Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.

Moderatör: Todomeda

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Re: Kendinizi Dışa Vurun

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 14 Mar 2018 07:05

muaet yazdı:
14 Mar 2018 06:42
Hawking reyiz ölmüş ya la :(
Oooo, başımız sağolsun desene..
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 14 Mar 2018 07:32

redstak yazdı:
13 Mar 2018 16:08
Outlaw yazdı:
13 Mar 2018 15:50
Bu parasızlığın gözü kör olsun, dünya turu, motor her şey paraya bakıyor aq. Amına koduklarım işte.
Az bir para ile dünya turu yapabiliyordun. Hem gittiğin yerlerde çalışıyorsun hem geziyorsun. Az para derken yine biraz bir birikimin olacak. O tarz şeylere bakabilirsin.

Bakalım bende de bir iş şansı var. Olursa o biraz tecrübe ve birikim yapıp, planlarımı gerçekleştirmem gerek.
Interrial'i filan diyorsun sanırım, o olabilir ancak yanına birine bulman filan da gerekiyor. Ve yine en azından 15-20 bin doların olması gerek sanırım.
Onurcuğum, bizim ne işimiz vaaar, Büyükçekmece - Eminönü Otobüsünde?
Resim

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Mesaj gönderen Diabolus Ipsum Amans » 15 Mar 2018 19:54

Sene 2004'ler falan, arkadaş bir iş var gel bi dinle dedi. Gittim bir kaeye bitane kişi bana sunum yaptı sorsan, işte zincir halinde birbirimize takıyoruz, o bir arkadaşını kazıklıyor, kazıkladığı kişi 2 kişiyi kazıklıyor falan, ben pas dedim. Aradan geçti 7-8 yıl, Bahar diye bir arkadaşım var üniversiteden, aramızda fena değildir konuşuruz arasıra bir gün aradı işte nasılsın iyi misin falan filan konuştuk bir ara buluşalım dedi olur dedim. Buluştuk çay içiyoruz, bahar hayallerinden falan bahsediyor ağda salonu açacak vs vs.. Ben sana ortak olurum dedim, maliyeti düşük düzgün işletilirse olabilir, ben ortak istemiyorum, işte bir iş yapıyorum getirisi güzel senin de kazanmanı isterim, dedim nedir biraz bahsetti işte ben anlatamam gel seni üstüme götüreyim o anlatsın dedi, sabırlı adamım gittim. 3 tane at hırsızı kişilik bana bir şeyler anlatıyorlar işte, dedim gençler sizin dediğiniz bu işi ben 10 yıl önce falan vicdanıma sığdırıp yapmadım, şimdi hiç yapmam. Bir tanesi atladı işte 10 yıl önce yapsaydın, burada sunum dinlemiyor olurdun şurada olurdun burada olurdun diye. Dedim ben halimden çok memnunum bu işi de yapmayı düşünmüyorum. Aradan geldik geldik bugünlere geldik, bana o işi yapsaydın falan diyen kişiler o işi yapan kişilere ana avrat küfrediyor, bana sunum yapıp işte 10 yıl önce yapsaydın vs. diyen kişi geçen gün adliyeye tutuklanmaya geldi uyuşturucu satıcılığından :)

Eşine dostuna 50 lira borç vermeyecek karakterde göt adamlar, arkadaşlarını dostlarını elalemin zenginlerine siktiriyorlar. Bugüne kadar hiçbir arkadaşımın kötülüğünü düşünmediğim için ponzi saat zinciri, üçgen şeklinde birbirimize takacağız şeklinde şeylerden uzak durdum.

Herkese bir tavsiye vereyim, biri size bir şey anlattığında o şey mümkün olamayacak kadar güzel geliyorsa kulağınıza, YALANDIR, inanmayın sizi sevecek. :)

Sevgili Jet Fadıl'a, Sülün Osmana ve Son yılların gözde dolandırıcısı ülkedeki sığırları ortaya çıkartan Mehmet Aydın isimli tosuncuğa aferin. Bu kadar sığır varken ülkede bu ülke binlerce yıl süt sıkıntısı çekmez.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 19 Mar 2018 23:03

Şu konuyu açacağıma elim kırılsaydı mk. :d
Resim

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: Attack on Titan, Death Note

Mesaj gönderen ugur_tatli » 19 Mar 2018 23:10

Outlaw yazdı:
19 Mar 2018 23:03
Oh canima degsin. :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Mesaj gönderen Portgas D Ace » 20 Mar 2018 02:25

Outlaw yazdı:
19 Mar 2018 23:03
Hoşuna gidiyorduuur. Yapma :laugh:. Ben şahsen çok severim tartışma ortamlarını, bir çeşit terapi gibi geliyor. Resmen tartışma ortamlarından besleniyorum. O yüzden bu tür konuların açılması ve tartışma yaşanması her zaman için iyidir. Ben çok severim.

Özetle bırakınız yapsınlar, bırakınız tartışsınlar.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mesaj gönderen JiraiyaFlash » 20 Mar 2018 09:58

Resim
Resim
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Feng Shen Ji - Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 20 Mar 2018 15:12

Ülkenin polisi kadına tecavüz etsin, Suriyeli korkakların parasını ödeyelim ne güzel lan anasını siktiniz ülkenin anasını... Şu akp üzerinden başta yakınlarım varsa onlar dahil her kim çıkar sağlıyorsa tek tek geberir gider umarım. Bunlar nasıl olsa yargılanmayacak etmeyecek en acı şekilde gebersinler.

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 24 Mar 2018 13:55

Bugünlerde bende bir para gözlük, bir para hırsı, para aşkı başladı. Hadi hayırlısı.
Resim

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Feng Shen Ji - Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 26 Mar 2018 19:11

viewtopic.php?f=9&t=12336

Asla eskimeyen eğlence arada açıp açıp gülerim. :D

[13.09.2014 01:45:58] hikari9393: Duygu kizn seyleri geri gelmz demi
[13.09.2014 01:46:06] duygu: neyleri
[13.09.2014 01:46:07] duygu: ?
[13.09.2014 01:46:28] hikari9393: Emekleri iste forumda

Hiç bir filmde böyle diyalog yok. Süper

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir