Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Shura no Toki

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Shura no Toki

Mesaj gönderen berserk92 » 20 Oca 2015 18:19

Tür: Aksiyon, tarihi, dövüş
Yapım yılı: 2004
Türkanime linki: http://www.turkanime.tv/anime-seri/Shura-No-Toki

Anime 26 bölüm olmasına karşın son derece cezbedici ve sürükleyicidir. Eğer Vagabond okuyup anime olarak özlem duyan varsa ya da Shinsengumileri görmek isteyen veyahut onları yanlış tanımış olanlar halen aramızda varsa bu anime çok doğru bir yol göstericidir.

Animeye girersek ilk 7-8 bölüm Mutsu denen silahsız dövüşen bir stilin ilk animede gösterilen kuşağından Mutsu Yakumo ve efsanevi Japon kılıç ustası Miyamoto Musashi ile geçmektedir. Bunların düellosu da animede çok iyi gaz verici bir sahne bulunmaktadır. Daha sonra Mutsu kuşağından 2 kişi daha görmekteyiz ki onlar da asıl Shinsengumileri ki aslen 3.Mutsu bunu yapacak kişidir. Mutsu soyu tek başınalığa alışmış bir kişi iken acaba neden son Mutsu öyle olmamayı seçti dersiniz? Ya da Shinsengumilerin asıl amacı ve arada kalmışlar ne yapmak istedi? Samuray sevenler beklemeyin...
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.

Kullanıcı avatarı
Mutsu Yakumo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Re: Shura no Toki

Mesaj gönderen Mutsu Yakumo » 20 Oca 2015 23:24

O zaman ilk beğeni benden gelsin, sürükleyici ve güzel bir seri başlayacak olanlara iyi eğlenceler...

Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Mesaj gönderen gilga » 21 Oca 2015 23:53

Musashi nasıl yenilir ? Adam bildiğin yenildi. Mutsu berabere kaldık diyor. Kimse hikaye anlatmasın anime 7 bölümde sıçmıştır bildiğin. 2 si birden düşseydi anlardım. Ama olmadı bu kararsız kaldım takip edeyim mi?

Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Mesaj gönderen berserk92 » 25 Oca 2015 12:56

Gilga biraz spoiler olabilir başkaları için ama Mutsu dedi ki kazanan aslında Musashi'dir. Çünkü ben kılıcımı çektim. Mutsu Enmei stilinde silaha yer yoktur, demişti. Aslında berabere bitti diyebiliriz. :huh:
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir