Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Büyücü olsaydınız gücünüz ne olurdu?

Moderatörler: memoww, Pinco

KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Re: Büyücü olsaydınız gücünüz ne olurdu?

Mesaj gönderen KayahanD » 27 Haz 2015 22:33

Seride her insanın büyü gücü var lakin ancak bizim büyücü dediğimiz insanlar potansiyellerini ortaya çıkartıyorlar. Büyücülerde bu güç fazlaca var. Bununla birlikte aslında her büyücü her büyüyü yapabilir teorik olarak ama yine bir yatkınlık söz konusu. Natsu vs. ejder biçici olarak doğmadı bu büyüyü bir şekilde öğrendiler.

Başlığa bakarak, kendimizin karakterini tartıp ona göre bir büyü söylemek isteklerimizi söylemekten daha makul olacaktır. Ben sıralarsam 1. olarak arşiv büyüsünü, 2. olarak eşya değişim büyüsünü (Kansou/Kanzo/Erza ve şu silahlı karı-kocanın büyüsü), 3. olarak da yıldız büyüsünü makul gördüm. Benden öyle buz büyücüsü ne bilim ejder biçici neyin olmazdı. Kafa çalışıyor belki Gerard gibi bir dahi olurdum ama o konuda da tembellik önüme taş koyar :) King-batak vs. iyiyimdir ama fala-tarota inanmam yani buradan kart büyüsünü de eliyorum. Devralma? ehh belki ama ben öyle penguen kuş neyin devralıp karizmayı çizdirmem :) Şeytan devralacak kadar da çalışacak bir insan değilim :) aslında o kadar çok çeşit var ki. hız büyüsü, tohum büyüsü, sebze büyüsü, yer çekimi büyüsü vs. vs. iyi düşünmek lazım :)

Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

Re: Büyücü olsaydınız gücünüz ne olurdu?

Mesaj gönderen Hanabi » 02 Ara 2015 18:03

Yıldız büyüsü makul hem nadir bir büyü çeşidi hemde gündelik işlerinide yaptırabiliyorsun falan kebap bence. Buz büyüsü düşündüm hep cazip gelmiştir o şekilli afilli nesnler, buzdan kale yaparsın heykel yaparsın ne bileyim değişik güzel büyüsü var Gray'in aslında ama bana uymaz sanırım. Eşya değişim büyüsüde fena değil.

“Fairy Tail Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 1 misafir