Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Violet Evergarden - Tanıtım -

2018 Yılında Çıkan Seriler

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Violet Evergarden - Tanıtım -

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Ağu 2018 20:04

Resim

Serinin MAL Puanı: 8,6

Serinin çıkış tarihi: 2018

Bölüm sayısı: 13 + 1 özel bölüm. Filmi de geliyor yakında.

Konusu

Violet, küçüklüğünden itibaren bir "silah." olarak savaş makinası haline getirilmiş bir kızdır. Ünlü bir aile olan Bougainvillea ailesinden Dietfried, Violet'i yakalar ve kardeşi yüzbaşı Gilbert'e hediye eder. Ancak Gilbert Violet'e bir silah gibi değil, yol arkadaşı gibi davranır ve sahip çıkar. Violet ise tüm yaşamını Yüzbaşı Gilbert üzerine kurar ve korur kollar. Bir gün bir muharebede Yüzbaşı Gilbert yaralanır ve ortadan kaybolur.. Violet ise kollarını kaybetmiştir ve protezlerle yaşamaya başlamıştır. Yüzbaşını kaybeden Violet, Yüzbaşının kaybolmadan önce onu söylediği son sözlerin anlamını öğrenmek ister. Ve bir mektup kuklası olarak insanların duygularını kağıtlara aktarmaya başlar. Ancak Yüzbaşını yine de unutamaz.

Kişisel yorumum,

Epey hoş, insanın içini ısıtan bir seri. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
En son Outlaw tarafından 08 Ağu 2018 21:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Re: Violet Evergarden - Tanıtım -

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 08 Ağu 2018 21:04

Şu boktan seri-

Şaka şaka bu cidden güzel izleyin. Tek eksisi Violet'in dış görünüş olarak çok klişe bir tasarıma sahip olması.
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Re: Violet Evergarden - Tanıtım -

Mesaj gönderen Outlaw » 08 Ağu 2018 21:05

_[Emre]_ yazdı:
08 Ağu 2018 21:04
Şu boktan seri-

Şaka şaka bu cidden güzel izleyin. Tek eksisi Violet'in dış görünüş olarak çok klişe bir tasarıma sahip olması.
Valla tam küfürü yiyordun, iyi toparladın Emre.
"Sizin ben vicdanınızı sikeyim."

Resim

“2018 Serileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir