Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Forumda Olmasını İstedikleriniz Ve Geliştirmeler.

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Merhabalar arkadaşlar, mangaturk forum ve portalın düzenleme işini crazy88 nickli Gökhan Korul arkadaşımız üstlenmiştir. Kodların yenilenmesi temanın düzenlenmesi gibi şeyleri kendisi yapacaktır.

Burada sizden gelen öneriler ve yapıcı eleştiriler sayesinde forumumuz ve portalımız daha iyi bir hal alabilir.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Tae-Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshn

Nitelik önemli : ))
Forumda şu şöyle olsa dediğim hiç bir şey yok. Saadece, Naruto'ya ara ara yazı yazarken gıcık oluyorum ama onuda illaki seven arkadaslarımız vardır.

Not: Herhangi bir öneride bulunmadan, konu dışı yazmıs olabilirim. Kusura bakmayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Mihawk92
Favori Manga: Veritas , Berserk , Vagabond , Bleach , Zippy Ziggy , The Breaker
Favori Anime: Hellsing Ultimate, Bleach, Hajime no Ippo , Hunter x Hunter 2011

Abi Anasayfadaki "Forumdan Son Konular" Bölümü Yukarıda olsa daha çok dikkat çekerdi bence ve katılım artabilirdi
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

1. En üste ki Naruto _Luffy _Ichigo'ya kesinlikle bir arka fon lazım ,çok boş kaldı.

2. Kimin ''Online '' olduğu görünmüyor .Avatarın üstüne bir ekleme olsa iyi olur.

3. Avatarlar çok fazla dönüyor ,göz yorucu. :blink:

Genel olarak foruma ferahlık geldiği kesin ,eksikler zamanla giderilir.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kahramanil
Favori Manga: one piece Berserk
Favori Anime: full metal archemist one piece death note rurouni kenshin

Foruma anlık güncellemeler gelse güzel olur esasında.Mesela facebook bildiriöi gibi en son çevrilen mangalar hakkında bildirim sonra alıntı yapılan mesajımızla ilgili bildirim gelse güzel olur.Tabi daha iyisini siz bilirsiniz.
En son SilverMask tarafından 08 May 2014 23:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yazılarımıza , büyük harfle başlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

İyi hoş olmuş yapanında eline sağlık ama üstteki o üçlü eleman çok sade kalmış sanki.
Fazla boş geldi o kısım.
Malum diğer temada baya kalabalık dolu doluydu.

Avatarın dönmesi enteresan olmuş :lol: Ama orjinal bi fikir ilk kez görüyorum.:D Garipsesemde alışırız sanırım.:D

Yalnız şöyle bişey var; avatar ve nick hizası kaymış kötü olmuş. Avatar için bir çerçeve belirlenmiş burada sıkıntı yok, güzel olmuş ama nick avatarın solunda kalıyor bu seferde. Yani avatar sağda nick solda kalıyor. Bana uyumsuz geldi, göz zevkime göre değil.:D Ama sanırım bunada alırşırız. Yada nickte ortalanabilir? Daha güzel olur sanki?.

Diğer bir husus smile ler. Smile koyunca sanki şeffaf bir naylona smileyi yapıştırmışsın onuda gelip mesajın(ekranın) üstüne yapıştırmışsın gibi duruyor. Diğer temada gayet doğal duruyordu. Böyle biraz sırıtmış sanki.

Onun haricinde gözüme pek takılan bişey olmadı. Olursa yazarım.

edit:ben yazana kadar araya 2 mesaj girmiş bile. Hatta silver benim yazdıklarımı yazmış, kendimi boşa yazmış gibi hissettim.:D

Ekleme: İmza kısmıda bi enteresan geldi ama anlamadım :huh:
eklemeye edit: sanırım nedenini buldum. Kullanıcının mesajına bir çerçeve gelmiş, çerçeve imzayıda kapsıyor. Sanırım onunla alakalı bir durum.
Birde mesajla imzayı ayıran ardışık "-" çizgileri enteresan geldi.:D

Bunlarda benim naçizane düşüncelerim.

Bir edit daha: Üye profiline girildiğinde profil resminin, iletişimin vs olduğu çerçevenin içi beyaz renkte, temaya uygun şekilde orasıda düzenlenebilir sanırım, böyle biraz göz yorucu.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Yeni tema güzel olmuş -güzellikten öte göz yormuyor- , avatarların dönme olayı ise gerçekten bana ilgi çekici geldi bence güzel düşünülmüş ama headerın arkası sanki çok boş kalmış ona güzel bir arka plan yapılabilir :) .
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Az önce foruma girdim tema değişmişti. Güzeldi bence ama şu an eskisine dönmüş galiba veya bende bir sorun var. Anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Tema iyi bu arada ben beğendim sadeve header değişebilir. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kardeşim sitenin tüm grafik olaylarını sana lazım olan boyutlarıyla birlikte şu arkadaşlara
loki-u1771/
inter-welet-u2404/
gönderiyorsun.
Forumun artık grafiksel yükünü alma zamanı geldi bu arkadaşların.

Şu anda bence görsel olarak büyük eksiklerimiz var, bunun yanında şu atlayıp patlayan geri zekalı narutoyu yok edebilirsen çok sevinirim.
Temada bazı eklentilerin güncellenmesi kodların yenilenmesi gerekiyor sende farkındasındır zaten.

Bir de foruma acaba wikipedia tarzı bir eklenti koyulabilir mi? :lol:

Smiley olayını da bi ara konusuruz. Fakat senden güzel bir çalısma bekliyorum Gökhan.

Avatar ve barların kaymasını sevmedim. Birde forumdaki linklediğimiz şeyler eskiden mavi gözüküyordu simdi yazı rengiyle aynı araya kaynayıp gidiyor onlarada bi düzenleme lazım.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
BlackBolt
Favori Anime: bleach hunter x hunter

Bir forumdaki en önemli kısım olan arama kısmı yok.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön