Sitenin sürüm güncellemesinden dolayı en alttaki son mesajlar kısmı dahil bazı özellikler şimdilik yok olmuştur. En yakın sürede geri getirmeye çalışacağız.

Merhaba

Burada yenisin galiba, gel ve bizlere kendini tanıt.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso
İletişim:

Re: Merhaba

Mesaj gönderen teddybear01 » 19 Eyl 2017 23:08

rikurukito yazdı:
19 Eyl 2017 13:06
teddybear01 yazdı:
19 Eyl 2017 03:48
Hoşgeldin. İmzandan yola çıkarak soruyorum; k-pop mu dinliyorsun?
Aynen.Kore dizileri de izliyorum.
Hoşbulduk :lol:
Benim gibi birini daha görmek güzel :laugh: Özellikle sevdiğin bir k-drama veya k-pop grubu var mı?
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 20 Eyl 2017 18:26

Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D

Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso
İletişim:

Mesaj gönderen teddybear01 » 20 Eyl 2017 20:33

redstak yazdı:
20 Eyl 2017 18:26
Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HXH- Slam Dunk- Naruto- Feng Shen Ji - Sun Ken Rock - Shokugeki No Souma Magi
Favori Anime: Fma Slam Dunk Hunter x Hunter Death Note Bleach
İletişim:

Mesaj gönderen redstak » 21 Eyl 2017 01:06

teddybear01 yazdı:
20 Eyl 2017 20:33
redstak yazdı:
20 Eyl 2017 18:26
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
Amatörler işte boş ver.

Kilitli

“Ding Dong!” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir