Sitenin sürüm güncellemesinden dolayı en alttaki son mesajlar kısmı dahil bazı özellikler şimdilik yok olmuştur. En yakın sürede geri getirmeye çalışacağız.

Gintama 542 Tartışma / 543 Öngörü

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
zerbu
Favori Manga: Gintama - Naruto - Bleach - Hunter X Hunter - Fairy Tail - One Piece
Favori Anime: Gintama - Naruto - FMA:Brotherhood - Shingeki no Kyojin - Death Note - Howl's Moving Castle - Spirited Away - Bleach - Hunter X Hunter - One Piece - Steins Gate - Code Geass - Cowboy Bebop - Fairy Tail - Hotaru no Haka

Gintama 542 Tartışma / 543 Öngörü

Mesaj gönderen zerbu » 22 May 2015 13:01

http://bato.to/read/_/322462/gintama_v6 ... a-noboru/1

Yeni gelen adam aşırı güçlü Gintoki bile tek başına alamaz gibi duruyor.Gintoki&Hijikata vs. karga adam izleyebiliriz güzel olur.Ağır yaralı olmasa Katsura da olurdu ama erken gitti o.

Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Re: Gintama 542 Tartışma / 543 Öngörü

Mesaj gönderen kreatase » 22 May 2015 13:45

Maskeli kişi bence Gintoki nin hocası çıkacak .

Yalnız Gintama nın savaş sayıları çok LPG li oluyor yani pek birşey beklemiyorum bu nedenle.
En son kreatase tarafından 22 May 2015 15:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
onur222
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen onur222 » 22 May 2015 14:02

Sanırım herkes o maskeli villianın Yoshida Shouyou olduğunu düşünüyor benim gibi. Ama goril mangaka bu sonuçta, yine bir trollük yapıyor olabilir :)

Kullanıcı avatarı
rassvet
Favori Manga: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Gintama, Noragami, One Piece
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Naruto, Bleach, Death Note, Gintama, Rurouni Kenshin, Noragami, One Piece, Basilisk, Samurai Champloo, Wolf's Rain

Mesaj gönderen rassvet » 22 May 2015 20:11

Ben ise Shouyou olmadigini, ama onunla bir baglantisi olan birisi oldugunu dusunuyorum. Kardesi falan cikar belki... Umarim oyle olur, cunku eger Shouyou olmemisse ne Takasugi'nin intikaminin, ne de Gintoki'nin bunca zamandir cektiklerinin bir anlami kalir. Gerci Goril ne yazar/cizerse her turlu kabulumdur.
Yorozuya - OtakuTürk - 万事屋
Gintama Çeviri Grubu
[/size]
Resim

Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Mesaj gönderen Jagtiadbulla » 22 May 2015 21:58

Adam Ichigo beyler
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
zerbu
Favori Manga: Gintama - Naruto - Bleach - Hunter X Hunter - Fairy Tail - One Piece
Favori Anime: Gintama - Naruto - FMA:Brotherhood - Shingeki no Kyojin - Death Note - Howl's Moving Castle - Spirited Away - Bleach - Hunter X Hunter - One Piece - Steins Gate - Code Geass - Cowboy Bebop - Fairy Tail - Hotaru no Haka

Mesaj gönderen zerbu » 23 May 2015 20:55

@kreatase LPG derken?

Shouyo'nun kelle gitmişti net olarak cesedi de bıraktılar bizimkilere.Sonradan gelip cesedi alıp zombi gibi bir şeye çevirdilerse saçma olur.Nobume Shouyo'yu tanıyordu.Bu yeni adamı anlatırken çok ayrı biri gibi bahsetti ve adamın naraku ile derin bir geçmişi var gibi.Goril saç olayıyla bilerek yem attı gibi geldi bana ama @rassvet'in dediği gibi akrabası da olabilir.

Onut55
Favori Manga: One Piece , Naruto , Death Note , Bleach,Gintama,HxH,TheGamer,Basilisk,Ao no exorcist,
Toriko,Vb. Üşendim
Favori Anime: Naruto OnePiece Naruto Death Note Bleach

Mesaj gönderen Onut55 » 24 May 2015 14:08

Jagtiadbulla yazdı:Adam Ichigo beyler
► Spoiler Göster
iyi tespit A:SD QWE:Q:

Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Mesaj gönderen kreatase » 24 May 2015 14:46

zerbu yazdı:@kreatase LPG derken?

Shouyo'nun kelle gitmişti net olarak cesedi de bıraktılar bizimkilere.Sonradan gelip cesedi alıp zombi gibi bir şeye çevirdilerse saçma olur.Nobume Shouyo'yu tanıyordu.Bu yeni adamı anlatırken çok ayrı biri gibi bahsetti ve adamın naraku ile derin bir geçmişi var gibi.Goril saç olayıyla bilerek yem attı gibi geldi bana ama @rassvet'in dediği gibi akrabası da olabilir.
LPG yani gaz anlamında. Dövüşlerde mantık bitiyor ve gaza gelmek gibi durumlar oluyor. Bu mangadaki vs ler bu şekilde oldu yine bu şekilde oluyor bunu belirttim.

Kullanıcı avatarı
SenjuKensei
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Mesaj gönderen SenjuKensei » 24 May 2015 22:13

Bakın beyler, o yeni Antanagonist yani archvillain, Shouyou Sensei(yada akrabası olmadı Gintoki'nin gelecekten gelen hali, böyle DB'yede kayar çünkü goril DB'yi çok sever) büyük ihtimal. Hatta bakın bir daha ki bölümde(543) Sougo ölmek üzereyken Gintoki gelecek; biraz kapışacaklar baş kötüyle bölüm bitecek. 544. bölümde ise archvillain'in maskesi düşürülecek ve Gintoki bir kamyon sopa yiyecek. 545. bölümde Gintama daha doğrusu Yorozuya gaza gelecek yada nosa :D ; alayını tokatlayacaklar vs... Böyle gider hatta sonunu da kestirebiliyorum ama yine de okuması zevkli, kim demiş sonu bilinen şeyler zevksizdir diye. :D
Dövüş sanatlarındaki en önemli yetenek ''ACIMASIZLIKTIR'' .

Kullanıcı avatarı
onur222
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Mesaj gönderen onur222 » 24 May 2015 22:50

Daha önce Oboro da hayati bir darbeden sonra eski haline gelmişti mesela. Tamam, kafa kesilmesinden sonra tekrar dirilmesi biraz uçuk kaçıyor ama gintama gibi bir mangada beni pek de şaşırtmaz. Hikayeye fazla da takılmıyorum, bu mangada beni asıl etkileyen duyguları çok iyi yansıtması. Shouyou'yu tekrar diriltip düşman tarafında olması için mantıklı bir sebep bulabilir goril mangaka, diye düşünüyorum.

Kilitli

“Gintama Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir