Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga Öneri Başlığı (Açıklamayı Okumadan Mesaj Atmayın)

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

TribalCain yazdı:Kürşatcım canım Manhua okurmusun? Eğer okursan Feng Shen Ji oku.Fantastik öğe kusarsın...
Hayır okumuyorum onlardan *.*
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Bi dene sen yine de.Renklidir hemde.Çizimleride hoşuna gider.
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Tamam bakim ona şimdi, peki manga varmı okucak ?
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

3 büyükler gibi istiyorsan.Toriko öneririm.Fantastik öğeler,Özgün evren,Doyurucu dövüşler,Karakter çeşitliliği gerçekten iyi kurgulanmış.Akıcıdır.Seveceğini tahmin ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju

TribalCain yazdı:3 büyükler gibi istiyorsan.Toriko öneririm.Fantastik öğeler,Özgün evren,Doyurucu dövüşler,Karakter çeşitliliği gerçekten iyi kurgulanmış.Akıcıdır.Seveceğini tahmin ediyorum.
Peki onada bakim o zaman bugun geç yatcam baya okurum. Berserk gibi manga yokki okuyalım ya :D yada claymore gibi :D kanlı kılıçlı manga/animeleri çok seviyorum. Silahlı güzel olmuyo ve fantastik olucak :D neyse sağolasın ben bakim ona biraz
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
-Berserk
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

@kürşat
D gray man oku, claymore gibi karanlık bir atmosferi var, o kadar kanlı değil ve epeyce fantastiktir. Kandayı seversin zannımca
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

tavsiye isteyenlere 25 bölümlük 'shin sekai yori' yi önerebilirim :)
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Beelzebub'ın animesini bitirdim.Mangada çok farklı bir şey var mı ve mangayı da okuyayım mı?
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Yerli güzel cizgi roman tavsiye edecek olan var mı ?
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
MrNyaa
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Yugioh (İlk animem gibi bişey)

bana vampirli manga önerebilecek var mı tür olarak shoujo olmasında ne olursa olsun korku falan olursa iyi olur mahva da kabul :P
Resim
Orihime
► Spoiler Göster

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön