Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Eşini evde başka erkekle basınca...

nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Her zamanki gibi olan günahsız çocuklara oluyor ne yazık ki. Bu tür olaylar olsun, boşanmalar olsun... Belki bir taraf daha haksız diğeri daha haklı gibi durabilir ama olay onların değil hiçbir hatası olmayan çocukların başında patlıyor. O yüzden bu tür düşüncesiz davranışları hiçbir zaman haklı olarak göremem.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 19 Nis 2020 22:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Adam çocuklarını düşünmemiş diyenler var. Be abilerim bu kadın çok mu düşünmüş?

Kadın Orospu
Erkek Mağdur
Çocuklarda ne yazık ki böyle bir anneden dolayı orospu çocuğu...

Yarın öbür gün bu çocuklara orospu çocuğu dendiğinde nasıl savunacaklar çocuklar annelerini? ''Benim annem babamı başka bir erkekle aldattı ama annem çok namusludur!'' Diye mi savunacaklar. Yapmayı gözünüzü seveyim.
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Birini aldatmak gerçekten affedilemez.Adam gidip bütün gece uyumasın eve ekmek getirebilmek için,kadın eve başkasını alıp çocukları yan odada uyurken aşna fişne yapsın!Affedilemez.Ama her ne olursa olsun aldatılma adına cinayet işlemenin insanlığa aykırı olduğunu düşünüyorum.Ölmeyi hakeden birsürü insan var fakat bu durum için aynı şey geçerli olmamalıydı.Herkes bu işten zararlı çıktı.Yazık...
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

“3.Sayfa” sayfasına dön