Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga Öneri Başlığı (Açıklamayı Okumadan Mesaj Atmayın)

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

WhiteMoustache yazdı:Hacılar Naruto, One Piece tarzı(Doğaüstü güçler, Macera, Komedi vs.) Animeside olan bir Manga öneriniz var mıdır? (Bleach dışında)

Hunter X Hunter. En beğendiğim shounen diyebilirim. Kendi içinde tutarlı, dövüşleri ve karakterleri iyi olan bi seridir. Naruto'da epey esinlenmiştir bu mangadan. Ama mangasını okumanı değilde, animesini izlemeni öneririm. Daha iyidir.(2011 versiyonu.)

Gintama. En sevdiğim karakterleri içinde barındırıyor. Komedi ağırlıklıdır genelde ciddileştiği arclarda var tabii, yapınca en iyisini yapar bana göre. Sevmen için biraz sabretmen, karakterlere alışman lazım. Absürt komedi dalında South Parkla yarışır.

Son olarak önermem ama sevebileceğini düşündüğüm için yazıyorum, Fairy Tail. Çerez seri.
Resim
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

@Todomeda

Hacı onu zaten izleyeceğim seriler listesine ekledim.

@Outlaw

Hacı Hunter X Hunter'i tamamen yalnış değerlendirmişim :D Sırf ismine bakarak konusunun avcılık ile ilgili, Narutoya hiç benzemediğini düşünerekten bakmamıştım. Şimdi sen söyleyince izleyeceğim seriler listesine eklemeye karar verdim.

South Park'a sırf Absür komedi(hemde aşırı absürt, üç cümlede bir küfür geçiyor) diye başlamamıştım yani Gintamayı bu yüzden izlemeyebilirim. Yinede bakacağım, belki beğenirim.

Hacı uzun serilere yalnızca Naruto veya One Piece kadar güzel ise başlarım. Örneğin Bleach'e başlıyacaktım fakat Anime bitik olduğundan başlamadım. (belki Mangasını takip ederim) Yani Fairy Tail'i çerez niyetine bile izlemem. (belki izlemek istediğim serileri bitirirsem bi göz atarım)
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Hsd Kenichi'ye de bakabilirsin. Dövüş sanatlarını sevenler için ideal bir seri. Animesi 50 bölümdü galiba. Animeyi izleyip mangaya geçebilirsin zaten seri asıl orda başlıyor.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

nara_fkd yazdı:Hsd Kenichi'ye de bakabilirsin. Dövüş sanatlarını sevenler için ideal bir seri. Animesi 50 bölümdü galiba. Animeyi izleyip mangaya geçebilirsin zaten seri asıl orda başlıyor.
Onada bir ara bakacağım, beğenirsem izlerim. Teşekkürler.
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Merhaba arkadaşlar. Naruto bittiği için ve şu aralar boş vaktim de çok olduğu için yeni bir seriye başlamak istiyorum.

Çizim ve karakterler önemli. One Piece'de ki gibi kafası küçük gövdesi büyük veya yarısı hayvan yarısı insan değişik karakterler sevmiyorum. Şuan Fairy Tail okuyorum. Oradaki gibi veyahutta Naruto'da ki gibi güzel karakterler yer alırsa çok iyi olur. Konusu önemli değil aksiyon olsun yeter.

Tavsiyelerinize açığım.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Hacılar 25 sayfa mesaj var hepsini okuyamadım,eğer aynı sorudan varsa kusuruma bakmayın.
Bana olayların kötü karakterin etrafında geçen bir manga yada anime lazım.Death Note gibi ama lütfen Death Note yi önermeyin :D
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

villain yazdı:Merhaba arkadaşlar. Naruto bittiği için ve şu aralar boş vaktim de çok olduğu için yeni bir seriye başlamak istiyorum.

Çizim ve karakterler önemli. One Piece'de ki gibi kafası küçük gövdesi büyük veya yarısı hayvan yarısı insan değişik karakterler sevmiyorum. Şuan Fairy Tail okuyorum. Oradaki gibi veyahutta Naruto'da ki gibi güzel karakterler yer alırsa çok iyi olur. Konusu önemli değil aksiyon olsun yeter.

Tavsiyelerinize açığım.
Sun-Ken Rock
Vagabond
Noblesse
Feng Shen Ji
Berserk
Übel Blatt
atakanncetin yazdı:Hacılar 25 sayfa mesaj var hepsini okuyamadım,eğer aynı sorudan varsa kusuruma bakmayın.
Bana olayların kötü karakterin etrafında geçen bir manga yada anime lazım.Death Note gibi ama lütfen Death Note yi önermeyin :D
Hellsing Ultimate animesini dene istersen. Tam kötü diyemeyiz ama. Anti kahraman oluyor sanırım. :cheer:
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

MRTFR yazdı:
villain yazdı:Merhaba arkadaşlar. Naruto bittiği için ve şu aralar boş vaktim de çok olduğu için yeni bir seriye başlamak istiyorum.

Tavsiyelerinize açığım.
Sun-Ken Rock
Vagabond
Noblesse
Feng Shen Ji
Berserk
Übel Blatt
atakanncetin yazdı:Hacılar 25 sayfa mesaj var hepsini okuyamadım,eğer aynı sorudan varsa kusuruma bakmayın.
Hellsing Ultimate animesini dene istersen. Tam kötü diyemeyiz ama. Anti kahraman oluyor sanırım. :cheer:
Sağolasın :D Yarın eve gidince bakarım :D
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Özel mesaj ile ve konu altından seri öneren arkadaşlara teşekkür ederim.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
hknsrbs
Favori Anime: Hajime no ippo

Başlığa atılan son mesajın üstünden uzun süre geçmiş olmasına rağmen foruma üye olur olmaz başlık açmayayım dedim. Berserk,Vagabond,Sun ken rock, gantz, shamo,holyland,billy blat,worst,crows,koroshiya,oldboy,20th century boys,vinland saga,monster haricinde okuyabileceğim kaliteli bir seri var mı ?

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön