Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Oda Taşlama!!

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Re: Oda Taşlama!!

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 16 Kas 2014 16:54

Ağlama çizimleri çok abartılı. Adam yıllarca ağlamamış, ağlamadığı günleri döküyor sanki.
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 07 Ara 2014 20:17

Simdi farkina vardim da Zeff'in bacagini kesip yemesine cok sacma bir neden bulmus Oda.
http://www.mangareader.net/103-2123-15/ ... er-57.html

Zeff gucunde bir insan cok rahat o kayaligi tekmeleriyle istedigi sekle sokup balik avlayabilirdi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj gönderen Quasar » 07 Ara 2014 20:35

Zeff şuan çıkmış bi karakter olsa Sanji'yi sırtına alır havada koşardı. Oda'nın klasik güç seviyesini şişirmesi muhabbeti. Shanks'in dandik bi deniz kralından tek yediği zamanlardan bahsediyoruz.
Resim

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 07 Ara 2014 20:52

Shanks o zamanlar koskoca Yonkoumuş, bir Yonkou Yeni Dünyadan çıkıyor East Blue'ye gidiyor kimse onu tanımıyor hatta bir kaç haydut ona kafa tutuyor bu da yetmezmiş gibi ezik bir Deniz Kralına kolunu kaptırıyor. İstese oradaki haydutları Haki ile bayıltıp Luffy'i kurtarabilirdi. Niye böyle yapmadı diye sorar insan...
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Mesaj gönderen Senya » 09 Ara 2014 15:40

WhiteMoustache yazdı:Shanks o zamanlar koskoca Yonkoumuş, bir Yonkou Yeni Dünyadan çıkıyor East Blue'ye gidiyor kimse onu tanımıyor hatta bir kaç haydut ona kafa tutuyor bu da yetmezmiş gibi ezik bir Deniz Kralına kolunu kaptırıyor. İstese oradaki haydutları Haki ile bayıltıp Luffy'i kurtarabilirdi. Niye böyle yapmadı diye sorar insan...
Shanks yonko muydu değil miydi biliyor muyuz ki?
Resim
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 09 Ara 2014 16:45

ugur_tatli yazdı:Simdi farkina vardim da Zeff'in bacagini kesip yemesine cok sacma bir neden bulmus Oda.

Zeff gucunde bir insan cok rahat o kayaligi tekmeleriyle istedigi sekle sokup balik avlayabilirdi.
Benim hatırladığım adanın her tarafı su'dan baya yüksekteydi uçurum şeklinde dik. Deniz'e inse bir daha nasıl çıkacaktı ada'ya soru işareti.
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 09 Ara 2014 16:57

Baryshx yazdı:
ugur_tatli yazdı:Simdi farkina vardim da Zeff'in bacagini kesip yemesine cok sacma bir neden bulmus Oda.

Benim hatırladığım adanın her tarafı su'dan baya yüksekteydi uçurum şeklinde dik. Deniz'e inse bir daha nasıl çıkacaktı ada'ya soru işareti.
Iste kaya mantar gibi oyuktu o yuzden normal bir insan suya indiginde geri donemezdi ama Zeff kayayi tekmesiyle istedigi sekle getirebilirdi.
Resim

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 09 Ara 2014 17:09

ugur_tatli yazdı:
Baryshx yazdı:

Iste kaya mantar gibi oyuktu o yuzden normal bir insan suya indiginde geri donemezdi ama Zeff kayayi tekmesiyle istedigi sekle getirebilirdi.
Adam meyve kullanıcısı değil ki öyle kayayı şekle soksun, ayak mı kalırdı. Yeni dünya olsaydı orası senin dediğine katılırdım ama. Çünkü orası başka bir seviye...
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache

Mesaj gönderen WhiteMoustache » 10 Ara 2014 12:24

@Senya

Hocam WB Shanks'a "Senin gibi bir adam East Blueden tek kol ile dönünce kim olsa şaşırır. Kime kaptırdın o kolu?" gibi bişey diyordu. WB gibi bi adam böyle diyorsa adam o zamanlar Yonkou olmasa bile güçlü olduğu apaçık ortada.
Resim

[hr]

Fan Klübler
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 10 Ara 2014 12:57

Hayda. Arkadaş kural geldi kaç zaman önce. Yazdık ettik. Taşlama konularında size ne kadar yanlış gelse de bilgisi veya söylediği cevap verip tartışmıyoruz. Sitenin kuralı. Eğer taşlama kısmını boşalmaya çeviren varsa bana mesaj atın. Onun dışında burada tartışmayın.

“One Piece Manga” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir