Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yu-Gi-Oh Duel Mosters Türkçe Altyazı

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Arkadaşlar internette araştırma yaptım ama serinin altyazılı halini bulamadım.Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi Online izleme veya indirme farketmez.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Maalesef sadece ilk bölümün Türkçe altyazısı var.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Yu-Gi-Oh'un Türkçe Dublajı baya kaliteli ya. İnternette bakınırken benim hiç aklıma gelmemişti orjinal versiyonunu izlemek.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

_[Emre]_ yazdı: 31 Ağu 2017 00:32 Yu-Gi-Oh'un Türkçe Dublajı baya kaliteli ya. İnternette bakınırken benim hiç aklıma gelmemişti orjinal versiyonunu izlemek.
Sorun dublajın iyi veya kötü olması değil ben hiç bir yabancı film veya diziyi dublaj izlemem Her şey kendi dilinde güzel oluyor Aslında ilk bölümü buldum cidden orjinal dilde daha güzel
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

_[Emre]_ yazdı: 31 Ağu 2017 00:32 Yu-Gi-Oh'un Türkçe Dublajı baya kaliteli ya. İnternette bakınırken benim hiç aklıma gelmemişti orjinal versiyonunu izlemek.
Yugioh'un İngilizce ve -dolayısıyla- Türkçe düblajında epey sansür var.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön