Son cevaplanan konular kısmı geri geldi.

Another

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Moderatörler: memoww, Pinco

Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Re: Another

Mesaj gönderen insomniac » 22 May 2014 21:13

Dün bitirdiğim anime.Hevesle başlayıp son bölümlere doğru sıkılıp sonunu sırf meraktan getirebildiğim anime.Sonunu da bir türlü beğenemediğim anime.Hayır izlerken kimsenin mi dikkatini çekmedi anlamadım ki.Okulda katliam oluyor,çocukların gözü önünde öğretmenleri vahşi bir şekilde intihar ediyor öğrencilerde tık yok.Bir iki üzgün ifade,ara sıra da bizim eleman Sakakibara kabus filan görüyor.Onun dışında herhangi bir duygu hareketliliği yok.Bu ne lan? Tamam herkes çığlık çığlığa haykırıp ağlasın demiyorum ama o robot halleri nedir? Ayrıca şu sarı-turuncu saçlı oğlan arkadaşımı öldürdüm triplerine girdiğinde Mei ve Sakakibara'nın tepkileri beni benden aldı.Neyse en azından 'ölü olan kim?' tahmin edemedik ve hemen hemen hepimiz ters köşeye yattık.Konu güzel de iyi işleyememişler gibi olmuş.Ya da ben tatmin olmadım ondan öyle diyorum.Yer yer verilen müzikler ve çizimler de pek hoştu diyerek yorumu iyi bitireyim.Bir de Mei'yi çok sevdim.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Mesaj gönderen Akai sora » 22 May 2014 21:16

insomniac yazdı:Dün bitirdiğim anime.Hevesle başlayıp son bölümlere doğru sıkılıp sonunu sırf meraktan getirebildiğim anime.Sonunu da bir türlü beğenemediğim anime.Hayır izlerken kimsenin mi dikkatini çekmedi anlamadım ki.Okulda katliam oluyor,çocukların gözü önünde öğretmenleri vahşi bir şekilde intihar ediyor öğrencilerde tık yok.Bir iki üzgün ifade,ara sıra da bizim eleman Sakakibara kabus filan görüyor.Onun dışında herhangi bir duygu hareketliliği yok.Bu ne lan? Tamam herkes çığlık çığlığa haykırıp ağlasın demiyorum ama o robot halleri nedir? Ayrıca şu sarı-turuncu saçlı oğlan arkadaşımı öldürdüm triplerine girdiğinde Mei ve Sakakibara'nın tepkileri beni benden aldı.Neyse en azından 'ölü olan kim?' tahmin edemedik ve hemen hemen hepimiz ters köşeye yattık.Konu güzel de iyi işleyememişler gibi olmuş.Ya da ben tatmin olmadım ondan öyle diyorum.Yer yer verilen müzikler ve çizimler de pek hoştu diyerek yorumu iyi bitireyim.Bir de Mei'yi çok sevdim.
Sağ ol izlemeye gerek kalmadı :lol:
:lol:

Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Mesaj gönderen insomniac » 22 May 2014 21:20

Ahaha :lol: Diğer sayfalarda yeterince spoiler görünce yardırırsam problem olmaz diye düşünmüştüm :whistle:
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

Kullanıcı avatarı
sensou
Favori Anime: Fma Brotherhood,Naruto,D.gray-man,Dragon Ball,Nodame Cantabile,Kenshin,Sailor Moon,Steins gate,Bakuman

Mesaj gönderen sensou » 23 Ağu 2014 01:52

Zamanında güncel takip etmiştim.Bence çok hoş bir seriydi.Kısa tadımlık atmosferi gergin bir seri.Hani bazı kısımlar klişeydi fakat ben beğendim.Güncel takip edilse daha güzel olur diyeceğim seriler arasında.Ardarda izlemek sıkabilir.Çizimler özellikle mükemmel.Puanım 10/8

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Mesaj gönderen Grifthh » 23 Ağu 2014 09:25

Valla ben izlediğim zaman çok sevmiştim baya baya :D Çizimler çok iyi zaten. Ama şimdi düşündüm de mk okulda ölümler oluyorsa okulu neden kapatmıyorlar ? :D :D :D Bide insanalr gözlerinin ölünde katlediliyor ama adamlarda tık yok :D Neyse o zamanki izlememe göre çok sevmiştim daha fazal irdelemicem yoksa sevmemeye başlıcam :D
Resim 691
► Spoiler Göster
[hr]God Of Shinobi: Hashirama Senju
Minato Namikaze FC
Urahara Kisuke FC
Terumī Mei FC
Tier Harribel FC
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok olıuşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
Dee
Favori Manga: Higurashi no Naku Koro Ni
Favori Anime: HunterxHunter

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Mesaj gönderen Dee » 26 Ağu 2014 13:13

Çizimler korkunç güzel! Atmosfer ürkütücü. Hikaye de oldukça ilgi çekici.

Fakat..
Ben Another'ı üzeri çok güzel bir süslenmiş bir kutu gibi düşünüyorum, içi boş. Özellikle hikayenin işlenişi çok kötü.
Resim

to a non-believer?

KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Mesaj gönderen KayahanD » 05 Şub 2015 17:32

Haftalık olarak güncel takip edildiğinde son ana kadar kendini sürükleten bir manga/anime. Ancak sonradan izleyenler, bir anda bitirenler aynı etkiyi alamayabilir. Sayı/bölüm olarak da tadında bırakılmış. Eleştirilerin bir kısmı haklı ama burda hikayeyi ortaya çıkarak çizerin ve editörün deneyimi daha önemli.
► Spoiler Göster

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir