Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece 913 Tartışma / 914 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: One Piece 913 Tartışma / 914 Öngörü

Mesaj gönderen Outlaw » 05 Ağu 2018 18:22

Beyond Birthday yazdı:
05 Ağu 2018 18:11
Dur gizem yapayım da yine çomar okurlarım hypelansın.
Bu bir manga, insanlar keyif almak için, kafa dağıtmak için okuyor. Sense gelmişsin zevk alabilen adama çomar diyorsun. E adamın okuma amacı o zaten amına koyim.

Ne cins adamlarsınız la siz.

Bu site şu huyundan bir kurtulamadı anasını sikim. 5 yıl oldu, site öldü, üç beş adam kaldık hala yapı aynı. He, size uymayan, görüşünüzde olmayan herkes ya gerizekalı ya çomar. Böyle devam.
Resim

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 05 Ağu 2018 19:13

Tobi obito çıktıktan sonra ben mangalara olan güvenimi kaybettim hacılar. O yüzden tüm sıçışlar normal geliyor. Fakat OP yani sıkmasa bu arc iyiydi.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 05 Ağu 2018 19:15

Beyond Birthday yazdı:
05 Ağu 2018 18:11
Dur gizem yapayım da yine çomar okurlarım hypelansın.

Sıktı artık Oda. İlerlet şu kodumun evren kurgusunu.
Gizem sevmenin çomar olmakta ki etkisini açıklarmısın ? One piece filan değil yani merak ettiğim neden gizem ?

Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Mesaj gönderen Aynştayn Baran » 11 Ağu 2018 16:24

Hawkins'in, en kötü jenerasyon içinde zayıf denebilecek bir seviyede gözlem hakisine sahip olduğunu düşünüyorum. Zoro'dan yediği ilk darbeden sıyrılması, kaçması veya savuşturması pek zor olmamalı-o noktaya gelmiş biri için- ancak bunları yapmayıp meyve yeteneğine güvenip darbe almayı umursamıyor. Böyle olunca gözlem hakisi ne kadar gelişebilir? Bu ise meyvesini geliştirmek üzere kendini yetiştirmiş olabileceği fikrini düşünmemi sağlıyor.

Ayrıca yanlış anlamadıysam Hawkins kartlarla geleceği görmek yerine anı etkiliyor, yani kaderi yönlendiriyor gibi. İlk kartı çektiğinde, bir adamı ötekini kesti; karta uymak için kendi hür iradesiyle yaptığını sanmıyorum, kartın etkisi altına girdi. Bu sebeple kartların, kitetsuların lanetine benzer bir ruh taşıdıklarını düşündüm.

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir