Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Re: Kendinizi Dışa Vurun

Mesaj gönderen teddybear01 » 04 Eki 2018 22:56

Tam okul açıldıktan sonra başka ilde kalıcak yerin yokken ev ara, hepsini gez, bulama, sokak sokak kiralık yazıları aramaya çık; bulduklarını gez en sonunda evi bul cebindeki üç kuruş parayla mercedesli emlakçıya komisyon ver, kira kontratı imzala. Bunlar olurken dönem kredi kotanı tamamla hepsi proje versin, bitirme tezi toplantın olsun, başlık deadline ı yakınlaşsın. Doğalgazsız, elektrsiz, sussuz, yataksız evin olsun. Sonra diğer gün elektrik su o bu şunu açtır, o bu şu belge işleriyle uğraş, tonlarca spotçu gez cebinde kalan 5 kuruş parayla ne eşyaya para yetiyor düşün, saatler boyunca gezip fiyat sormadan sonra karar ver nakil ettir, eve sok/soktur. Cebinde kalsın 20tl, baktın olmayacak her şeyi dizdikten sonra aile evine bi dahaki seneden sonra girmeye başlayacak olan kyk kredinin yatmasını beklemeye git. Tabii şehirler arası otobüse para yetmediğinden 12312321 mesait otobüsle git. Tüm bunlar olurken eli tesbihli, full abdestli, 5 vakit namaz kılan işyerinin kahvelerinin etrafı full kuran sureleri olan, namaz saati dedinmi çat dükkanı kapatan ama barlar sokağının yanında seks oteli işleten adamlar öğrenci olduğundan seni ayakta sikip cebindeki 3 kuruş paranı almaya çalışsın.

Artık ebem sikildi, hem günler boyunca sabahın 9undan akşama durmadan yürü durmadan iş gör yapmaktan hem okulun baskısından hem de bu tarz din tüccarları, iki yüzlü, cahil, para bulmuş ama fakirin cebindeki paraya gözünü diken o.çlar yüzünden. Okul bittikten sonra ne bu şehirde çalışır, ne okur ne de nerede olursam olayım bu tarz adamlarla uğraşırım. Ben daha strese gelemez oldukça hepsi beni daha strese sokuyor.

Okumayı cidden seviyorum, daha okuma şansım olduça sonuna kadar okumayı düşünüyorum da tercihen böyle bir durumda değil.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 04 Eki 2018 23:38

Resim

Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -HunterxHunter

Mesaj gönderen Todomeda » 05 Eki 2018 11:01

Dersten çıktık
Diğer derse girene kadar azıcık kantinde uyuyayım dedim.
Gece 4te yatıp sabah 7de kalkıp 8deki derse gittiğim için hem önceki günün yorgunluğu hemde uykusuzluk vardı.

Tam dalmıştım birisi dürtü, kendine gelirsin diyip önüme bi bardak kahve koyup gitti. Bi baktım kızın biri.
Ne güzel yarım saat kestirecektim ne rahatsız ediyorsun mk.

Neyse içtim kahveyi.
Kızlada sohbetim yok aq geçen hafta çalıştığım kafeye geldi orada tanıştık, adını bile hatırlamıyorum.

Altta kalmayayım diye bende bi çikolata aldım aq kız milleti sever çikolatayı diye.

Götürdüm kıza verdim, ayy ne gerek vardı derken yanındaki kız arkadaşı demesin mi “sen ona neden çikolata alıyorsun onun sevgilisi var” diye. Üniye gelmiş bi de son senesi bu kezbanın.

Velahavle..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 05 Eki 2018 15:22

Todomeda yazdı:
05 Eki 2018 11:01
Dersten çıktık
Diğer derse girene kadar azıcık kantinde uyuyayım dedim.
Gece 4te yatıp sabah 7de kalkıp 8deki derse gittiğim için hem önceki günün yorgunluğu hemde uykusuzluk vardı.

Tam dalmıştım birisi dürtü, kendine gelirsin diyip önüme bi bardak kahve koyup gitti. Bi baktım kızın biri.
Ne güzel yarım saat kestirecektim ne rahatsız ediyorsun mk.

Neyse içtim kahveyi.
Kızlada sohbetim yok aq geçen hafta çalıştığım kafeye geldi orada tanıştık, adını bile hatırlamıyorum.

Altta kalmayayım diye bende bi çikolata aldım aq kız milleti sever çikolatayı diye.

Götürdüm kıza verdim, ayy ne gerek vardı derken yanındaki kız arkadaşı demesin mi “sen ona neden çikolata alıyorsun onun sevgilisi var” diye. Üniye gelmiş bi de son senesi bu kezbanın.

Velahavle..
Ona da almayınca kızmıştır asdasşlkdjalda

Neyse görüyorum ve artırıyorum. Yakın arkadaşlarımdan biri ikinci buluşmasına çiçek götürüyor. Kızdan tepki şu "Ben o kadar ciddi düşünmüyorum".

Yorum sizin.

Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -HunterxHunter

Mesaj gönderen Todomeda » 05 Eki 2018 20:29

@Ryuuma
Güldüm :d
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK(2.sezon.), Anohana

Mesaj gönderen Outlaw » 05 Eki 2018 22:38

İçip içip sapıtıyorum amk. Biri beni harbiden siksin. Bakın silksin demiyorum, biri yatırıp sikmeden sanırım aklım başıma gelmeyecek.
Resim

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Mesaj gönderen teddybear01 » 05 Eki 2018 22:56

@ryuuma
Bilemedim, 2. buluşmaya çiçek getirmek klişe,resmi ve hızlı ilerliyor gibi duruyor. Ciddi düşünmeyen kızın gerilip bunu demesi çok garip gelmedi, kızın yerinde ben olsam yüzüne direk söyler miydim bilmiyorum ama içimden aynısını düşünürdüm.

K.D.V:
Zamanın ne kadar hızlı geçiyormuş gibi hissetiğimi düşünürsem bakıyorum da mezun olmama pek bir şey kalmamış. Geçmişte takılı kaldığım şeylerden daha yakın.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Mesaj gönderen Ryuuma » 06 Eki 2018 00:30

Düzeltme: Neyse kendi aramızda kasmayalım :) Bana saçma geldi tepkisi.

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mesaj gönderen _[Emre]_ » 06 Eki 2018 23:33

_[Emre]_ yazdı:
02 Eki 2018 23:14
Overlord'un da sezon finali vermesiyle bildiğin Baki dışında izleyecek anime kalmadı lan. Onun da mangasında baya ilerde olduğum ve dövüş sahnelerinde kullandıkları animasyonları pek sevmediğim için izleyesim gelmiyor. Netflix zaten girdiği her şeyin anasını sikmek zorunda hissediyor kendini.
Bunu derken Goblin Slayer başladı. Bu bittikten sonra da Tate no Yuusha başlar büyük ihtimalle iyi bari. :side:
Resim

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Mesaj gönderen Outlaw » 10 Eki 2018 15:06

Bir 7-8 sene önce olsa sırf isimlerini duyduğum için bile çıldıracağım Brother of Destruction vs DX maçı çok yakında gerçekleşecek. Ama sorun şu ki, adamlar artık 50-55 yaşlarına kapağı attılar ve götü göbeği büyüttüler. Ve gram heyecan vermiyor bu maç. Shawn Michaels'ın kariyer sözünü yemesi de cabası...

Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
Resim

“Salon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir