Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Hangi Animeyi İzlemeliyim ?

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Re: Hangi Animeyi İzlemeliyim ?

Mesaj gönderen Sodakazam » 11 Eyl 2014 10:20

Baryshx yazdı:Olay konu dışı oluyor :silly:
Arkadaşım kendinde söylüyorsun, akagi karakterinin zıttını yap, birde bu sefer oyunu değişik yap al sana anime mi diyeceğim. Orada birde veya-gibi diyorum farkındaysan, devam serisi değil başka bir anime kaiji ama akagi'nin çakması, Orjinallik açısından. Öyle değil mi?
Şu mesaja hayretler içerisinde bakıyorum şu an. Cidden "senin fikrine katılmıyorum" diyip ona göre bir şeyler yazmak isterdim ama senin söylediğin şeyler YANLIŞ. Tavsiye almaya gelen insanları YANLIŞ yönlendiriyorsun. Trollediğini bile düşünmeye başladım. Amacın oysa tebrikler, güzelce delirttin beni.

Yahu adamın albenisi, uzmanlaştığı alan bu akıl oyunları ve verdiği psikolojik hava. Serilerin zeminini bunların üzerine kurmasından daha doğal bir şey yok.
İki seri tamamen farklı yönlere dallanıp budaklanıyor her bakımdan. Oyunların gidişatı, kurgusu falan her biri kendine özgü. Ama adam orjinal seri çizmiyor tabii dimi. Fukumoto Nobuyuki ecchi seri çizmediği için onun adına senden özür dilerim kanka.

Bu, bu konuya atacağım son mesaj. Ruh hastası olmaya niyetim yok. Ama diğer arkadaşlara net bir şekilde söyleyebilirim ki, Baryshx'in fukumoto nobuyuki serileri hakkındaki söylemleri yanlış, sizi kötü yönlendiriyor.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Anime: Nothing.

Mesaj gönderen Beowulf75 » 23 Eyl 2014 01:11

Guilty Crown'a bak bi'

O da iyi gibidir. Müzikleri falan güzel yani.
-------------------------------------------------------------- Shiki diye vampir serisi var, seinen. 25 bölümlük, gayet güzel bir anime. İzlediğine pişman etmez. Önceki tavsiyelerimi zaten beğenmişsin. Bunları da beğenirsin umarım. :lol:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
afzozatmaca
Favori Manga: Veritas,Bleach,Naruto,
Gantz,Beelzebub,
Vagabond,
The Breaker new waves
Sun Ken Rock
Favori Anime: Naruto,
Bleach,
Hellsing OVA serisi
FMA:Brotherhood

Mesaj gönderen afzozatmaca » 23 Eyl 2014 15:49

Daha yeni X-men,Wolverine ve Blade gibi Marvel karakterlerinin anime versiyonlarını izledim...İzlemek isteyene tavsiye ederim.
Bana amerikan versiyonlarından daha güzel olmuş gibi geldi :lol: ancak tabiiki zevk ve renk meselesi...3 üde anime tv mevcuttur.
Resim

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Mesaj gönderen ^^^^MytH^^^^ » 24 Eyl 2014 20:52

İçinde hem dövüş hem aşk olan bir anime önerir misiniz? Yalnız çizimleri dandik olmasın :)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Mesaj gönderen Baryshx » 24 Eyl 2014 21:10

^^^^MytH^^^^ yazdı:İçinde hem dövüş hem aşk olan bir anime önerir misiniz? Yalnız çizimleri dandik olmasın :)
Öncelikle öneri ve istek yeri burası > sorular-istekler-oneriler/anime-istek-oneri-t2949.html

Aklıma ilk gelen Basilisk, zaten dövüş animelerinde aşk olması çok itici ve cıvık geliyor bana, tabii herkesin tercihi farklı farklı oluyor :silly:
Resim
► Spoiler Göster

Kilitli

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir