Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun yerine açılmasını istediğiniz bölüm.

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Hangi Manganın Bölümü Açılsın

-HunterXHunter
19
35%
-Toriko
10
19%
-Diğer(Lütfen Belirtiniz)
25
46%

Toplam oy: 54
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Populer olsun olmasin 12 yasindaki kiz cocuklarini bu sekilde sergileyen ecchi bir serinin genel forumu olmasini istemiyorum.
► Spoiler Göster
Varsin yeni forum olmasin daya iyi.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Aktif olarak kullanılacak birşey olsunda benim için ne olduğu önemli değil.İn cin top oynamasında bana yeter
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Şu an devam ediyor olsa Hunter x Hunter derdim ama seri süresiz olarak ara verdi. HxH'den sonra enn iyi aday bence Magi ama pek takip edeni de yok sanırsam. Hatta Magi'yi de iki alt foruma ayrılıp biri orijinal seri diğeri de spin-off için ayrılabilir ki piyasadaki bir çok seriden kaliteli bence Magi.
Celebhol
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:Populer olsun olmasin 12 yasindaki kiz cocuklarini bu sekilde sergileyen ecchi bir serinin genel forumu olmasini istemiyorum.
► Spoiler Göster
Serileri ahlaki açıdan yargılamaya başlarsak soykırımın (Naruto), insanları ortadan ikiye ayırmanın (Bleach), çocuk öldürmenin (OP), ırkçılığın (OP) olduğu serilerin niye kendi forumu olduğunu sorgulamamız gerekir. Ya da neden insanların öldürüldüğü şeyleri okumaktan zevk aldığımızı.
En iyi hangi seri popüler olur diyoruz, daha ötesini değil.

Neyse, HxH de aradaysa o zaman Toriko ile FT kalıyor. FT de çok yorum çekmez diye düşünülüyorsa Toriko kalıyor geriye.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Celebhol yazdı:
ugur_tatli yazdı:Populer olsun olmasin 12 yasindaki kiz cocuklarini bu sekilde sergileyen ecchi bir serinin genel forumu olmasini istemiyorum.
► Spoiler Göster
Serileri ahlaki açıdan yargılamaya başlarsak soykırımın (Naruto), insanları ortadan ikiye ayırmanın (Bleach), çocuk öldürmenin (OP), ırkçılığın (OP) olduğu serilerin niye kendi forumu olduğunu sorgulamamız gerekir.
Bahsettigin seyler seriye yon veren olgular, bir karakterin diger bir karakteri keserek ortadan ikiye ayirmasi karakterin nasil bir kisilige sahip oldugunu ya da kendisini bir savasta buldugunda neler yaptigini gosterir.

Yalniz meme gostermek, domalma posisyonlari gostermek, 12 yasindaki kiz cocuklarini bu sekilde sergilemenin serinin gidisinde fanservis haricinde bir rolu yok.

Tabii isin baska bir tarafi da var, gecenlerde Kim Kardasian'la dalga gecen bir internet geyigi paylastigim icin got gozuktugunden ban yemistim 1 ay, mangaturk'un fairy tail'i genel forum olarak kaldirabilecegini sanmiyorum.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

##hentai forumu acalim##
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Gördüğüm kadarıyla amaç popülariteye destek çıkmak. Adil bir şekilde ayarlamak mümkün.

shounen/

En çok mesaj alan seriyi ana konu haline getirin olsun bitsin. Ki burada da gördüğüm kadarıyla Fairy Tail.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Mystic07
Favori Manga: Naruto,One piece,Skip beat,Fruists Basket
Favori Anime: HunterXHunter,Shingeki No Kyojin

Gintama aralarında en iyisi gibide oda konu baglantısı yok komedi için yapılan bölümler ne konuşulcak.
Fairy tail saldı iyice cerezlik bir seri.
Hunter devam etmiyor.
Toriko igrenç bir seri Komamatsu malı üzerinden gitsin o mal yazar daha.Usopp,Sakura başrolde olsa bu kadar igrenmezdim bir seriden.
Akame acabilirsiniz aylık seride olsa ekstra bölmüler falan cok cıkıyor muhabbet dönebilir.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Anime bitene kadar bu bölüm kalabilir.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Toriko ya da Hunter'ın olmasını isterim, ikisi de hak ediyor ama birinin mangası muhtemelen uzun süre daha çıkmayacak, diğerinin de popisi çok az; bunlardan birisine açılırsa toplasan 2 sayfa bile yorum almaz. Önerilerden Tog ve Fairy Tail var forumu açılabilecek. İkisinin de popisi yüksek, kitlelerinin büyük çoğunluğu ergen ve birinde bolca meme var. Eyyorlamam, bu ikisinden birine açarsanız Naruto kadar olmasa da diğer önerilere göre daha çok hit alacağı kesin. Aslında, Gintama'nın da sağlam bir kitlesi var, ben okumuyorum ama o da ilgi çeker muhtemelen.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön