Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

Jiraya vs 4th Raikage

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Raikage vs Jiraya

Raikage
23
24%
Jiraya
71
75%
Berabere
1
1%

Toplam oy: 95

Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Re: Jiraya vs 4th Raikage

Mesaj gönderen Instructions » 21 May 2014 01:00

Bee, Sasuke'den amaterasu yemiş adam yok ahtapotun kolu bilmem ne ayağına kurtardılar sonra. Jiraiya, Pain ile vs atmış adam Raikage'ymis Bee'miş saf dışı bırakır hepsini. Raikage'de analiz yeteneği yok, Jiraiya ise rakibini çözebiliyor.

Anket sonucu da ortaya 3 katı oy fark atmış adam. %20si fan desen sonuc yine hezimet yine hezimet bu vs.nin galibi her türlü ero sennin.

Kullanıcı avatarı
Jotarokujo
Favori Manga: Bleach Death Note
Kuroko No Basket
One Piece Naruto
Favori Anime: One Piece
Nazo No Kanojo x
Bleach Kuroko No Basket
Jojo's Birazze Adventure

Mesaj gönderen Jotarokujo » 21 May 2014 20:40

Konuyu açan arkadaşın tanıtımlarını şimdi okudum bayağı hoşuma gitti. Sağ köşede etrafa korku salan, yıldırım köyünün haşin oğlanı, Sasule'yi bir oyuncakmış gibi hoplatan, Susano'ya plastik köpük muamelesi yapan Raikage-Sama. Diğer köşede ise anca 1 tane paini ıkına ıkına yıkabilen ero sennin.

Gerçekten çok objektifmiş konuyu açam eleman karnım ağrıdı objektiflikten. Light Of God Bu yorumuna epey güldüm :woohoo: Susanooya plastik köpük muamelesi yaptı kolunu feda etti tabi ne kadar akıllıca :woohoo: diğer köşede 3 paini dize getiren tek koluyla 1 paini alabilen arkadan sinsi saldırı sonucu kaybeden jiraiya :lol: Sana şunu sormama izin ver . Jiraiya painin neyini bildide karşısına gitti ? Alan avantajı painde sırların hepsi painde herşey paine avantajdı ama ilk 3 ünü burnu kanamadan öldürdü. eğer sırrını bılseydı orda diğer 3 ünüde alırdı (her ne kadar deva path guclu olsada) Peki 4.Raikage ne biliyordu ? doğal elektrik elementine sahip olması . sharinganı . evet fazla bişe sayılmaz ama jiraiyaya göre daha avantajlı :P Raikage gibi bi katıksız hödüğün nasıl jiraiya gibi zeki birini yenmesını beklıorsunuz ? Adam painle savaşırken hem sırrını çözdü hem 3 ünü burnu kanamadan öldürdü. tek koluyla 1 paini yok etti. Raikage naptı ? Gitti amaterasu ile kaplanmış susanoo ya kol attı kolu gitti :blink: cok kolay tuzağa düşebilen biri raikage jiraiya sennin mod gecemeden alamaz ama gectiği an olay biter jiraiya kazanır. kendinizi kandırmayın :whistle:

Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Mesaj gönderen Anka24 » 22 May 2014 15:29

Üstteki arkadaşa katılıyorum.

Bence Jiraiya ezer geçer hatta tek atar. Jiraiya ruhu bedenden ayırıyor müthiş bir genjutsu yapıyor sennin mod kullanıyor siz hala ezik raikageyle kıyaslayın.
En son Anka24 tarafından 12 Tem 2014 14:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Punisher
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto
İletişim:

Mesaj gönderen Punisher » 22 May 2014 20:27

Raikage'nin hızı çok üst seviyede. Jiraaya'nın bana göre şansı yok gibi. Tek atar demeyeyim hadi gönlünüz olsun 3-4 hamleye işi biter.
Hokage_Minato [thumbnail]http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/ ... DirTek.jpg[/thumbnail]

Kullanıcı avatarı
Anka24

Mesaj gönderen Anka24 » 24 May 2014 08:58

Jraiya ruhu bedenden ayırıyor diyorum sen hız diyorsun. He Ponisher he. Raikage sesten dahamı hızlı ? Aslında ruhu bedenden ayırmaya gerek yok. Genjutsuyla işi biter.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Mesaj gönderen hanzou » 24 May 2014 10:18

Anka24 yazdı:Jraiya ruhu bedenden ayırıyor diyorum sen hız diyorsun. He Ponisher he. Raikage sesten dahamı hızlı ? Aslında ruhu bedenden ayırmaya gerek yok. Genjutsuyla işi biter.
Onu sadece sennin modede yapabiliyor hem de o genjutsu bir anda işlemiyor sesi belli bir süre duyman lazım saldırarak engelleyebilir kaçabilir o kadar basit değil anlayacağın.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Anka24

Mesaj gönderen Anka24 » 24 May 2014 12:51

hanzou yazdı:
Anka24 yazdı:Jraiya ruhu bedenden ayırıyor diyorum sen hız diyorsun. He Ponisher he. Raikage sesten dahamı hızlı ? Aslında ruhu bedenden ayırmaya gerek yok. Genjutsuyla işi biter.
Onu sadece sennin modede yapabiliyor hem de o genjutsu bir anda işlemiyor sesi belli bir süre duyman lazım saldırarak engelleyebilir kaçabilir o kadar basit değil anlayacağın.
Jiraiya'nın aslında ruhu bedenden ayırmasına genjutsu kullanmasına gerek yok. Four Element Seal'i basar karnına Raikage'nin adam jutsu kullanamaz. O sırada Jiraiya ezer geçer. Jiraiya teknik yönünden çok önde.
Faust13 yazdı: 4-Animeden farklı olarak mangada Pein dövüşünün uzun bir kısmı Jiraiya'nın takunyalarını çıkarttığı andan, takunyalar yere düşene kadar olan sürede geçiyordu. Hız olarak bunu örnek gösterebiliriz.
Animede ise hızı şöyleydi, Mangaya göre çok yavaştı.
http://www.youtube.com/watch?v=thhdbC9MwyU

Anlayacağınız hız konusunda bile Jiraiya önde. Anime farklı Manga farklı fakat gerçek olan ve baz alınması gereken Manga'dır.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Mesaj gönderen Light of God » 24 May 2014 21:14

hanzou yazdı:
1- Onun sadece keşiş modunda yapabildiğini nerden çıkardın.

2- Tamam sesi belli bir süre duyman gerekiyor ama kaçılabilseydi Pain de kaçardı bu hızlı karakterlerin vslerini değerlendirirken yanılgıya düşmemek lazım. Tamam eyvallah adam aşırı hızlı ama bu onun saldırı almayacağı anlamına gelmez. Sen sesten hızlı hareket ediyor ses gelmeye başlayınca kaçar mantığı ile yorumlarsan bu vs yi ben kanka ona gerek yok Jiraiya yumruk atmaya niyetlendiğinde o kolu kaldırdığında basar gider buralardan derim. Hız bu seride zeka ile kombine oluşturursa aşırı derecede tehlike bir hale gelir ki bunun örneğini Minato da görebiliriz. Ama Raikage'nin elinde[/font]ki hızın o tek nöronlu beyni ile çok da sıkıntı oluşturabileceğini sanmıyorum.

Kullanıcı avatarı
Tsunade-Sama
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden

Mesaj gönderen Tsunade-Sama » 03 Tem 2014 14:10

Dördüncünün hiç bir sannin alabileceğini düşünemiyorum... üçü de Hokage seviyesinde Sanninlerin... 4. çok basit biri bence, Jiraiya her şekilde kazanacaktır. Tuzaklara çeker, şaşırtır ve gücünü konuşturur diyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Mesaj gönderen Grifthh » 03 Tem 2014 14:24

Jİraiya çok zorlanmadan alır bence. Jiraiya adamı çok rahat analiz edip çözebiliyor. Zaten 4. biraz gerizekalı olduğu için o daha bişeyi anlıyamadan indirilmiş olur. Hadi işler ters gitti diyelim Jiraiya kurbağaları çağırır. yine halleder yine halleder.
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

“Naruto Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir