Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Spor

Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

:/
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

...
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

göztepe mi hep vardı aliağa mı? Beşiktaş nasıl göztepe'den beste çalıyorsa :D İsyan marşından ibaret bir taraftarları var.

Bu arada Karşıyaka'nın başkanının mk içine ettiniz takımın gitmiyorsunuz satılacaksa takım satılsın ya da siktir olup gidin sikikler.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Başakşehir alır mı lan gsyi acaba
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

@redstak
Kusura bakma da tribün kültürünü bilmediğin "İsyan marşından ibaret" demenden anladım. Göztepe Türkiye'de piyasaya en çok beste çıkaran takımlardandır.

Aliağa Aliağa sadece yarışma haklarını aldık o kadar. Siz Yaşar "Bey"'den sonra yaşadığınız düşüşünüzden dolayı böylesiniz.

Yarışma haklarını aldığımız bir takımın adını kullanarak taşak geçiyorsun ama sonra da takım satılsın diyorsun. Yapacük Ege.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
redstak

Portgas D Ace yazdı: 07 Kas 2017 03:50 @redstak
Kusura bakma da tribün kültürünü bilmediğin "İsyan marşından ibaret" demenden anladım. Göztepe Türkiye'de piyasaya en çok beste çıkaran takımlardandır.

Aliağa Aliağa sadece yarışma haklarını aldık o kadar. Siz Yaşar "Bey"'den sonra yaşadığınız düşüşünüzden dolayı böylesiniz.

Yarışma haklarını aldığımız bir takımın adını kullanarak taşak geçiyorsun ama sonra da takım satılsın diyorsun. Yapacük Ege.

Ne olursa olsun manasında dedim satın almayı. Kaldı ki bir takımın satılmasıyla bir takımı satın alıp aliağa ismini kullanmak zorunda olmak çok komik. Karşıyaka satıldığı zaman ismi değişmeyecek her yerde aynı isimle anılacak merak etme sen. Ayrıca yaşar ile ilgisi falan yok içeriden bilmediğin çok şey var. Çıkarcı soyguncu başkanlar gelirse böyle olur. Orospu çocuğu basketbol şubeden işten çıkıp twitter şifrelerini değiştiriyor geri vermiyor mk keli. Bütün çıkarcı piçler dolmuş.

Ayrıca tribün kültürüm evet yok, özellikle şu karşıyaka'nın tribünlerinin rezil orospu çocukları ile dolduğundan beri en azından. Neyse göztepe'den beste çalmaya devam :D
Gol D. Roger

Lens sol kanat oynayamıyor, lensle başladık.
46da ayıkıp lens-cenk değişikliği, ama cenk de sol kanatta efektif değil.
65de negredo-babel değişikliği yapıp babel sol kanat cenk ileri, çok geç. Çok. Hayır madem ikinci yarı oynatıcan babeli de cenki de, ideal kadroyla girsene amk 2. yarıya. Bedavadan gol arayarak maç mı kazanıcan aklın sıra napıyon aq hoca ya. 80'den sonra 17 dk 10 kişiye karşı gol atamadık yalnız şaka maka. 48 orta, 12 isabet, 0 gol. Teee lig başlamadan dedim ki Llorente'yi alalım forvete. Eşşek olsa atar 12 isabetli ortadan 1 tanesini.
Devre arasında yedek sol kanat almazsak bu sezon gider çok temiz bi şekilde. 5 tane stoper var takımda amk, 6. stoper gelecek aralıkta. 6. stoper yerine bi tane 2. sol kanat alın lütfen ya, lütfen. Lütfen.

Medeli tebrik ediyorum, Pepe'yi aratmadı diyemesem de görevini başarıyla yerine getirdi. Önliberoda da, stoperde de, sağ bekde de canavar gibi oynuyor.

Talisca'nın penaltısını yazık eden Quaresma, canın sağolsun amk. Aldırdığın 3 puanlara say.

Yalnız Q7 24 isabetli pas, 27 top kaybı. Napıyon aq ya :/

Fabri yalnız son 6-7 maçtır efsane performans gösteriyor. Akhisarın kalecisini de es geçmemek lazım, hem balı hem yeteneğiyle gol yemeden çıktı resmen adam maçtan. Kurtardığı penaltıyı saymıyorum bile.

Tosic'i satanı ben satarım. Talisca'yı almayanın anasını sikeyim. Lense 3 kuruş para verenin de anasını sikeyim.

Başakşehir GS'ye bi tıklasın da eğlenelim ya
Kullanıcı avatarı
redstak

Gol D. Roger yazdı: 17 Kas 2017 23:24 Lens sol kanat oynayamıyor, lensle başladık.
46da ayıkıp lens-cenk değişikliği, ama cenk de sol kanatta efektif değil.
65de negredo-babel değişikliği yapıp babel sol kanat cenk ileri, çok geç. Çok. Hayır madem ikinci yarı oynatıcan babeli de cenki de, ideal kadroyla girsene amk 2. yarıya. Bedavadan gol arayarak maç mı kazanıcan aklın sıra napıyon aq hoca ya. 80'den sonra 17 dk 10 kişiye karşı gol atamadık yalnız şaka maka. 48 orta, 12 isabet, 0 gol. Teee lig başlamadan dedim ki Llorente'yi alalım forvete. Eşşek olsa atar 12 isabetli ortadan 1 tanesini.
Devre arasında yedek sol kanat almazsak bu sezon gider çok temiz bi şekilde. 5 tane stoper var takımda amk, 6. stoper gelecek aralıkta. 6. stoper yerine bi tane 2. sol kanat alın lütfen ya, lütfen. Lütfen.

Medeli tebrik ediyorum, Pepe'yi aratmadı diyemesem de görevini başarıyla yerine getirdi. Önliberoda da, stoperde de, sağ bekde de canavar gibi oynuyor.

Talisca'nın penaltısını yazık eden Quaresma, canın sağolsun amk. Aldırdığın 3 puanlara say.

Yalnız Q7 24 isabetli pas, 27 top kaybı. Napıyon aq ya :/

Fabri yalnız son 6-7 maçtır efsane performans gösteriyor. Akhisarın kalecisini de es geçmemek lazım, hem balı hem yeteneğiyle gol yemeden çıktı resmen adam maçtan. Kurtardığı penaltıyı saymıyorum bile.

Tosic'i satanı ben satarım. Talisca'yı almayanın anasını sikeyim. Lense 3 kuruş para verenin de anasını sikeyim.

Başakşehir GS'ye bi tıklasın da eğlenelim ya

Quaresma'nın canı sağ olmasın. Kaçıncı bu ya... Hoca'da Negredo'yu alıyor alsana sen Quaresma'yı yada Talisca'yı al sok Babel'i 4-4-2 yap. Yetti ya takım yerine hoca formsuz ligde. Cl'de 9 orta yapan takım lig maçalarında sırf orta açıyor.
Gol D. Roger

Dayı 4-4-2 oynayamadığımızı 2 mağlubiyetle anladık bu sezon. Bidaha o sikin altına yatmaz Şenol hoca.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Uzun zaman sonra bir lig maçı seyrediyorum, yıllar sonra.

GS ben açar açmaz gol yedi mk. :D
Resim

“Spor” sayfasına dön