Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Crocodile'ın Gizemi ve Doflamingo ile Olan Bağı

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Mesajlar: 397
Kayıt: 29 Eyl 2017 01:21
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Crocodile'ın Gizemi ve Doflamingo ile Olan Bağı

Mesaj gönderen Naruto-Bijuu » 09 May 2018 04:39

Arkadaşlar bilindiği üzere Crocodile'ın bir gizemi vardı. İvankov '' Onun bir sırrını biliyorum '' demişti. Şimdi öncelikle bir sayfasını atayım bunun ;
► Spoiler Göster
Crocodile karakterinde birisi için, bu sırrın söylenmesi felaket olur. Çünkü kendisi imaj bir mafya lideri ( Kabadayı ) havasında. İvankov'un bunu demeside çok ilginçtirki, kendisi hormon ekleyebiliyor karakterlere. Yani kadın Crocodile'a, erkek hormonları yüklemek onun için çok kolay olsa gerek. Crocodile, kadın olarak dünyaya geldiğine rahatsız olmuş ve erkek olmak istemiştir, İvankov'dan ricada bulunmuştur ve Crocodile erkek olmuştur. Olay az-çok bunu gösteriyor.

Kadın olduğuyla ilgili diğer düşüncemde şu, Doflamingo'nun Buggy'nin Shanks'ın Moria'nın Mihawk'ın , Roger'ın idam platformunu izlerken Crocodile'ı arkadan çizmiş E.Oda, yani yüzünü çizmemiş. Bu da açıkçası Crocodile'ın kadın olduğunu destekliyor gibi.
http://image.geotorrents.com/images/txw ... g66vxv.jpg

Eklemem gereken diğer bilgi ise, Crocodile'ın erkek-kadın takıntılı olduğu gerçeği var. Baroque Works'ı kurarken kendisi, Baylı-Bayanlı çiftli ekip yapmış. Yani her bir 2'li kadın ve erkekten oluşuyor.

Bay1- Bayan bilmemne
Bay 2- Bayan bilmemne .. gibi gidiyor örgüt.

Aşağıdaki sayfada gösterildiği gibi ;
► Spoiler Göster
Bu kadın-erkek takıntısı muhtemelen önceden kendisinin kadın olduğuyla ilgili anılarına ait, pek fazla bilgimiz yok geçmişiyle ilgili ama, kendini tatmin amaçlı böyle çiftli ekip halinde bir örgüt kurmuş gibi görünüyor.

Şimdi konumun ana temasına geleceğim..

Hatırlarsanız, Doflamingo Crocodile'a Mf'de '' Birlikte çalışalım mı '' demişti. Hemen öncesinde söylediği cümle ;
'' Benim küçük kan banyom , senin için ılık mı ? '' gibisinden bir cümle. Yani burada gizli bir mesaj var gibi görünüyor. Sonrasındada dediğim gibi '' Birlikte çalışalım '' diyordu.
► Spoiler Göster


Daha sonra Crocodile, bu teklifi kabul etmeyince, Doflamingo Crocodile'ın yanına tekrar gidip şu cümleyi söylüyor ;
'' Beni Beyazsakal için mi bıraktın, kıskandım bak '' .
► Spoiler Göster


Şimdi burada 3 ihtimal var ;
1.) Crocodile önceden kadındı, Doflamingo'da eskiden Crocodile'dan hoşlanıyordu, bu yüzden Mf'de ona yanaştı.
2.) Crocodile önceden kadındı. Crocodile erkek olduktan sonra, Doflamingo ondan hoşlanmaya başladı. Doflamingo'nun giyinişi, tarzı biraz homoseksüelleri anımsatıyor çünkü, bu ihtimal çok çok çok zayıfta olsa olabilir belki.
3.) Crocodile önceden kadındı. Crocodile, erkek olup, aynı Dof gibi ülke kralı olmak istediği için ve Dof'u taklit ettiği için , Doflamingo onunla daşşak geçiyordu ( Yani dalga geçiyordu ). Mf'de şunla biraz eğleniyim dedi o yüzden belkide.

Ben bu ihtimaller arasında en olabilecek durumu, 1.yazdığım ( Crocodile önceden kadındı, Doflamingo'da eskiden Crocodile'dan hoşlanıyordu, bu yüzden Mf'de ona yanaştı.'' ) olarak görüyorum kanımca.

Son olarak şunu atmak istedim ( Timsah-Flamingo ilişkisi )

Resim


Siz ne düşünüyorsunuz?

Cevapla

“One Piece Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir