Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Monaco-Beşiktaş (Anketli)

Kilitli

Monaco-Beşiktaş

Anket 18 Eki 2017 15:07 tarihinde bitecek

Monaco Kazanır
1
17%
Berabere
2
33%
Beşiktaş Kazanır
3
50%

Toplam oy: 6
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Herkese merhaba.
Hepimiz çok iyiyiz, hepimiz çok biliyoruz. Hepimiz çok akıllıyız.
Buyrun anketimize bekleriz.

Edit 1 : Anketimiz Beşiktaş'ın yarın akşam 21.45'de oynayacağı Şampiyonlar Ligi grup maçı üzerinedir.
Beşiktaş grubunda ilk maçını 13 Eylül'de Porto deplasmanında oynadı ve 3-1 kazandı.
Beşiktaş'ın ikinci grup maçı ise evinde, 26 Eylül'de RB Leipzig'e karşıydı. Beşiktaş 2-0 kazandı.

Edit 2 : Monaco ise ilk maçını deplasmanda RB Leipzig'e karşı oynadı ve maç 1-1 berabere sonlandı.
İkinci grup maçında ise Monaco Porto'ya evinde 3-0 kaybetti.
En son Gol D. Roger tarafından 16 Eki 2017 15:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Tanitsana takimlari iki satir. Ben de oy kullanmak istiyorum. :D
Concord
Favori Anime: ..

ugur_tatli yazdı: 16 Eki 2017 15:09 Tanitsana takimlari iki satir. Ben de oy kullanmak istiyorum. :D
Monaco geçen senenin yarı finalisti ama beşiktaşın 3-1 yendiği portoya 3-0 yenildi.
Beşiktaşda son 2 yıldır sürekli gelişen avrupada başarılar elde eden bir takım.
Monaco;
https://www.transfermarkt.com.tr/as-mon ... verein/162
Beşiktaş;
https://www.transfermarkt.com.tr/besikt ... verein/114
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Monaco'nun Porto'ya karşı yenilmesini ben baz almam. Futbolda böyle sonuçlar olabiliyor. Ayrıca deplasman da maç oynamak her zaman sıkıntı olabilir.
Şimdi Monaco geçen seneye göre kötü oynuyor. Kaliteli oyuncuları yok mu, tabiki de var. Gruptan çıkmak için yeterlimi onu bu maç belirleyecek.
Beşiktaş ise geçen sezona göre iki tık daha iyi. Geçen sezon kötü değildi, beşiktaş'ın gruptan birinci çıkması gerekiyodu kendi kendini yaktı. (Hakemlerin de kötü kararlar vermedi değil yani vs.) Bu sezonda birinci çıkması gerekir oynadığı futbol ortada. Grupta hatta gruplarda en kaliteli futbolu oynayan takımlardan( iddaa ediyorum en iyi futbol oynayan 5 takıma girer) biri.

Bu karşılaşmanın sonucuna gelirsek, ben Beşiktaşı bir adım önde görmeme rağmen oyumu BERABERLİK olarak seçtim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Concord yazdı: 16 Eki 2017 15:18
ugur_tatli yazdı: 16 Eki 2017 15:09 Tanitsana takimlari iki satir. Ben de oy kullanmak istiyorum. :D
Monaco geçen senenin yarı finalisti ama beşiktaşın 3-1 yendiği portoya 3-0 yenildi.
Beşiktaşda son 2 yıldır sürekli gelişen avrupada başarılar elde eden bir takım.
Monaco;
https://www.transfermarkt.com.tr/as-mon ... verein/162
Beşiktaş;
https://www.transfermarkt.com.tr/besikt ... verein/114
Sagol panpa. :)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Monaco'da haki yok Beşiktaş kazanır.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Beşiktaş ligde oyuncuları o kadar yedek bıraktı.Çantada keklik olmayacak ama ben yüksek ihtimalle beraberlik diyorum.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

6 değerli üyemizin katıldığı anketimiz son bulmuştur arkadaşlar.
Beşiktaş kazanır diyen 3 kişiyi doğru tahminleri için tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Konu kilitlenebilir.
Kilitli

“Spor” sayfasına dön