Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece 923 Spoiler Resim ve Tartışma

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

One Piece 923 Spoiler Resim ve Tartışma

Mesaj gönderen Outlaw » 01 Kas 2018 12:21

Resim

Luffy reiz.

Ace reiz, Luffy ve Sabo'nun geçmişinden bir parça görüyormuşuz, güreşiyorlarmış.

Yonkou Kaido vs Mugiwara no Luffy görüyormuşuz.

Luffy herkesin içinde Kaido'yu yumrukluyormuş,

Luffy G4'e geçse de, Kaido tek vuruşta haklıyormuş kaptanımız Monkey D. Luffy'i.

Buradan Dof>WB diyenlere duyurulur. :D
En son Outlaw tarafından 01 Kas 2018 12:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: One Piece 923 Spoiler Resim ve Tartışma

Mesaj gönderen Outlaw » 01 Kas 2018 12:27

Luffy daha amiral potasından çok daha aşağıda beyler, bu sayfa ile tescillenmiş oldu.
Resim

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 01 Kas 2018 12:27

Hacı attığın resmi göremiyorum, sanırım bakanlık interneti ksıtılı erişiminden. https://www.lirescan.me/assets/lecture- ... ler-03.png buradaki resimse eğer; yerde yatan Luffy mi?
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 01 Kas 2018 12:28

Tulpar-Byakugan yazdı:
01 Kas 2018 12:27
Hacı attığın resmi göremiyorum, sanırım bakanlık interneti ksıtılı erişiminden. https://www.lirescan.me/assets/lecture- ... ler-03.png buradaki resimse eğer; yerde yatan Luffy mi?
Düzenliyorum hemen hacı.

Evet, yerde yatan Luffy imiş. Luffy g4 'e geçmesine rağmen kazanamamış KAido'ya karşı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 01 Kas 2018 12:34

Outlaw yazdı:
01 Kas 2018 12:28
Tulpar-Byakugan yazdı:
Düzenliyorum hemen hacı.

Evet, yerde yatan Luffy imiş. Luffy g4 'e geçmesine rağmen kazanamamış KAido'ya karşı.
Kaido istifini bile bozmamış :laugh:
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 01 Kas 2018 12:37

Tulpar-Byakugan yazdı:
01 Kas 2018 12:34
Outlaw yazdı:
Tulpar-Byakugan yazdı:
Düzenliyorum hemen hacı.

Evet, spoiler'a göre acıtamamış bile canını. Bildiğin tek vuruşa gitmiş. Luffy & Law vs Aokiji konum anlamsızlaşmış oldu. Luffy & Law ve tayfa hala amiral ve üstü potasına karşı hiçbir sik yapamıyor amk.
Resim

Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan

Mesaj gönderen Tulpar-Byakugan » 01 Kas 2018 12:40

Outlaw yazdı:
01 Kas 2018 12:37
Tulpar-Byakugan yazdı:
Outlaw yazdı:

Düzenliyorum hemen hacı.

Evet, spoiler'a göre acıtamamış bile canını. Bildiğin tek vuruşa gitmiş. Luffy & Law vs Aokiji konum anlamsızlaşmış oldu. Luffy & Law ve tayfa hala amiral ve üstü potasına karşı hiçbir sik yapamıyor amk.
Şimdilik tek sayfaya göre yorum yapıyoruz ama dediğin doğru. Zaten bu Kid'e yaptıklarından, Koca Ana'nın sözlerindne sonra daha fazlasını bekleyemezdik. Bu adama bari Luffy&Zoro&Law&Marco dalsalar. Artık 1v1 çok anlamsızlaştı.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
urux
Favori Manga: One piece, Naruto, Bleach.
Favori Anime: One piece, Naruto, Bleach.

Mesaj gönderen urux » 01 Kas 2018 12:42

Evet yatan Luffy. Kaido Luffy'nin eline vermis.

Yeni spoiler:

Chapter 923 Yonko Kaido VS Luffy

Kaido falls straight to the ground after being punched by Luffy.
In order to determine the state of his friends, Luffy heads towards Oden Castle but discovers a bettered Speed. She tells him that she was discovered by Kaido whilst heading towards Tama’s home and was defeated in battle by him, and was unable to protect Tama.
Luffy regrets not completely seeing Tama home himself.

Law proposes, ” I don’t know what will transpire while Kaido is drunk. In the meantime, let’s escape!”. However, Luffy refuses. “if I beat him now, it will be the end of all this! We don’t know whether Kinemon and the others as well as mine and your crewmembers are okay!”

“Kaido! Over here!”
“Hicc, you are…?”
“Luffy, the man who will become Pirate King!”
Kaido releases a Boro Breath but Luffy avoids it by jumping up into the air. Kaido returns to his human form and collapses to the ground while lying spread-eagled. However, Luffy doesn’t relax his efforts and transforms into Boundman, releasing a Kong Organ at Kaido. Luffy fervently continues his barrage on Kaido. Around the time Luffy becomes tired and panting after his barrage of attacks, Kaido sobers up and stands up.

“Thunder Divination”
Kaido sends Luffy flying with his club. Luffy lies on the ground unconsious with blood running from his head.

“Just what kind of King will you become? Brat…”
Opensource forever

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 01 Kas 2018 12:44

Tulpar-Byakugan yazdı:
01 Kas 2018 12:40
Outlaw yazdı:
01 Kas 2018 12:37
Tulpar-Byakugan yazdı:

Şimdilik tek sayfaya göre yorum yapıyoruz ama dediğin doğru. Zaten bu Kid'e yaptıklarından, Koca Ana'nın sözlerindne sonra daha fazlasını bekleyemezdik. Bu adama bari Luffy&Zoro&Law&Marco dalsalar. Artık 1v1 çok anlamsızlaştı.
Mangatail'de ve orojackson'da yazana göre Luffy tek vuruşa gitmiş hacı.

Ben açıkçası Luffy Katakuri'yi indirdikten sonra Kaido'ya karşı cebelleş olabileceğini düşünüyordum Luffy'nin. Yonkou'lar ile savaşabilecek Shichibukailer ve Amiraller var deniyordu. E bu adam üç shichibukai patlattı. Ve Big Mom'a karşı bizim Chopper bile dayanabiliyordu abi, Luffy'nin tek yemesi net rezillik.

Bunun güç dengesiyle alakası olduğunu düşünmüyorum ben, Luffy mantıken serideki her karaktere bela olabilmeliydi artık.

Daha da bişey demiyom, susma hakkımı kullanıyom.
Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 01 Kas 2018 12:53

Ehuehuehu Kaido Luffy'e Saitama'nın tarifeyi uygulamış bildiğin. :D

İyi oldu bu, Yonkoular'ı iyice itin götüne sokmuştuk.
Resim

Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir