Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitede Yenilik İsteyenler ve Görüşleri ...

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Birisi mesajımızı alıntıladığında veya açtığımız konuya yorum yaptığında, forumu açınca bildirim gelse çok büyük kolaylık olurdu. Bir de birinin mesajını alıntılayınca görüntü kirliliği olduğu için etiketleme tarzı bir şey olsa, mesaja etiketlediğimiz nicke bildirim gitse alıntı yerine çok iyi olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

J ve K (veya başka tuşlarla) ileri-geri gitme özelliği... Gerçekten çok büyük kolaylık olurdu :lol:
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Mobilden girenler, pc tasarımı ile girebilse harika olurdu. Kendimi böyle hayalet kasabadaymışım gibi hissediyorum. Öyle bir şey varsa, ben bilmiyorsam, özür dilerim. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Beowulf75 yazdı:Mobilden girenler, pc tasarımı ile girebilse harika olurdu. Kendimi böyle hayalet kasabadaymışım gibi hissediyorum. Öyle bir şey varsa, ben bilmiyorsam, özür dilerim. :D
Mobilden girerken sağ alt köşede bir disk gibi bir şey var. Ona tıkla çerezleri sil de. Çerezler silindikten sonra tam görünüme geç seçeneği gözükecektir.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

ugur_tatli yazdı:
Beowulf75 yazdı:Mobilden girenler, pc tasarımı ile girebilse harika olurdu. Kendimi böyle hayalet kasabadaymışım gibi hissediyorum. Öyle bir şey varsa, ben bilmiyorsam, özür dilerim. :D
Mobilden girerken sağ alt köşede bir disk gibi bir şey var. Ona tıkla çerezleri sil de. Çerezler silindikten sonra tam görünüme geç seçeneği gözükecektir.
Sağ ol dostum. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ertasd84
Favori Manga: Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto.One Piece

Sitenin alt kısımında bulunan toplist vbulletindeki gibi üst tarafa alınabiliyorsa çok daha iyi olur sitedeki en son yazılan mesajları ve açılan konuları görmek daha hızlı ve rahat olur
Resim
Kullanıcı avatarı
HadeS
Favori Manga: One piece, The breaker
Favori Anime: Bleach , Fairy Tail , Hellsing

Mobilden girince eklenen resimler göstere basınca açılmıyor bu sorun çözülürse iyi olur . Birde hem mobilde hem masaüstünde hatırla dediğim halde hep çıkış yapıyor bir süre sonra herkeste öylemi ?
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Mesajları okuyamadım vaktim yoktuda bi isteğim olcak hatta yenilik diyelim hani üstteki resim varya madara,gol D. roger felan işte o değişse güncel bişey konsa çok güzel olur bence hatta aklıma bi fikir geldi ben korktuğum için yapamadım bi konu açılsın işte en güzel yapanınki ana sayfa resmi olcak diye herkes uğraşsın güzel bişey çıakrsa değiştirin yada kendiniz yapıpda koyabilirsiniz :D
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
emrebo
Favori Manga: One Piece,Naruto,Bleach
Favori Anime: One Piece,Naruto,Bleach

Turkcraftta okuduğum mangaların çoğu sayfası açılmıyor sorun oluşuyor.Sebebi nedir bilen varmı?
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Hacı script öldü diriltmeye çalışıyoruz. :-)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön