Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Galip Ayrılır ?

Jiraiya
7
35%
Gai
5
25%
Minato
5
25%
Lee (Epilouge)
0
Oy yok
Hiruzen
2
10%
Orochimaru
1
5%

Toplam oy: 20

Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Re: Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Mesaj gönderen D.reamer » 18 Ara 2014 21:27

Öncelilkle ellerine sağlık. Anket başlığı çok güzel katılırımda ama böyle bir ankete Gai'yi almamak nasıl hataysa Kakashi'yi eklemekte bi okadar hata olmuşki mangada en Beleşci karakterdir Kakashi.
Neyse ankete gelirsek Kakashi dışındakilerin hepsinin kazanma şansı var.
Ama Hiruzen bi tık önde bence

Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Re: Ynt: Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Mesaj gönderen Instructions » 18 Ara 2014 21:50

Kakashi'nun Mangekyo gidince sudan çıkmış balığa döndü. Gözü olmadan ortalama bir ninja olabilir ama bu seferde anketteki karakterler ile birlikte adı 'kesinlikle' anılamaz.

Tobirama diyorum bende.

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 18 Ara 2014 21:56

Tobirama'nın Senju olması başlı başına "torpil/beleş" güç. Bir Uchiha için göz gücü neyse, Senjular için çakra/dayanıklılık o.
Adamın sadece çakra salması Sasuke'yi, Orochimaru'yu, Suigetsu'yu ve şu sennin canavarı korkutmaya yetiyor.
Bu adamın bu kadar çok şey yapabiliyor olmasını sebebi de doğuştan Senju soyundan gelmesi. Yani sağlam/beleş genlere sahip olması.

Ben Jiraiya diyorum. Sonra Minato. Sonra Orochimaru.

Not: Başım ağrıyo bundan dolayı tamamını okuyamadım. Eğer genetiği beleş olarak saymayacaksak Tobirama, sayarsak Jiraiya derim ben.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 18 Ara 2014 21:57

Gelen tepkilerin ardından Tobirama ve Kakashi çıktılar. Gai giren ilk kişi olacak 2.ye birisini önerirseniz alayım.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kirli Sakal

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 18 Ara 2014 22:01

Portgas D Ace yazdı:Gelen tepkilerin ardından Tobirama ve Kakashi çıktılar. Gai giren ilk kişi olacak 2.ye birisini önerirseniz alayım.
Sakura yazabilirsin mesela.

Bu angutun hiçbir kekkei genkaisi, fazla çakrası ya da özel geni yok. Hatta gerizekalı o kadar geni bozuk ki, Ultimate Rinneganlı Sasuke'den hamile kalınca doğan çocuğu gözlük takmak zorunda kalıyo. Sasuke'nin genleri de bozmuş. Tabi o çocuk biraz ortaya karışık olmuş orası ayrı.

Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Sae » 18 Ara 2014 22:02

Kabuto.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 18 Ara 2014 22:04

Kirli Sakal yazdı:
Portgas D Ace yazdı:Gelen tepkilerin ardından Tobirama ve Kakashi çıktılar. Gai giren ilk kişi olacak 2.ye birisini önerirseniz alayım.

Bu angutun hiçbir kekkei genkaisi, fazla çakrası ya da özel geni yok. Hatta gerizekalı o kadar geni bozuk ki, Ultimate Rinneganlı Sasuke'den hamile kalınca doğan çocuğu gözlük takmak zorunda kalıyo. Sasuke'nin genleri de bozmuş. Tabi o çocuk biraz ortaya karışık olmuş orası ayrı.
Yazını okuyacağım diye bende gözlük kullanacaktım ki aklımı kullanıp alıntıdan sonra okudum. Sakura'yı bu grupta açık açık dükerler. Konohadan olması şart değil hacı.

@Sae
Sennin Mode olsa bile (ki Orochi hücrelerinin sonrasında elde etti) ezilir gibi geliyor diğerleri'de çalıntı zaten.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kirli Sakal

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 18 Ara 2014 22:07

Portgas D Ace yazdı:
Kirli Sakal yazdı:

Yazını okuyacağım diye bende gözlük kullanacaktım ki aklımı kullanıp alıntıdan sonra okudum. Sakura'yı bu grupta açık açık dükerler. Konohadan olması şart değil hacı.

@Sae
Sennin Mode olsa bile (ki Orochi hücrelerinin sonrasında elde etti) ezilir gibi geliyor diğerleri'de çalıntı zaten.
3. ve 4. Raikage olabilir. Özel güçleri yok Raitonla vücutlarını kaplamaktan başka. :)

Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Re: Ynt: Epic Fight (Beleş Power Almayanlar)

Mesaj gönderen Instructions » 18 Ara 2014 22:14

Rock Lee'yi koy haci. Emeğin ve alınterinin Konoha şubesi :d

Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Sae » 18 Ara 2014 22:28

Kabuto beklediği yerden power up almadı Orochimaru gibi araştırarak güçlendi doğuştan hiç bir avantajı olmamasına rağmen ayrıca yeterince güçlü bence net olarak Orohimaru ve Jiraiya'dan güçlü bu adam ninja savaşının kilit elemanlarındandı dersenki İtachi ve Sasuke'ye yenildi bu hikaye gerektirdiği için oldu aynısı Orohimaru'nunda başına geldi. Sasuke kimin karşısında doğru dürüst başarısız olmuş ki.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir