Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MT 20 Ağustos Başkent Buluşması Anı ve Fotoğraflar

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Öncelikle dün buluşmada bize eşlik eden arkadaşlara şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. Özgir (Özlil) abinin son anda işi çıktığı için Niğde'ye gittiğinden ötürü aramızda olamamıştır. Daha sonraki buluşmalara katılacağından eminim. Bir diğer gelmeyen ise Erdem (Frostguard) şerrosudur. Neden gelmediğini hala öğrenemedim. Son ana kadar geleceğinden emindim öncesinde elli kere konuştuk çünkü. Can sağlığı için umarım geçerli bir nedeni vardır. Fena kırıcam kafasını çünkü.

Neyse belirlenen saat olan 2ye yetişebilmek için için evden 13.00 gibi çıktım. Antares amv pek bildiğim bir yer değildi. Etlik taraflarına işim düşmediğinden bilmiyorum doğrusu. En son giderim diye düşünüyordum ama nerdeyse ilk gidenlerden olmuştum. Önceki gün Ali (Outlaw) ile konuşmuştuk o erkenden gelip kitap alacaktı. Ben de aradım hacı girişteyim gel al beni. O da bekle geliyorum dedi. Diğer arkadaşları telefonda tek tek aramaya başladım nerdesiniz diye. İkbal (Typhon) ve arkadaşı Alper gelmişler zaten. Bulunduğum yeri tarif ettim İkbal (Typhon) ve arkadaşı Alper geldiler. Hemen ardından Ali (Outlaw) da geldi ve dördümüz yukarıda oturcak bir yer bulduk malum o esnada beynimiz kaynamak üzereydi. İkbal(Typhon) ve Alper hemen halletmeleri gereken bir iş olduğunu söylediler ve yanımızdan ayrıldılar. Bir süre sonra Yiğit (Concord) Memow ve Memowun kuzeni Yasin aramıza katıldılar. Bir şeyler içip bekledik İkbalgili (Typhon). O esnada saat yaklaşık 14.45 falandı. Beni Antares Paintballdan aradılar 15.00 da randevunuz var hatırlatıyoruz diye. Dedim biz biraz geçikebiliriz 15-20 dk rötarlı gelsek sorun olur mu diye elaman sıkıntı olmaz zaten oynuyacağınız saat miktarı belli dedi tamam eyvallah birazdan ordayız dedim kapattım.

Bir süre sonra İkbalgil de işini halledip aramıza katıldılar birlikte Paintball sahasının olduğu yere gittik. Ben dedim rezarvasyonumuz vardı ben Melih falan isim verdim. Bu esnada saat 15.30 civarı falan. Adam da dedi ki çabuk hazırlanın zaten şurda yarım saatiniz kaldı. Dedik dayı hayırdır ne yarım saati. O da sizin vaktiniz 16.00a kadar dedi. Ben dedim yarım saat önce konuştuk geciksek sıkıntı olur mu diye bir şey olmaz dediniz dedim. O da yanlış anlamışsınız sizin süreniz 15.00 ile 16.00 arası sınırlıdır. 15.55 de gelseniz dahi 5 dk oynatır çıkartırım diyince bizim şarteller attı doğal olarak. Dedim çok mantıklı bir sistem aynen devam. O esnada İkbalden (Typhon ) bir kafa beklemedim değil adam malum Kick Bokscu. :lol: Bizi rahatsız eden durum aslında adamın yavşakça üslup takınmasıydı. Adam gibi konuşsak dese yanlış anlaşılma olmuş falan eyvallah görseniz dalarsınız adama o derece sinir bi tipti. Neyse bu adama para mı vercez bi de aq dedikten sonra :lol: başka bir şeyler yapmaya kadar verdik.

Yemek yemeye karar verdik. Yemeklerimizi aldık sohbet etmeye başladık tabi OP ağırlıklı oldu sohbet genel olarak. Arada Memoww kafayı çıkarıp ToG okuyun B) falan da dedi işte. :laugh: Ali (Outlaw) ile uğraştık epey. Alinin kitapçıda olduğunu bir ben biliyordum sanırım dedim kanki naptın kitapçıda ne aldın. O da dedi ki hacı Game Of Thrones alcaktım normalde kalmamış alamadım. Eee peki dedim ne aldın? Çıkardı poşetten gösterdi NUTUK almış. :laugh: Meğer Ali epey meraklıymış yakın tarihe. Tabi Game of Thrones bulamayınca insan neden Nutuk alır sorusu aklımıza gelmedi değil? Yani ne biliyim Narnia günlükleri ya da Persie Jackson falan alırsın GoT bulamayınca değil mi ama. :evil:

Neyse işte madem Paintball oynayamıyoruz ne yapalım nepalım diye düşündük. Hemen akla gelen ilk seçenek bowlingdi. Tabi bowlingde rezalet olduğum için istemiyordum. Çaktırmadan yürürken İkbale (Typhon) yaklaştım dedim ortak ben sıçtım hiç bilmiyorum ki Bowling rezil olucam falan. :laugh: O da sağolsun rahatlattı beni dedi ortak boşver ben de bilmiyorum 40 puanı geçsem oturur şükrederim. Ben içimden geçirdim oha lan çok iyi o zaman benden eziğini buldum. :silly:

Neyse işte gittik bowlinge bi indirim mi uygulama mı ne varmış 2. el alınca fazladan hak tanıyorlarmış onu yapalım dedik 2 tane oyun aldık. Oyun alanlarına gittik ilk sırada İkbal (Typhon) var. Dedi olum nasıl yapcaz la şimdi falan dedim kanka rahat ol çok zor değil aslında şöyle tutucan topu falan çok biliyorum ya sanki. Sonra İkbal bana ufak bi sırıtıp dur bi deneyim bari dedi. Daha ilk atışımızdı hiç ısınmamıştık lakin harikulede bir atışla tüm labutları devirerek strike yapmıştı. Oha anasını satayım dedim. Dedim aha sıçtık İkbal kazıklamış beni. O an kick bokscu olması umrumda bile değildi kafa atmamak için zor tutuyordum kendimi sağ gözüm inceden seyiriyordu sonuç olarak patlamıştım adam keklemişti beni. Bi de dönüp demez mi kanki sen gel diye dedim ben iyi oynuyom aslında diye. Bi fenalık geçirdim o an. :laugh: Neyse işte sıra bana geldi atışımı yaptım ortalamanın üstünde idare eder derecedeydi devirdik bir kısmını falan işte. Bu esnada diğer arkadaşların Bowling yatkınlığını anlatayım size.

İkbal: (Typhon) Hayvanın teki az zorlasa falsolu atacak eleman. Yalnız tüm oyun cenabe şansı vardı. Hep tek top kaldı orda. :laugh:

Alper: (İkbalin arkadaşı) da İkballe gezmesi hasebiyle bulaşmış ona da cenabet şansı normalde epey iyi oynadığını düşünüyorum ama şans bugün ondan yana değildi.

Memow: Çok ilginç bir stili var. Çok kesin düz atışlar yapıyor isabet oranı yüksek ama hız olmadığından sanırım çok verim alamadı. Atış stilini ilginç bulduğum 2. kişi kendisi. Böyle topla birlikte gidecek sanıyorum kaya kaya gidiyor çünkü. :laugh: Ona özel video da izlersiniz zaten ayak hareketlerine dikkat edin çok klas çünkü. :laugh:

Ali: (Outlaw) Ali daha önce pek oynamadığı için çok başarılı oldu diyemeceğim. Ama daha fazla antrenman ile daha da iyi olabilir.

Yiğit: (Concord) Aslın hızlı atabilecek gücü var ama teknikte sıkıntılar var. Topu kolundan çıkartırken çok zorluyor kendisini bi ara kolu kırıldı sandık hatta. :pinch:

Yasin: (Yagami Cyn-Memowun kuzeni) Yasin bildiğin profesyoneldi. İkbal ile çok çekişeceklerini düşünüyordum. İkisi de gerçekten çok başarılıydı. Ama teknik olarak Yasini tek geçerim. Farklı bir stratejisi vardı. Topu en başta değil de epey uzağa kadar havadan gönderiyordu bu şekilde topun çok fazla yer değiştirmesine engel oluyordu.

SONUÇ: Göte bala birinci oldum gençler. B) Evet doğru duydunuz acemi şansı diyelim tabi ikinci oyunda da yine birinci olmam akıllarda aslında Melih acemi şansı ayağına bizi yedi mi fikrini oluşturdu tabe. :whistle:

Çok yorulmuştuk iki el bizi epey yormuştu doğrusu. Biraz da masa tenisi oynayalım bari dedik. Ali, Yiğit ve Alper dinlenmeyi tercih ettiler. Biz de 4 kişi aramızda küçük bir turnuva yapalım dedik. Yasin ile ben eşleştim İkbal ile de Mehmet. Kazananlar da kendi arasında yapacaktı. Ben Yasini eledim Mehmet de İkbali. Sonra Mehmetle yaptım. Epey iyi gidiyorduk aslında ama kafama çaktı sonuç olarak epey uzatmalara gitti maç ama kabul etmek lazım adam yendi hacı. :laugh: Bu arada belirtmek isterim ki Memo okul takımında oynuyor ulusal maçlara falan gidiyorlar ben ise sıradan vatandaşım. :laugh: Bu kadarı bile yeterliydi benim için. Ve eklemek gerekirse raketlerin kalitesiz oluşu çok gıcık bir durumdu daha önce bir çok kez Memo ile oynamış biri olarak söyleyebilirim ki bizim oyunumuzu izlemek normalde acayip keyiflidir. Memoww ofansif takılır ben defansifimdir daha çok. Onun çektiği spinleri karşılarım karşılıklı epey uzar oyun güzel bir görsel şov olurdu ama rakat kalitesi yüzünden pek başaramadık bunu. :laugh:

Sonra saat 20.00 gibi sinemaya gidelim dediler. Hiç sıcak bakmadım tabi geç kalmak istemiyordum son otobüs saat 23.45 de kalkıyordu. İzin istedim ben gelmiyim geç kalırım ufaktan yol alayım falan tabi sağolsun aşırı anlayışlı olan İkbal ve Memo ağzıma tükürdüler gerekirse 3 saat yürürsün gitmek yok diye. :( Yasin sağolsun beni destekleyen tek kişiydi adamsın sen kuzen. B) Ben büyük bir ikilem içinde ayağımı sürüyerek sinemaya doğru gidiyordum. Allahtan giriceğimiz film olan Lucy'nin 21.30 dan önce seansının olmaması büyük bir şanstı benim için. :laugh: Onu beklemektense açık alanda bir kafeye gittik oturduk çay limonata falan içip sohbet ettik tabi OP konuştuk yine genel olarak. Ardından dağıldık. İkbal, Alper ve Ali bir yöne Mehmet Yasin ben ve Yiğit başka bir yöne gittik. O esnada aramızda ufak bir dota vs lol konusu geçti. Memo ile ben lolü Yiğit ve Yasin de Dota'yı savundular. Ufak bir sohbetin ardından ben de onlardan ayrılmıştım eve döndüm epey yorulmuştum zati.

Gerçekten çok keyifli dakikalar geçirdiğimiz kanısındayım geldiği için herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Resim ve video lar memowda bir ara ekleyecektir o da.

Ekleme: Oha lan çok uzun olmuş yazı. Okuduğunuz için teşekkür ederim :laugh:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resimler nerede? Niye kız yoktu hiç? :D
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Başlıkta bahsi geçen fotolar nerde acaba?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Fotolar memoda kendi fosur fosur uyuyordur şimdi gelir yükler birazdan.

@Max

Ha şöyle ayık ol. :lol:

@Oğuz

O kadar yazdım okumamışın be kanki. :(
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

@Melih
Hepsini okudum bi tek orayı gözden kaçırmışım hacı.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

[thumbnail]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... 213733.jpg[/thumbnail]
Sağdan başlayacak olursak Melih Yılmaz(LoG), Mehmet Taha(memoww), Alper(İkbalin arkadaşı), İkbal(Typhon), Yiğit(Concord), Celal Yasin(_YaGaMi_CYN_), Ali(Outlaw)

Bowling skorlarımız:
[thumbnail]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... 184059.jpg[/thumbnail]
Sırasıyla gidersek ilk ve ikinci skorlarımız (resimde büyük yazıların üstünde sarıyla yazanlar ilk skorlar);
İkbal(Typhon): 85-102
Alper(İkbalin arkadaşı): 80-71
Mehmet Taha(memoww): 79-107
Melih Yılmaz(LoG): 104-112
Ali(Outlaw): 42-33
Yiğit(Concord): 59-36
Celal Yasin(_YaGaMi_CYN_): 102-31

İlk el kuzenin(celal yasin) dominant üstünlüğüyle gitmesine rağmen son anda melihin bedduasıyla melih kazandı. Kendisini burdan kınıyoruz.
İkinci elde kuzen yoruldu saçma atışlar denendi onun elinde. Hatta son elde 6 kişi beraber topları attık. 6 topu giderken seyretmesi güzeldi :lol:
Neyse 2. rauntta da ikbal ile melih kapışıyor gibiydi. Son elde melih yine beddua edince ikbal 0 çekti. Ama benim son elde strike + spear yapacağımı hiç düşünmedi tabi B)
2 strike olsaydı kesin son el benim di ama olmadı yapacak bişey yok. Sonuçta melih düşürdüğü son elde ki 7 labutla beraber beni geçti ve yeniden birinciliği göğüsledi. Kendisini tebrik ediyorum. Ama benim o oyunda 2 strike ve 4 spear yapmama rağmen, melihin 1 strike ve 3 spear la beni geçmesi adaletini sikim dünya dedittiriyor insana :/

Bowling yerinden birkaç foto:::
► Spoiler Göster
***Videolar akşama gelecek. Benim seksi vuruşlarım mı dersiniz, yoksa alinin karavanalarını mı hepsini akşama görecesini :lol:
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

@Concord La yiğit bi an hatun sandım seni panpa :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
_YaGaMi_CYN_
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Death note , One piece, Elfen lied, Naruto,

Çok güzel bir gündü emeği geçen herkese burdan şükranlarımı sunuyorum :) ( Trt müzik ödüllerine katılmış gibi konuştum :) )

Eğer hepiniz bu arkadaşlar gibi keyifliyseniz , bu site gerçekten çok iyidir :)
"Watashi wa L des."
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Her zamanki gibi mükemmel bir buluşmaydı. Özgür abi ekmeseydi daha da iyi olacaktı ama neyse artık. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Sinema buluşmasını ne zaman yapıyoruz?
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,