Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Pain&Orochimaru&Tobi vs Jiraiya&Hiruzen&Minato

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Kazanır?

Öğrenciler
8
44%
Öğretmenler
10
56%

Toplam oy: 18

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Re: Pain&Orochimaru&Tobi vs Jiraiya&Hiruzen&Minato

Mesaj gönderen Anka24 » 21 Mar 2015 18:58

Öğrenciler vs Öğretmenler derken neyi kastediyorsun ? Hiruzen Jiraiya'nın, Jiraiya Minato'nun hocası mesela. Ama bu üçü aynı gruptalar ?

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 21 Mar 2015 19:28

Pain Öğrenciler Takımında yer alıyor, öğretmeni Jiraiya Öğretmenlerde. Tobi Öğrenciler grubunda yer alıyor, öğretmeni Minato öğretmenler takımında. Orochimaru öğrenci takımında, öğretmeni Hiruzen öğretmenlerde. Jiraiya>Pain, Minato>Tobi, Hiruzen>Orochimaru. Neden böyle kuruldu dersende, az biraz dikkatle öğrenciler takımındaki üyelerin köye saldırmaya çalıştığını, öğretmen takımındaki üyelerin savunmaya çalıştığını (bir şekilde başarılı oldular.) göreceksin.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Anka24

Mesaj gönderen Anka24 » 21 Mar 2015 20:48

Yok hocam gruplarda kimlerin olduğunu zaten anladım da, biraz mantıksız olmuş hoca öğrenci de aynı takımda onu diyorum.

Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Mesaj gönderen mushroom » 21 Mar 2015 21:10

Jiraiya vs Oroch olur. Gerçekçi düşünürsek bence Oroch alır. Jiraiya alabilmesi için iman power lazım.
Obito vs Minato olur. Obito yu bütün vs lerinde gördüğümüz üzere zeka yenebilir. Bu nedenle 3lü içerisinde bu konuda en iyi olan Minato. Ve vs yi Minato alır.
Hiruzen vs Pain olur. Hiruzen kage bunshin kullanmasi ve 5 elemente sahip olması, güç ve zeka olarakta had safhada olmasi sayesinde Pain i alabilecek tek kişi bence(3lü içerisinde). Jiraiya ve Minato da çok zorlar ama nihayeti de kaybederlerdi diye düşünüyorum. Naruto nun yendiği adamı Minato ve Jiraiya mı yenemeyecek diye sorabilirsiniz ama Manga mantiğiyla düşünürsek Naruto normal bir shinobi değil. Ashura varisi, dünyayı kurtaracak adam vs vs. Gerçekçi bi karşilaşmada Naruto da Pain i alamaz bence.
Kaldı mı Oroch vs Hiruzen+Minato. Oroch bin yılan parçasına bölünüp hepsini ayrı ayrı sokacak delik arar.

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 21 Mar 2015 22:06

Anka24 yazdı:Yok hocam gruplarda kimlerin olduğunu zaten anladım da, biraz mantıksız olmuş hoca öğrenci de aynı takımda onu diyorum.
Bunu zaten belirttim takımda, öğretmen öğrenci ilişkisi olması önemsiz, karşı takımda var mı? Var. Ve köye saldıran adamlar bu üçlü ve onları öğretmenleri durdurmaya çalıştı. Köye saldıranlar vs Savunanlar yapacaktım, bir düşündüm bunlar aynı zamanda usta-çırak, öyle yazdım.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Anka24

Mesaj gönderen Anka24 » 22 Mar 2015 20:35

Jiraiya vs Pain
Bu sefer dövüş yeri Jiraiya'ya yabancı değil. Çağıracağı kuchiyoseler ile orta zorlukta kazanacaktır bence.

iruzen vs Orochimaru, Edo Tensei kısıtlaması olmasa Orochimaru belki diyebilirdim ama kısıtlama var. Hiruzen epey güçlü. Bu karşılaşmayı alacaktır.

Minato vs Obito, Obito alır diye düşünüyorum ama kararsızım.

Öğretmenler kazanır bence.

hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Mesaj gönderen hanzou » 24 Mar 2015 18:24

Öğretmenler kazansın diye bayağı saçma sapan bir şey yapmışın :lol:.O kadar güçlendirmeden sonra bi zahmet alsın Takım 2.Hiruzen 3-4 kat daha güçlü.Painin Obitonun sırrı biliniyor.Minato'da SM+KCM2 var bu nedir ya.
Konohamaru vs Gözleri olmayan felç geçirmiş İtachi gibi bir şey olmuş.
Not:Son verdiğim örnek abartıdır.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 24 Mar 2015 20:31

@Hanzou
Kardeş, Minato Kurama Chakra Mod 2 açtı mı? Açtı. Jiraiya, Senni mi? Sennin, Kuchiyose repertuar'ı geniş mi? Geniş. Hiruzen, öğrencisi'nin ağzından yaşlı olmasaydı yenerdi dedi mi? Dedi. Karşı tarafa, Obito'nun son halini veremezdim ya. Nagato 6 Paths olarak girse ortalığı tarar. Tek kısıtlama Orochimaru'ya Edo Tensei. O'da geride kalıp kontrol etse, onun olmasının anlamı kalmaz, o'da dövüşse fazla güçlü olmaz. Hiruzen tek başına, Fuujinle de olsa Senju kardeşleri yendi.
Resim

Resim

Resim

Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Sae » 24 Mar 2015 22:04

Hanzou'nun haklılık payı yüksek öğrenciler zayıf ya edo koy yada Nagato tek beden olsun.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 24 Mar 2015 23:48

Öğrenciler tarafına, Edo Tensei verilmiştir. Ancak başka oynama olmayacaktır.
Resim

Resim

Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir