Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

One Piece Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

One Piece serisiyle ilgili sorular, paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Re: One Piece Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Mesaj gönderen dusakabin » 22 Eki 2015 22:14

Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 23 Eki 2015 01:42

dusakabin yazdı:Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
Ts'de iki yıllık eğitim sırasında Robin devrimcilerle kaldı. O ara.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Mesaj gönderen brezee » 23 Eki 2015 13:04

dusakabin yazdı:Dostlar son iki sayıda Robin ve Dragon arasında ilişkiden bahsediyorsunuz. Ben neyi kaçırdım. Bunlar ne zaman aynı ortama girdiler. Bilgilendirene şimdiden teşekkürler.
Direk karsılastıkları bir sahne mangada gösterilmedi sanırsam..Yanlız TS oncesinde Robin en son gösterildiğinde devrimcilere ait bir gemiyle devcrimci karargahına yol alıyordu..Hatta bir yerinde Robin bizzat Luffy nin babasıyla tanıscam sonunda gibi bir kelam etmişti..Ts den sonra Robin in hal ve hareketleri tanısmaktan ileri gitmiş olabilcekleri seklinde yorumlanıyor.

Kullanıcı avatarı
beraterylmz
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Mesaj gönderen beraterylmz » 23 Eki 2015 13:40

Dragon'da Robin'i sorduğuna göre bence kesin karşılaşmışlar.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Mesaj gönderen Senya » 23 Eki 2015 14:54

Robin in tezat tepkileri üzerinden götürülen bir gag unsurunun Dragon Robine çaktı olarak yorumlanması kadar sığırca bir şey yok. Niyeyse çok sinirliyim bu hususta, manganın hafife alınışından dolayı olabilir.

Bir kere görüştükleri yüksek ihtimal bile olsa, kesinlik yok.

Resim

Kendi içlerine bile böylesine bir gizlilik var. İvankov ile konuşmasında Luffy nin oğlu çıkmasının Devrimciler içerisinde sıkıntı yaratıp yaratmadığı sorusuna gülerek verdiği cevap. Elbette tarih, tarihi anlatan poneglyph ler ve dolayısıyla okuyabilen Robin çok önemli ama kesinkes diyemeyiz. Shanks en güçlü yonkou diye çoğumuz hemfikirken Kaidou neredeyse ölümsüz çıkabiliyor.

Görüşse bile, ya böyle saçma bir şeye açıklama getirdiğime inanamıyorum. Dragon un Robin e çakma ihtimali, babası olma ihtimalinden daha düşük. Nico Olivia da asi bir yengemizdi hatırlatırım.
Resim
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 23 Eki 2015 16:31

Senya haklı. Sahte Robin kaçırılınca herkes gerçek Robin olmasından şüphelendi. Devrimciler için önemli bir kişi olmasından dolayı o tepki. Hatta tanışmadan karargaha gitmeden önce de Robin isteniyordu.

Eğer sırf sordu diye böyle muhabbet dönüyorsa af edersiniz ama Robin bildiğin otospu olmuş. Hatta lez bile olmuş adını hatırlamıyorum Güneş Korsanlarıyla kalan sonradan devrimci olan kızda onu çok merak edip endişeleniyordu onlarında ilişkisi var mı? Dedikoducu üyeler sizi.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Mesaj gönderen rcpgkgz » 29 Kas 2015 17:03

Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Resim

Boobs are heavier than a man's life

Kullanıcı avatarı
beraterylmz
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Mesaj gönderen beraterylmz » 29 Kas 2015 17:44

rcpgkgz yazdı:Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Buggy'nin bilgisi olduğunu sanmıyorum. :lol:

edit: olsa bile net bir bilgi sahibi değildir, shanks da değildir. Ama güçlenince yeterince bilgi sahibi olmuştur. Daha sonra Rayleigh ile filanda görüşmüş. Ama Buggy yani bilse bulmaya gider almaya filan gider.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 30 Kas 2015 04:44

Buggy en azından birisine satmaya falan kalkardı. İnanan olmasa bile, Yapardı.
Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Mesaj gönderen rcpgkgz » 30 Kas 2015 14:42

beraterylmz yazdı:
rcpgkgz yazdı:Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı. Şimdi bu şhanks ile buggy rogarın tayfasından. Acaba ikisininde one piece bilgisi varmıdır.
Buggy'nin bilgisi olduğunu sanmıyorum. :lol:

edit: olsa bile net bir bilgi sahibi değildir, shanks da değildir. Ama güçlenince yeterince bilgi sahibi olmuştur. Daha sonra Rayleigh ile filanda görüşmüş. Ama Buggy yani bilse bulmaya gider almaya filan gider.
En iyilerin savaşında beyaz sakalın rogar ile bi Flashback sahnesi gösterildi ( telefondan yazıyorum bulup link paylaşmam zor o yüzden). O sahnede rogar beyaz sakala istersen reftel adasına (adı buydu yanlış hatırlamıyorsam) nasıl gidiceğini soylerim diyordu. Rogar yuzerek gitmediyse gemisi ve tayfasıyla gitmiştir o adaya. Shanks ve bugy en azından adanın yerini biliyolardır.

Gerçi buggy malı hatırlamıyodur bile :D
Resim

Boobs are heavier than a man's life

“One Piece Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir