Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bu mangayı bilen var mı??

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Waver
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Kenshin

Arkadaşlar ben geçen bi manga okudum ama adını hatırlamıyorum ve bulamıyorum okuyan varsa daha önceden yardımcı olabilirse sevinirim. İzlemeyenler için SPOİLER!!!

Öncelikle mangada baş karakter erkek bir silah kullanıyo hatırlamıyorum bu ve bi arkadaşı savaştan uzak bir köyde yaşıyor. Baş karakter köyden savaşçılar var onlara katılmak için ayrılıyoı bu savaşçılarda belli görevler yapıyosun bu görevlere istinaden rank artıyo ilk yedi kral (veya tanrı hatırlamıyorum) olarak geçiyo sekizinci de onlar kadar güçlü ama onların arasına girmek istemiyor. Bizim bu elemanın köyünü yıkıyolar görev olarak sonra da çocukluk arkadaşı intikam için savaşçılara katılıyo fln. Anlatım biraz havada kalmış olabilir ama okuyan varsa hatırlayacağına eminim. (SPOİLER) Bikaç hatırlatıcı olay olarak bizim baş karakterin paso etrafında dolaşan bi kız var prenses imiş, baş karakter 8 numaranın ekibine katılıyo, bizim baş karaktere başlangıçta yardımcı olan hep sonuncu bir eleman var vs. Okumuş olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim bayaadır arıyorum ama bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
squasys
Favori Anime: op hxh diamond no ace

o dediğin manganın ismini bende hatırlamıorum ama 7 cuceler pambıh prensesle ilgili idi :D sacma buldum o yuzden okumadım :D
Kullanıcı avatarı
Waver

Dövüş sahneleri fln iyi One Pice beklerken sarmak gerekiyo bişeylere geçmiyo yoksa hafta
Kullanıcı avatarı
manyakss
Favori Manga: one piece
Favori Anime: bleach

ubel blatt olabilir
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Resim

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=dVRG_oi8Cwo[/BBvideo]

Şaka bir yana bende merak ettim bilgisayarın geçmişinden bakarsan çıkabilir aslında.

Sana önerim Feng Shen ji okuman.
Kullanıcı avatarı
Waver

Last Ranker - Be the Last One buldum hikaye çok iyi gidiyodu da ya çevirmeyi bıraktılar ya da yayından kalktı hikaye bitmeden manga bitti

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön