Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto vs Senju Hasirama

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Naruto vs Senju Hasirama

1- Naruto rahatça alır
2
40%
2- Naruto çok zorlanarak alır
1
20%
3- Hasirama zorlanarak alır
1
20%
4- Hasirama rahatça alır
1
20%

Toplam oy: 5

winans
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Naruto vs Senju Hasirama

Mesaj gönderen winans » 11 Tem 2015 23:53

Hasirama vs Akatsuki başlığını görünce bu aklıma geldi.

Naruto vs Senju Hasirama kapışsa sizce hangisi alır? İkiside full güçleri ve teknikleri var. Herhangi bir kısıtlama vs yok, savaş alanı olarakta, edo tensei madara ile shinobi ordusunun savaştığı yer. Sizce hangisi nasıl alır?

winans

Re: Naruto vs Senju Hasirama

Mesaj gönderen winans » 12 Tem 2015 00:02

İlk olarak ta ben yazayım. Bence naruto alır, hemde fazla zorlanmadan alır diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 12 Tem 2015 00:38

naruto-anketler/uzumaki-naruto-vs-senju ... 11191.html

Bu vardı zaten.:Gereksiz bu konu kaldırılabilir..
Resim
► Spoiler Göster

winans

Mesaj gönderen winans » 12 Tem 2015 00:52

JiraiyaFlash yazdı:naruto-anketler/uzumaki-naruto-vs-senju ... 11191.html

Linkini verdiğin konu 2014 ün mayısında yani daha madara ile savaşılırken açılmış bir başlık, yıl olmuş 2015 ve manga bitti, o zamandan bu zamana köprünün altından çok sular aktı, çok şey değişti mangada, isteyen cevap yazar isteyen yazmaz, 2014 te yapıldı diye 2015 te yapılmazmı, yazılmazmı?

Bu başlık şartlı vs değil şartsız herşey serbest tam kapasite bir vs için açılmıştır.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 12 Tem 2015 01:31

winans yazdı:

Linkini verdiğin konu 2014 ün mayısında yani daha madara ile savaşılırken açılmış bir başlık, yıl olmuş 2015 ve manga bitti, o zamandan bu zamana köprünün altından çok sular aktı, çok şey değişti mangada, isteyen cevap yazar isteyen yazmaz, 2014 te yapıldı diye 2015 te yapılmazmı, yazılmazmı?

Bu başlık şartlı vs değil şartsız herşey serbest tam kapasite bir vs için açılmıştır.
Ya 2014'te diyorsun da :D o anket açıldığında NAruto RS Güçlerine sahipti.. Ne koyacaksın ki bunun üstüne zaten ? Ya da Hashirama ne koyacak :D o yani sandığın kadar çok sular akmadı :D

Her şey serbest ne demek ?

Sennin Hashirama, genin Naruto'nun ağzına eder deyip çıkalım konudan o zaman :D :D

ve eski konuda ilk mesajın en altında ne diyor

"İkisi de en güçlü hallerindeler" denmiş.. Ona rağmen Naruto almış.. Daha 2. bir konu açmaya gerek yok.. Fikrini eski konuda bildirebilirsin.. Yeni bir konu açmadan önce, biraz eski konuları gez.. 2 sayfanın üstlerinde duruyor konu çok geride değil yani..
O sebeple kızmana darılmana gerek yok..
Resim
► Spoiler Göster

winans

Mesaj gönderen winans » 12 Tem 2015 01:43

JiraiyaFlash yazdı:
winans yazdı:

Ya 2014'te diyorsun da :D o anket açıldığında NAruto RS Güçlerine sahipti.. Ne koyacaksın ki bunun üstüne zaten ? Ya da Hashirama ne koyacak :D o yani sandığın kadar çok sular akmadı :D

Her şey serbest ne demek ?

Sennin Hashirama, genin Naruto'nun ağzına eder deyip çıkalım konudan o zaman :D :D

ve eski konuda ilk mesajın en altında ne diyor

"İkisi de en güçlü hallerindeler" denmiş.. Ona rağmen Naruto almış.. Daha 2. bir konu açmaya gerek yok.. Fikrini eski konuda bildirebilirsin.. Yeni bir konu açmadan önce, biraz eski konuları gez.. 2 sayfanın üstlerinde duruyor konu çok geride değil yani..
O sebeple kızmana darılmana gerek yok..

Yazma o zaman buraya, yazmamak zor değil, Kızma ama yaw he he o dediğinden işte :)
Kızılacak yada darılacak bir şey yok, başlık açtım isteyen yazar isteyen yazmaz diyorum hala orda konu var diyorsun. O zman narutoda 9 biju çakrası vardı şimdi nerde? Elindeki mühür nerde, kakashiye göz yapan gücü nerede? godou damalar nerede? Neyse Konuyu amacı dışında bir ikili tartışmaya çevirmek istemiyorum, lütfen sende buna saygı duy. Konun amacı naruto vs hasirama, bunla ilgili yazacaksan yaz, bunla ilgili yazmayacaksan lütfen yazma.

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 12 Tem 2015 02:45

winans yazdı:Yazma o zaman buraya, yazmamak zor değil, Kızma ama yaw he he o dediğinden işte :)
Kızılacak yada darılacak bir şey yok, başlık açtım isteyen yazar isteyen yazmaz diyorum hala orda konu var diyorsun. O zman narutoda 9 biju çakrası vardı şimdi nerde? Elindeki mühür nerde, kakashiye göz yapan gücü nerede? godou damalar nerede? Neyse Konuyu amacı dışında bir ikili tartışmaya çevirmek istemiyorum, lütfen sende buna saygı duy. Konun amacı naruto vs hasirama, bunla ilgili yazacaksan yaz, bunla ilgili yazmayacaksan lütfen yazma.
Bro Naruto hiçbir gücünü kaybetmedi Gaiden'de ya da The Last filminde.
Naruto'nun şu formlarını artık bi öğrenseniz diyorum.

Naruto Gaiden'de Base RSM ve The Last filminde BSM ile savaştı.
Bu şu şey. Gözlerinde sennin çizgisi olmadan Madara ile savaştığı anı hatırlayın.
Hah işte o moda sadece Kyuubi çakrası + Rikudou Sennin Modu kullanarak girdi. Bu Base Rikudou Sennin Modu Naruto'nun. Gözleri Kyuubi gözü ve sennin çizgileri yok. Naruto'nun bir de "Pseudo Juubi Jinchruiki" modu var. Bu ise Kyuubi + RSM üzerine diğer 8 bijuu çakrasını kullanması ile oluşan ve Gudou Damaların olduğu form. Yani adam bütün Bijuu çakralarını kullandığı için ve kendi bedenini bunlar için birleşme noktası olarak kullandığı için "Sahte" bir Juubi Jinchurikisi oluyor. Bu formu kullanmadı Naruto çünkü zaten diğer formlar karşısına çıkan her rakibi düzebilecek kadar güçlü formlar.

Rikudou gücünü birkez kazanan bir daha kaybetmiyor. Buna en basit örnek Juubito'yu baz alabilirsin.
Adam "öldükten" sonra bile KAkashi içine girip Juubi Jinc olması nedeniyle "Rikudou" çakrasına ulaşmış çakrası ile Perfect Susanoo açıyor.
Hem de bunu sadece MS ile açıyor. Ayrıca Rikudou Naruto'daki Bijuuların güçlerinin gitmeyeceğini, Naruto'nun onlar için bir buluşma noktası olduğunu söyledi. Ee RSM duruyor, Bijuular duruyor, daha ne?

Bir kez Rikudou gücüne kavuşan kaybetmiyor onu. Elin sümüklü veletlerine (ki sadece Kyuubi bile fazla gelir) gidip Full Rikudou Sennin Mod (Pseudo Juubi Jinc) açması serinin en anlamsız şeyi olurdu.

