Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Zetsuen no Tempest

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Zetsuen no Tempest

Mesaj gönderen ^^^^MytH^^^^ » 24 Eyl 2014 21:06

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Mahiro Fuwa'nın kardeşi 1 yıl önce esrarengiz bir şekilde öldürülmüş ve Mahiro kardeşinin katilini aramak üzere ortadan kaybolmuştur.

"Kusaribe" adlı büyücü klanının en güçlü büyücülerinden biri olan Hakase Kusaribe ise düşmanları tarafından bir adaya hapsedilmiştir.

Hakase, irtibat kurabileceği birini ararken bir şekilde Mahiro'yu bulur ve ikisi bir anlaşma yapar. Anlaşmaya göre Mahiro, Hakase'nin düşmanları tarafından uyandırılmak istenen ve tüm dünyaya kaos getirecek "Zetsuen Ağacı'nı" durduracaktır. Bunun karşılığında Hakase, Mahiro'nun kardeşini öldüren katili bulmasına yardım edecektir.

Kendi görüşlerim : Anime genel itibariyle çok güzel.Çizimleri,müzikleri,karakter derinliği,konu işleyişi vs.Çok sürükleyici belli bir yerden sonra.Sürekli Sheakspear'de3n alıntılar yapılmış ki bu benim çok hoşuma gitti.Kesinlikle izleyin derim ben B) :blush:
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

Kullanıcı avatarı
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy- The God of Highschool - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - HSD Kenichi - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Hunter x Hunter 2011 - Ano Hana - Bleach - Gintama - Slam Dunk

Re: Zetsuen no Tempest

Mesaj gönderen nara_fkd » 24 Eyl 2014 21:10

25 bölümlük güzel bir anime. Anime kıtlığı çektiğim zamanlarda izlemiştim bayağı da beğenmiştim, akıcıdır yani. Tavsiye ederim.
Resim Zura ja nai, Katsura da!
► Spoiler Göster
Yagami Light(KİRA) FC

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Anime: Nothing.

Mesaj gönderen Beowulf75 » 24 Eyl 2014 21:14

Boş beleş bir anime. Hiç beğenmedim. Hamlet ve Shakespeare tamlamaları falan var bir. Tek ilgi çeken ve beğenilen noktası o. Olay akışı falan çok kötü. Ulan nasıl buraya geldik diyorsun. Nasıl böyle oldu diyorsun. Saçma, önermiyorum. :lol:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Mesaj gönderen ^^^^MytH^^^^ » 24 Eyl 2014 21:19

Bana ilk bölümler olay akışı yavaş geldi ama hiç nerden nereye geldik diye şaşırmadım.Herkesin kendi zevki tabi.
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir