Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Eşini evde başka erkekle basınca...

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

KÜTAHYA’nın Altıntaş İlçesi’nde özel güvenlik görevlisi Mehmet Özer, gece evinde yakaladığı ve eşinin sevgilisi olduğunu öne sürdüğü 30 yaşındaki Ahmet Birçek’i tabancayla ateş ederek öldürdü, eşi 28 yaşındaki Perihan Özer’i de yaraladı. Daha sonra 112 ve polisi arayan Özer, emniyete gidip teslim oldu.

TEDAŞ’ta özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Özer, 3 çocuğunun annesi eşinin başka bir erkekle ilişkisinden şüphelendi. Dün saat 24.00- 08.00 mesaisine gitmek için evden ayrılan Mehmet Özer, saat 01.30 sıralarında işyerinden izin alıp İstiklal Mahallesi Hamam Sokak’taki evine eve geldi. Kapının geç açılmasından ve eşinin paniklemesinden şüphelenen Mehmet Özer evin odalarına baktı ve balkon kapısının arkasında saklanan Ahmet Birçek’i fark etti. Mehmet Özer belinden çıkardığı tabancayla önce Ahmet Birçek’e, ardından da eşi Perihan Özer’e ateş etti. Daha sonra 112 acil ve polisi arayan Mehmet Özer, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip teslim oldu.

KADININ DURUMU AĞIR

Ağır yaralanan Ahmet Birçek ile Perihan Özer ambulanslarla Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı. Evli 1 çocuk babası Ahmet Birçek doktorların çabasına rağmen kurtarılamadı. Tedavi altına alınan Perihan Özer’in durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26509948.asp
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Ohşşş, çok güzel olmuş, çokta iyi olmuş.
Yaşam hakkınıda kutsallıgınıda yerim, herhangi bir insanı aptal yerine koymaya çalışanı öldürmekte hiçbir sorun görmüyorum açıkçası.

Güvenlik görevlisi kardeşimizin böyle bir kadın için hapse düşmesine üzüldüm sadece.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
galeme
Favori Anime: .

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Ohşşş, çok güzel olmuş, çokta iyi olmuş.
Yaşam hakkınıda kutsallıgınıda yerim, herhangi bir insanı aptal yerine koymaya çalışanı öldürmekte hiçbir sorun görmüyorum açıkçası.

Güvenlik görevlisi kardeşimizin böyle bir kadın için hapse düşmesine üzüldüm sadece.
Admin olmasan üyeler saldırırdı sana.

Adam gidip bi de teslim olmuş. Daha ne yapsın?
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Kesinlikle insan yaşamının alınmasına karşıyım. Ama hak etmiş onlar. Türkiye nereye gidecek, bakalım.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Ne beyinsiz adammış la!
Hapise girmeyi haketmiş
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Kadını da vurmasaydı iyiymiş (çocukların hatrına). Adama belki haklı olabilir ama çocuklarını düşünmemiş. Ortada 3 çocuk var, babaları hapiste anneleri hastanede. Bunların psikolojisi kolay kolay düzelemez, bir ebeveyn her şeyden önce çocuklarını düşünmeli.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

nara_fkd yazdı:Kadını da vurmasaydı iyiymiş (çocukların hatrına). Adama belki haklı olabilir ama çocuklarını düşünmemiş. Ortada 3 çocuk var, babaları hapiste anneleri hastanede. Bunların psikolojisi kolay kolay düzelemez, bir ebeveyn her şeyden önce çocuklarını düşünmeli.
İyi de çocuklar benden mi amk?
Bundan 3 ay önce burada haberini paylaştım yine, adamın 3 cocugu var 3 üde ayrı adamdan yapmıs karı, adam boşanmak sitiyor boşanıyor da bir de adamdan her cocuk için nafaka istiyorlar.

Kusura bakmasın kimse bu ülkede adaleti ancak böyle sağlıyorsun hacıs.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Beyinsiz insanların birbirini öldürmesinde ve soylarının tükenmesinde hiçbir sakınca görmüyorum. Keşke kadın da kocasından intikam alsaymış.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Arang
Favori Manga: Akatsuki no Yona
Favori Anime: Kamisama Hajimemashita
Kaichou Wa Maid-Sama
Hataraku Maou-sama!
Tonari no Kaibutsu-kun
Kuroshitsuji
Higashi no Eden
Shingeki no Kyojin
Angel Beats
Durarara!

Hiç kimse, özgürlüğünden vaz geçmeye değmez , 4 duvar arasına bir hiç uğruna tıkılmak. ...çocukların psikolojilerini düşünemiyorum bile, ne olursa onlara oluyor, onlar kendilerini gelistiremeyince topluma katkıları olmuyor, topluma katkıları olmayınca ülke gelişemiyor, bu böyle sürer gider. Ülkemizde türlü türlü olaylardan ruhsal durumu iyi olmayan çok insan var, geleceğimiz pek parlak değil . Aile Bakanlığı olaya el atmalı :dry:
"İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir."

H. Jackson Brown
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
nara_fkd yazdı:Kadını da vurmasaydı iyiymiş (çocukların hatrına). Adama belki haklı olabilir ama çocuklarını düşünmemiş. Ortada 3 çocuk var, babaları hapiste anneleri hastanede. Bunların psikolojisi kolay kolay düzelemez, bir ebeveyn her şeyden önce çocuklarını düşünmeli.
İyi de çocuklar benden mi amk?
Bundan 3 ay önce burada haberini paylaştım yine, adamın 3 cocugu var 3 üde ayrı adamdan yapmıs karı, adam boşanmak sitiyor boşanıyor da bir de adamdan her cocuk için nafaka istiyorlar.

Kusura bakmasın kimse bu ülkede adaleti ancak böyle sağlıyorsun hacıs.
İyi de abi çocuğunun kendisinin olup olmadığını bilmiyorsa o adamda da problem vardır, ve çocuklar kendi dölüyse bu davranışlarını hiçbir şekilde aklayamaz onlara karşı. 'Adam kesinlikle haksızdır' demiyorum, hatta ilk okuduğumda helal olsun diye düşündüm ama olayın başka boyutları da var.

“3.Sayfa” sayfasına dön