Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 16:47

İlk Sezon - Okumak için tıkla

Orijinal konu sitedeki hatadan dolayı öldüğü için doğru düzgün yeni mesaj atamıyorum. Hikayeyi buradan devam ettireceğim, bugün yeni bölüm çıkarmaya çalışırım :) Biraz teaser biraz da tanıtım niyetine bir şey hazırladım.

Uyarı! İlk sezondan büyük spoilerlar içerir.

► Spoiler Göster
Bölüm 22 - Okumak için tıkla
Bölüm 23 - Okumak için tıkla
Bölüm 24 - Okumak için tıkla
Bölüm 25 - Okumak için tıkla
Bölüm 26 - Okumak için tıkla
Bölüm 27 - Okumak için tıkla
Bölüm 28 - Okumak için tıkla
Bölüm 29 - Okumak için tıkla
Bölüm 30 - Okumak için tıkla
Bölüm 31 - Okumak için tıkla
Bölüm 32 - Okumak için tıkla
Bölüm 33 - Okumak için tıkla
Bölüm 34 - Okumak için tıkla
Bölüm 35 - Okumak için tıkla
Bölüm 36 - Okumak için tıkla
Bölüm 37 - Okumak için tıkla
Bölüm 38 - Okumak için tıkla
Bölüm 39 - Okumak için tıkla
Bölüm 40 - Okumak için tıkla
Bölüm 41 - Okumak için tıkla
Bölüm 42 - Okumak için tıkla
Bölüm 43 - Okumak için tıkla

3. Sezon - Okumak için tıkla
En son Celebhol tarafından 06 Ara 2014 23:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 30 kere düzenlendi.

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Re: Naruto - Savaş ve Barış 2. Sezon

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 05 Ağu 2014 17:20

Biraz yavaşla olm daha diğerini okumayı bitirmedim. :laugh:
Yalnız yine iyi iş çıkarmışsın ha. Bir süre kod yazdıktan sonra kafa dağıtmak için girip bunu okuyorum.
Diğerinde spoiler yemeyim diye yorumları okumuyorum, burada hazır yorum yokken tebriğimi edeyim dedim. :laugh:

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 17:28

Kirli Sakal yazdı:Biraz yavaşla olm daha diğerini okumayı bitirmedim. :laugh:
Yalnız yine iyi iş çıkarmışsın ha. Bir süre kod yazdıktan sonra kafa dağıtmak için girip bunu okuyorum.
Diğerinde spoiler yemeyim diye yorumları okumuyorum, burada hazır yorum yokken tebriğimi edeyim dedim. :laugh:
Ahauha, sağol hacoli :laugh: Tek isteğim bu başlığa da aynı şeyin olmaması. Öyle olursa bölümleri teker teker başlık halinde açacağım, öyle çok kötü oluyor ama -_-

Kirli Sakal
Favori Anime: Bleach

Mesaj gönderen Kirli Sakal » 05 Ağu 2014 17:37

Celebhol yazdı:Ahauha, sağol hacoli :laugh: Tek isteğim bu başlığa da aynı şeyin olmaması. Öyle olursa bölümleri teker teker başlık halinde açacağım, öyle çok kötü oluyor ama -_-
Noluyo? Yine kendi kendine mi siliniyo mesajlar?
Normalde bu tarz şeylerin belli başlı konularda olmaması lazım.
Olursa tüm sitede olur.

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 17:53

Kirli Sakal yazdı:
Celebhol yazdı:Ahauha, sağol hacoli :laugh: Tek isteğim bu başlığa da aynı şeyin olmaması. Öyle olursa bölümleri teker teker başlık halinde açacağım, öyle çok kötü oluyor ama -_-
Noluyo? Yine kendi kendine mi siliniyo mesajlar?
Normalde bu tarz şeylerin belli başlı konularda olmaması lazım.
Olursa tüm sitede olur.
Hacı bir süredir mesaj silinme değil de düzgün mesaj gitmiyordu. Mesaj gitmiyor görünüyor ama gidiyor, bir yandan da son atılan mesajlarda falan görünmüyor (yeni bölüm atıp durduğum düşünülürse çok rahatsız edici bir şey. Ayrıyetten o tarz mesajlar sonradan kendi kendine silinebiliyor). Bir şekilde halletmenin yolunu bulmuştum. Mesaj gitmezse çıkıyordum, on-onbeş dk. sonra kendi kendine düzelmiş oluyordu hata, eski mesajımı silip yenisini atıyordum. Bu sefer 2 gündür geçmedi hata, sadece benden de kaynaklı değil. İki-üç kişi daha attı ama onlara da aynı şey oldu. Yeni bölüm atamadım o yüzden hatta -_-
Neyse artık burada devam edeceğim ^^

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 19:16

Bölüm müziği: http://youtu.be/99DEjXDrB1k

Bölüm 22 - Cennete Karşı

Etraf yıkılırken, üstlerine fırlayan kayalardan kaçan Itachi ve Nagato geriye çekildi ve onlara nefretle bakan Kurama'yla karşı karşıya kaldılar.
"Orijinal formundan daha büyük görünüyor," dedi Nagato.
"Diğer kuyrukluların da çakrasını içeriyor. Hagoromo'nun mührünün de bir etkisi olduğundan şüpheleniyorum," dedi Itachi, rüzgardan dolayı üstündeki mini-Susanoo zırhının siyah alevleri titreşirken.
Devasa, turuncu pençe kalkıp onlara savrulurken, Tobirama olan biteni izliyordu. "Hiç iyi değil," diye içinden geçirirken, düşmanlarıyla göz göze geldi.
"Sen, Tobirama'yı bir şey yapmadan önce hallet. O benim," diyen Nagato bir shinra tensei ile üstüne gelen pençeyi geriye püskürttü. Ardından ellerini yere koydu.
"Kuchiyose no Jutsu!"
Üç başlı köpek belirirken Itachi ileri fırladı. Bu esnada köpek, kendine zarar vererek parçalara bölünmeye ve çoğalmaya başladı. Nagato, çağırdığı bukalemunun içine girerek görünmez oldu.
"Seninle savaşma onuruna layık olmak güzel," dedi Itachi.
Konuşarak zaman kaybetmeyi amaçlamayan İkinci Hokage, hasmına bir kunai fırlattı ve ona ışınlanarak kılıcını savurdu. Zarar almayı beklemeyen Itachi, alevleri ve Susanoo'su kesilirken, kolundan bir yara aldı ve şaşkınlıkla geriye fırladı. Ardından hemen olanları kavrayarak "Bu onun işi olmalı," diye düşündü. Her zamanki gibi yarattığı bir şeyle onların başına iş açmıştı.
Elindeki ölümcül çelik, Ay'ın gümüşi ışığını kendi maviliğiyle karıştırıp yansıtırken Tobirama, Kurama'ya baktı. Bu işi burada halledemezse bütün direniş yok olacaktı.

Kurama, kendine saldıran köpeklerden birine vurarak onu geri yollarken, Nagato'nun çağırdığı hayvanlardan biri olan garip kuşu diğer pençesiyle yakaladı. Ağzına götürüp dişleriyle başını koparırken, hayvanın parçalanmış şah damarından sıçrayan kanlar yüzünü kapladı. Önündeki yaratıklara bakan Kurama, geriye çekildi ve ağzında çakra toplamaya başladı. Normal bir bijuu-dama gibi görünen şey, farklı bir form alırken titreşmeye ve Jinton tekniklerini andıran bir ses çıkarmaya başladı. Ardından onu yutan yaratık, ağzını açtı ve muazzam bir kara çakra demeti fışkırarak önündeki alanı yuttu.
Başını çevirirerek alandaki bütün hayvanları toz haline getirirken, bir ara kontrolunu kaybetti ve ilerideki bir dağın üst tarafı yok olarak tarihe karıştı. İşi bittiğinde, atomlarına ayrılmış olan hayvanlardan hiç bir iz kalmamıştı.
Rastgele savrulan çakra dalgasından nasibini alan yaralı bukamenunu bırakarak, açık alana çıkan Nagato, önündeki kana susamış canavara baktı.
Yakın saldırı menzilinden uzak olan adam havaya yükselirken iki elini birleştirdi ve bir mühür yaptı.

"Ondan Senju çakrası seziyorum," diye düşünen Tobirama, Nagato'ya baktı. Ardından önüne dönerek düşmanına atıldı.
Itachi, Susanoo'sunun kılıcını bir kesme hareketiyle savurdu.
"Enton: Konyu!"
Üstüne bir yay şeklinde gelen kara alevlerden sonra anda Hiraishin ile kurtulabildi, Nidaime.
"Susanoo'yu küçük bir forma sokarken etrafındaki alevleri sıkıştırarak çok daha ölümcül ve ani saldırılar yapabiliyor. Büyük formundan daha tehlikeli bu hali," diye olayı analiz etti, mavi zırhlı adam. Bir kontra-atak geliştirerek saldırmaya hazırlanıyordu ki bir şeyler sezerek durdu ve gökyüzüne baktı.
Arkasında gazlardan oluşan bir iz bırakan, bir kuyruklu yıldız üstlerine yaklaşıyordu. Nagato, bir mühür daha yaptı.
"Tentai Hidama!"
Gecenin içinde hafifçe görülen kayan yıldız, bir anda alevler içinde kalırken hızlandı ve gökyüzü yavaşça kızıla boyandı.
Onlarca kilometre uzakta olmalarına rağmen, Iwagakure'nin sakinleri pencereden bakarak, bu sefer düşmanın ne gibi bir şey peşinde olduğunu merak ederken korkuyla ürperdiler.
En son Celebhol tarafından 08 Eyl 2014 21:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Mesaj gönderen karlidag » 05 Ağu 2014 21:28

Haci senju cakrasi olmasi garib.acaba dunyaya sonradan gelen sadece kaguya degilde direkt senju klani olmasin.bi an biju dama ses cikqriyor okuyunca direk sakuranin fuuton:rasenshiruken diyerek sasirmasi gibi yuh bijudamashiruken mi la o dedim kendi kendime :)
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 21:38

karlidag yazdı:Haci senju cakrasi olmasi garib.acaba dunyaya sonradan gelen sadece kaguya degilde direkt senju klani olmasin.bi an biju dama ses cikqriyor okuyunca direk sakuranin fuuton:rasenshiruken diyerek sasirmasi gibi yuh bijudamashiruken mi la o dedim kendi kendime :)
Garip değil mi :laugh: Bijuu-damanın neden öyle garip bir şey olduğunu bir-iki bölüme açıklayacağım, savaş sırasında fazla açıklama girince aksiyon kayboluyor.

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 05 Ağu 2014 21:48

En son konuya ben güzel bir eleştri yazmıştm konu ölmüş meğerse :laugh:
Takipteyiz Mustafacım ;)
Resim
► Spoiler Göster

Celebhol

Mesaj gönderen Celebhol » 05 Ağu 2014 23:38

JiraiyaFlash yazdı:En son konuya ben güzel bir eleştri yazmıştm konu ölmüş meğerse :laugh:
Takipteyiz Mustafacım ;)
Yok, gördüm onu hacı. Sahneleri daha anlaşılır yazmaya çalışacağım ^^

“Fan Fiction” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir