Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun yerine açılmasını istediğiniz bölüm.

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Hangi Manganın Bölümü Açılsın

-HunterXHunter
19
35%
-Toriko
10
19%
-Diğer(Lütfen Belirtiniz)
25
46%

Toplam oy: 54
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar naruto tadsız tuzsuz bir şekilde bitti. Naruto bölümünü pasifize edip başka bir bölüm açmayı düşünüyorum, sizce ne açalım?
BEn sadece Toriko ve HxH yi bildiğim için onları yazdım.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Toriko benim simdiye kadar okudugum en iyi shounendir. Kendine ait bir genel forumu da hak ettigini dusunuyorum.

Yalniz bir kac problem var Toriko'yla alakali.

1) Igrenc bir animeye sahipti, o da bitti. Dragonball Z kai devam ediyor o bittiginden beri, DB Z Kai bittikten sonra tekrar devam eder mi bilmiyorum ama izlenilecek turden bir sey degil.

2) Taninmisligi az.

3) Ana karakterinde beyin var.

4) Sakura, Nami gibi motorlar yok. Ana karakteri doven, kezbanlik yapan kiz karakterler olmayinca seri taninmiyor ne yazik ki.

Attack on Titan ayrica cok iyi bir secenek ve seri, yalniz onun problemleri de bambaska.

Oncelikli olarak aylik cikiyor, bu konularin aktifligini buyuk capta etkiliyor, ek olarak animesi bitti ve ne zaman baslar hic bilinmiyor. En buyuk problemi ise mangakasinin cizim ozurlusu olmasi.

Benim okudugum fazla manga olmadigindan dogal olarak da fazla secenek sunamiyorum.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Aklımda bir şey yok. Ama Toriko, o nitelikte değil bence. Hunter x Hunter dersen de, manganın durumu belli. Animesi de bitti. Bu iki seçenekte sıkıntı. Olmaz bence.

Farklı öneriler gelirse, fikrimi söylerim onlar hakkında da.

Ama Fariy Tail olabilir belki. Ben izlemiyorum, okumuyorum da. Ama hayranı, takip edeni var. Forumda var mıdır, ilgi olur mu bilemem.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

The Gamer mahnwa geleceği var bölümleri normalden biraz kısa sürüyor animesi yok tabi ama şuanda animesi ve mangası haftalık olarak devam eden sadece FairyTail var
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Beowulf75 yazdı:Ama Fariy Tail olabilir belki. Ben izlemiyorum, okumuyorum da. Ama hayranı, takip edeni var. Forumda var mıdır, ilgi olur mu bilemem.
Bana bu soru 2 sene once sorulsaydi Fairy Tail'i ben de onerildim. Yalniz mangakanin seriyi ciddilestirmeyecegini fark ettim. Cerezlik bir seriden fazlasi olamaz Fairy Tail, mangakanin kendisi bile cerez niyetine sunuyor bolumleri. Power of feelings'den ibaret yani, ongorebilecegin teori yapabilecegin bir sey yok, memeden ibaret.

Not: Naruto forumunu silmeyeceksiniz degil mi? Kalsin oldugu gibi. :(
En son ugur_tatli tarafından 19 Kas 2014 20:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Bu konuda fikrim ayda yılda iki kez animeye uyarlanmış, bir çıkan HxH gibi serilerden ya da Çııtır çerez olarak kabul edilen ecciden başka bir haltı olmayan ana karaterinin gazla çalıştığı Fairy Tail yerine

Toriko ana bölüm standartlarını uygulayabileceğimiz bir mangadır.

Öncelikle haftalık çıkıyor ve diğer büyük shounenlerle aynı anda çıkıyor.

Ardından animesi de var, iğrenç falan ama yine de animesi olan devam etme olaslığı Bleach'den yüksek bir seri.

Evreni ve öyküsü, iyi düzeyde ve tartışma teori üretmeye yatkın bir seri reklamı yapılırsa takibi de güzel olur. Ayrıca Karakterleri de oldukça iyidir.

Gnül isterdi ki weebtoon yapalım ama elimizdeki alternatiflerden en iyisi Toriko gibi görünüyor.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Kitlesi az olsa da Toriko olabilir.
Resim
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Toriko'yu bende takip ediyorum fakat tarzı çok dragonball'a benziyor forumda teoriden çok vs konuşulur.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Hxh mangası düzgün ve seri şekilde devam ederse olabilir veya kingdom'da olabilir.
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Gintama bence çok iyi olur.
Resim

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön