Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime İstek&Öneri

Fikirlerinizi, sorularınızı & isteklerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Kaiba ve Akira izle.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Celebhol yazdı:Akıcı ve distopik bir dünyada geçen bir anime arıyorum. Thriller olması şart değil aslında ama öldürücü bir yavaşlıkta da olmasın.
Ergo Proxy, Psycho-Pass serilerini izledim. Bilim-kurgu da olursa çok güzel olur.

Edit: Klasik shonen tarzı ya da Elfen Lied gibi anlamsız seinen katliamları olmayan bir şey de tercihimdir.
Neon Genesis Evangelion.Şiddetle tavsiyemdir.Hatta başlığına geçen yazacaktım tarayıcı kapandı vazgeçtim.Bleach müziklerini yapan üstad tüm müziklerini hazırlayan kişi bu arada.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Beowulf75 yazdı:Sanki bunu sana daha önce de yazmıştım, ama görmemiştin. Tekrardan yazıyorum. :laugh:

Shinsekai Yori izle. İyidir, güzeldir. Aradığın özelliklerde var. Sadece akıcılıkta sıkıntı olabilir. Ama seni içine çekiyor evreni. Romanı ödüllüymüş sanırım. Arkadaş demişti.
Denemiştim onu ama indirdiğim versiyonda sorun çıkmıştı, bir de çok yavaş gelmişti.
Millennium Wizard yazdı:
Celebhol yazdı:Akıcı ve distopik bir dünyada geçen bir anime arıyorum. Thriller olması şart değil aslında ama öldürücü bir yavaşlıkta da olmasın.
Ergo Proxy, Psycho-Pass serilerini izledim. Bilim-kurgu da olursa çok güzel olur.

Edit: Klasik shonen tarzı ya da Elfen Lied gibi anlamsız seinen katliamları olmayan bir şey de tercihimdir.
Neon Genesis Evangelion.Şiddetle tavsiyemdir.Hatta başlığına geçen yazacaktım tarayıcı kapandı vazgeçtim.Bleach müziklerini yapan üstad tüm müziklerini hazırlayan kişi bu arada.
Hacı yanlışlıkla onun filmi için yapılmış bir saatlik özet versiyonunu izlemiştim. Bütün spoilerları yiyince eğlencesi kaçtı :laugh:
Zuko yazdı:Kaiba ve Akira izle.
Tamamdır hacı bir bakayım onlara.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Seriyi zaten 26 bölümü izlesen de anlayamıyorsun.Birkaç kez bitirmen lazım ben daha bir kere izledim. :D O yüzden özetten birşey çıkmaz onu diyeyim baya detay var çünkü.

Valla bilimkurgu,örgütler,mitoloji,psikoloji ne ararsan var.Distopya demişsin ya bence bu kavramı karşılıyor.İzlemeye başla zaten açılış parçası seni direk çekecek.Bence başla özeti çoktan unutmuşsundur.

Netteki videolar hızlandırılmış bu arada,o yüzden izleyecek olan varsa indirmesini tavsiye ederim.Yeni aklıma geldi böyle olduğu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Zuko yazdı:Sakasama no Patema ütopik değil distopya animesidir.
Bunu bilmediğimi düşündüren nedir bro, ütopik animeleri sevdiğim ve takip ettiğimi yazmama rağmen. Sadece o mu...Psyco-pass, code geass, ghost in the shell, gurren lagann, texhnolyze'de distopik seriler. Benim amacım karışık izlemesi, birbirinin sağlamasını çıkarması tersini düşünüp.

Celebhol'a önerim tüm bu ütopik tarzdaki serilerin olumlu olumsuz tarzdaki hepsini izlemesi. Appleseed, chobits, guilty crown, serial Experiments Lain, hokuto no ken serileride aradığın özelliklerde, hatta bunlara berserk ve fullmetal alchemist'i de ekleyebilirsin, gerçi guilty crown serisinin ayar olmuştun sanırım yoksa baş karakterinemiydi.
Celebhol
Favori Anime: -

Baryshx yazdı:
Zuko yazdı:Sakasama no Patema ütopik değil distopya animesidir.
Bunu bilmediğimi düşündüren nedir bro, ütopik animeleri sevdiğim ve takip ettiğimi yazmama rağmen. Sadece o mu...Psyco-pass, code geass, ghost in the shell, gurren lagann, texhnolyze'de distopik seriler. Benim amacım karışık izlemesi, birbirinin sağlamasını çıkarması tersini düşünüp.

Celebhol'a önerim tüm bu ütopik tarzdaki serilerin olumlu olumsuz tarzdaki hepsini izlemesi. Appleseed, chobits, guilty crown, serial Experiments Lain, hokuto no ken serileride aradığın özelliklerde, hatta bunlara berserk ve fullmetal alchemist'i de ekleyebilirsin, gerçi guilty crown serisinin ayar olmuştun sanırım yoksa baş karakterinemiydi.
Berserk sarmadı hacı, FMA'yı tabi ki de izledim :laugh: Guilty Crown zaman kaybıydı bayağı.

Dediğin diğer serilere bir bakarım ^^
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

İçinde depresyon,acı, ihanet gibi karanlık öğeler barındıran, özellikle ana karakterin bol bol acı çektiği seriler arıyorum. Görselliği de ortalamanın altında olmaz ise güzel olur. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Resim
hasannha

Gantz benzeri manga anime önerirseniz çok mutlu olurum teşekkürler
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Gerilim ve/veya gizem türünde anime önerirseniz çok makbule geçer :kiss:
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

nara_fkd yazdı:Gerilim ve/veya gizem türünde anime önerirseniz çok makbule geçer :kiss:
Aklıma gelen Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi, Witch Hunter Robin, Monster

“Sorular, İstekler & Öneriler” sayfasına dön