Buradan güncel duyuruları görebilirsiniz. Bu mesajlar tek gösterimlik olup sağ taraftaki çarpı tuşuna basarak kapatabilirsiniz.

D. Gray Man Tanıtım

Moderatörler: Shirohige, memoww

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Re: D. Gray Man Tanıtım

Mesaj gönderen MRTFR » 01 Tem 2015 18:54

Anladığım kadarı ile Jump SQ serinin devam edeceğini duyurdu:
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Mesaj gönderen ken-chan » 01 Tem 2015 20:50

Yalan değil dimi ? Boşa umutlanmayalım.Yok mu düzgün bir kaynak

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Mesaj gönderen ansatsuken » 01 Tem 2015 21:03

Uzun zamandır manga ka resmi sosyal hesaplarından henüz yayınlanmamış bölümlerden küçük kareler atıyordu. Demek sonunda başlıyo ha :lol: İyi iyi sevindim bak

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Mesaj gönderen SilverMask » 01 Tem 2015 21:19

Her ne kadar konudan kopsakta :whistle: Devam edecek olması çok çok iyi bir haber...Allen 'in akıbetinin ne olacağını gerçekten merak ediyorum :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: Shigurui, LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, HxH, Gintama, Texhnolyze, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 02 Tem 2015 01:05

Aren Woka'nın değilde, ben daha çok Millennium Earl'ün akıbetini merak ediyorum.
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesaj gönderen MRTFR » 02 Tem 2015 10:57

Yeni sayı 17 Temmuz'da geliyor sanırım.
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1400893

Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Mesaj gönderen ken-chan » 20 Ara 2015 11:29

https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ast/.96729 Yeni anime açıklanmış.Hiç beklemiyordum bu kadar yıl aradan sonra.Manganın durumunu düşünürsek büyük sürpriz oldu

“D. Gray Man” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir