraiya İtachi'yi alır ve Pain'i de zorlar.

Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Mesaj gönderen Hanabi » 02 Ara 2015 18:54

Bence Akatsuki alabilir yüksek zorlukla. Aslında Hashirama alır geçti aklımdan ama adam hangi birine yetsin mokutonu çok etkili kullanıyor filan ama Akatsuki'de de boş beleş elemanlar yok hepsi s-rank suçlu. Bir Akatsuki üyesini 3 veya 4 kişi zor yeniyordu ondan mantıklı gelmedi god of shinobi olmasına rağmen bile. Belkide Hashirama alırdı kimbilir adam dahi çünkü.

Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Mesaj gönderen Hanabi » 02 Ara 2015 19:13

Lamuchi yazdı:O tırt kageler dediğin adamların Akatsuki üyelerinden bir farkı yok(Pein ve Obito'yu hariç tutuyorum).Tutturmuşsun Minato diye konuda bile yok Minato.Ne zaman Minato fanlığı yapılmış anlamıyorum ki.Adamın eskiden fanlığı yapılıyordu,doğrudur.Ama onunda haklı bir sebebi vardı dokunulamaz,erişilemez Hashirama'nın o kadar uğraşarak aldığı Uchiha Madara'ya tek atması ki sonradan Maskeli'nin Obito olduğu ortaya çıktı.
İstediğini söyle ama Hashi serinin god mod karakterlerinden biri ha sana göre Akatsuki alabilir tabi ama bize göre Hashirama alır ki gerekçelerini de yazmışız.
Jiraiya'ya da laf atmışsın ki Jiraiya için genel olarak Pein,İtachi gibileri yener denir.Tutupta kimse Madara'ya tek atar falan demiyor.Jutsu olarak biraz düşün anlarsın bu seviyede tüm adamların birbirini yenme potansiyeli olduğunu ve herkesin bunu farklı bir biçimde yorumlayabileceğini.
Mesela senin Jiraiya,Minato hakkında düşündüğünü ben de İtachi için düşünüyorum ama kalkıpta kimseye fan falan demedim.Hoş değil böyle sayfalarca yazı yazan insanlara fan demek.
Ne kadar doğru bilmiyorum ama Kishi İtachi Madara'ya karşı savaşta olsaydı 5 saniyede yenerlerdi demiş. Yani zekada güç demek sonuçta anlık kararları iyi alan kazanır. Yani strateji ve zekanında önemi var bu seride. Jiraya bambaşka seviye zaten eskilerin yeri ayrı. Hashirama alma ihtimali var ama Akatsuki'ninde var İtachi Obito Pain faktörüden kaynaklı. Aslında iş biraz zeka strateji ve savaş anındaki durumlarına bakıyor sanırım o yüzden tahmin etmek güç bu tarz karşılaştırmaları kim alır diye. Yani iki tarafında şansı var ben Akatsuki dememin sebebi sayıca kordineli saldırı yaparlarsa bir açığını belki yakalamarı kolay olacağı için diye düşündüm Akatsuki alabilir yüksek seviyede zorlanarakta olsa diye düşündüm.

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir