Big Mom (Charlotte Linlin)

Kullanıcı avatarı
İ[email protected][email protected]_27
Mesajlar: 100
Kayıt: 16 Şub 2019 11:40
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Big Mom'un ruh gücünü dağıtması gibi bir özelliği var arkadaşlar acaba onları öldüğü zaman geri alabilmesi mümkün mü? Muhtemelen hepiniz izlemişsinizdir. Harry Potter serisinde Voldemort adında bir karakter vardı ve ruhunu canlı cansız varlıklara aktararak (Hortkuluk) bir çeşit ölümsüz oluyordu. Hortkuluklar yok edilmeden Voldemort öldürülemiyordu. Oda Sensei acaba Harry Potter serisinden bu konuda ilham almış olabilir mi?

Soru Soru No Mi meyvesi de bildiğiniz gibi bir ruh meyvesi Big Mom bu meyveyle istediğinin yaşamını kısıp ruhlarıyla canlı cansız varlıkları konuşabilir bir hale getiriyordu, İstediğinin ömrünü kısaltabiliyordu. Kendi ruhunu da üç parçaya ayırıp yanında gezdiriyor. Prometeus, Napoleon, Zeus adında üç büyük silaha sahip. Zeus'u, Nami'ye kaptırdı eğer ruhunu üçten fazla bölebiliyor olsa herhalde tekrardan bir tane daha Zeus yaratabilirdi. Bu da ruhunu daha fazla ayıramadığını gösteriyor. Soru şu, acaba Big Mom'da ölümsüz mü? Yani Zeus, Prometeus ve Napoleon ölmeden Big Mom ölmüyor olabilir mi? Ya da Big Mom'un toplamda dört canı olabilir mi? Öldükçe Zeus, Prometeus veya Napoleon'daki ruhları tek tek geri dönüyor olabilir mi?

Bölüm 930'da Wano'ya geldiği zaman "Zeus bana geri dön" diyor. Bir yerde Luffy'nin peşine düşme sebebi Zeus olabilir mi? Yani Zeus kendisi için çok değerli olmasa ya da mesele sadece Luffy'den intikam olsa Wano'da Kaido gibi biriyle dövüşmeyi göze alır mıydı sizce? Üstelik Kaido'nun tehditine rağmen bunu göze aldı. Siz ne düşünürsünüz bu konuda?
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Mesajlar: 3337
Kayıt: 11 Tem 2013 19:41
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana
Konum: Ankara

Yok mu ananın konusunu güncelleyecek bir cengaver? Yüreklere korku salan Koca ANAMIZ.
Resim
Cevapla

“Big Mom Korsanları” sayfasına dön