Her iki konuda da yorum olarak Naruto şu an Sasuke ve Kaguya gibiler hariç karşısına kim çıkarsa çıksın ezer geçer. Adam eskisinden farklı olarak bu sefer Full Kyuubi'ye sahip, ayrıca büyüdüğü için kendi Uzumaki çakrası da tavan yapmıştır şu an.

Kullanıcı avatarı
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Mesaj gönderen Ryuusa Bakuryu » 12 Tem 2015 09:39

Naruto'yu artık Rikudou dönemindekiler ve Madara hariç kimse yenemez. Hatta Juubito'yu bile yenebilir. Hashirama'yı ise bariz yener.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 12 Tem 2015 10:36

@winans

Bak kardeşim boşuna kşiselleştirdin durumu.. Bu forumların altın kurallarındandır yerli ya da yabancı olsun..

Daha önce açılan bir konunun aynısı açılmaz.. Aynısını açacaksan da eski konudan daha iyi hazırlayıp sunarsan bu sefer eski konu kilitlenir yeniden devam edilir..
Ama eski konu çok eski değil, hazırlanışı da bu konudan iyi, hali hazırda o konuda bi ton bilgilendirici mesaj var.. Yani yeni birinin bu dövüş hakkında eski konuda mesaj atması herkes adına daha iyi olur...

BU kişiselleştirilecek bir şey değil.. Üzgüüm ama Forum ortamlarında da ben bu konuyu açtım isteyen yazar istemeyen yazmaz diye bir şey yok.. Azcık eski konulara bakarsın şöyle bi.. Bu bölümün modu yok diye senin konu duruyor zaten. . Yani bu benlikte bir şey değil, karışıklığı önlemek için.. Öbür konuya uzun uzun atılmış güzel mesajları var milletin onlar çöpe mi gitsin ? Hep kendi tarafınızdan bakmayın amk..

2.si O Saydığın güçlerin hepsi benim açtığım sırada Naruto'da vardı zaten, şu Naruto'nun güçlerini ve zamanlarını bi öğrenin amk artık..

Ve konunun altında ikisinin en güçlü halleri yazmışız... Yani o konuya biri 2018 yılında da baksa konunun açıldığı zamanki hallerini değil en güçlü hallerini baz alacak :D :D

1.si cevabı çok bariz bir anket açmışsın
2.si yeterince iyi hazırlayamamışsın
3.sü malesef hali hazırda olan bir konuyu açmışsın

Yani burada benim konum senin konunu döver muhabetti yapmıyoruz... Bunu hemen hemen eski bir konuyu, alelade bir şekilde tekrar açan her arkadaşımıza söylüyoruz kardeş bu konu açılmıştır daha önce vs diye.. Senin kadar üzerine alınan çıkmamıştı daha önce..

naruto-anketler/genc-kakashi-vs-part-1- ... 13173.html

Bak bu konuda eski bir konuyu yeniden açma vakası.. Ve buradaki arkadaş konusunu senden 10 kat daha iyi hazırlamıştı.. Ama o bile anlayışla karşıladı, şaka yaptı hatta :D :D Sense hala trip atıyorsun :P :D Şakası bir yana bu kadar afra tafraya gerek yok hocam... Gir eski konuya fikrini yaz.. Zaten ben mesaj atana kadar senin konuna tek mesaj atan da kendindin.. Kendi kendine takılıyordun... Gören de çok popüler ya da kalabalık bir topic i baltaladım sanır amk :D
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Lamuchi
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Lamuchi » 12 Tem 2015 10:42

Naruto rahat alır.
Gudodamalar bile yetebilir sadece,hayvan gibi rs atıyor.Tarar bildiğin Bijuu Dama ve Rasen Shurikenlerle.Naruto'nun kafa kafaya çarpışacağı adamlar artık sadece Rikudou,Kaguya ve Madara'dır.Diğerleri faso fiso.
Vs konusu açacaksan karakterleri biraz tanıt,kural vardı böyle diye hatırlıyorum.

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir