Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

31 Ağustos İstanbul Buluşması Genel Değerlendirme

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Öğlen 12:30 da oradaydım. Erken gideyim dedim trafik açık olunca çok erken geldim. İlk exotic geldi buluşma yerine. İlk buluşmasıydı. İlk izlenimlerim iyi kendisi hakkında, forumda aktif olması dilerim. :) Daha sonra kahramanil geldi. Kendisi fedai olur. Sultanbeylikten mi uzak biryerden katılıyor buluşmalara. Neyse daha sonra Silver geldi. Bu arkadaş yaşça bizden çok büyük gibi gösterebilir ama öyle değilmiş. Bizden eski bir üye kendileri Admini bizden daha iyi tanıyor :lol: Aramızda yeni katılanlar ile tanışma, sohbet felan ederken uzaktan navigasyondan daha iyi yol tarif eden Uğur[Ijou] katıldı. Navigasyon olayını burakta açıklamış ilk mesajda zaten. :) Yavaştan simit sarayına geçtik. 1-2 sk sonra hean_burak aramıza katıldı. Ama bu ne özgüven bu nasıl bir havalar. Doktor oldu ya ağzı kapanmıyor. :side: Burak geldikten sonra çay söyledik bazı arkadaşlar yemek yediler. Direk anime, manga sohbeti başladı. Biraz geç olsada Gilga aramıza katılmasıyla sohbet daha da güzel bir hal aldı. Saat 16:00 gibi bowlinge gidelim dedik. Bowling oynarken öğlen katılamayan muaet aramıza katıldı. Bowlingten sonra Burger'a yemek yemeğe gittik. Orada sohbet devam etti. Daha sonrasında Avrupa yakasında oturan arkadaşlar Silve ve exotic aramızdan ayrıldı. Geri kalanlarla Metro'dan Yenikapı, oradanda marmaray ile ayrılık çeşmesi ne geçtik. İşte asıl olaylar burada başladı. Sevgili navigasyon uğur arkadaşımız bizi acımadem' götürüp tekrar oradan bildeğimiz bir yere soktu. Enson taksi'ye bindik. Yine biryerde indik dedim aha yine kaybolduk ama endişemiz yersiz miş. Çünkü oturacağımız mekana gelmiştik. Bi oh çekti herkes :evil: Yine klasik çay söyledik. Ihlamur söyledi 2 arkadaş , fakat bir tane ıhlamur çayı kalmış. Uğur ilk önce muaete sen iç dedi fakat sonrasında dayamayıp ıhlamuru kendi içti. Neyse futbol, manga, anime karışık bir sohbet oldu fakat güzeldi. Gilga abimizin süper fikirlerini dinledik. Tabi bunlar hepsi olurken burak hiç susmadı onuda söylemeden geçmiyim. Hep bir ezmeler, laf sokmalar felan. Bu arada İsmail abi burağa yeni bir nick talep ediyoruz. 1037_burak diye değiştirilirse nicki iyi olur. :evil: Ölye böyle saat 22:00 dayanmıştı. Uğur batak felan yapalım dedi fakat Gilga abimizin sabah işi vardı zaten geçte olunca kalkalım dedik ve ayrılmak üzere kadiköy otobüs duraklarına geçtik. Oradanda vedalaştık.

Ayrıca şunlarıda eklemek isterim. Şu bağış konusunda her buluşmadan sonra Hakan bağış yaptırmadı olayını zamanında dile getirmiş yanlış bilmiyorsam ADİL'e selam söylüyorum. Onuda beklerdik buluşmaya ama gelmedi. Diğer buluşmalara artık. Bu arada buluşmaya gelmeyen özellikle Pinco, Lorem Ipsum, niet ve squasys çok şey kaçırdıklarını söylemek isterim. Niet arkadaşımız da gelecekti akşama doğru fakat ses seda çıkmadı. İşleri vardı herhal. Neyse sağlık olsun diyelim. Uzun lafın kısası güzel ve hoş bir buluşmaydı. Katılan katılmayan herkese teşekkür ederim :kiss:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Ben Uğur kadar çirkefini görmedim, insan bir ıhlamuru çok görmez yahu. Hasta yatağımdan kalkmış gelmişim, adam son ıhlamuru havada kaptı. Büyüğüm olacak bir de, hay Allah.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

muaet yazdı:Ben Uğur kadar çirkefini görmedim, insan bir ıhlamuru çok görmez yahu. Hasta yatağımdan kalkmış gelmişim, adam son ıhlamuru havada kaptı. Büyüğüm olacak bir de, hay Allah.

Su küçüğün ıhlamur büyüğün panpa :lol:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Şimdi laf taşımak gibi olmasında Hakan'ın ağzından dökülen bir söz vardı:"Tayyar bile mod oldu" diye bilinsin yani bu da.

Muhammed senin de alacağın olsun,gördün demleme ıhlamuru bana kakaladın bir de çirkef yaptın beni.Cıkcıkcık.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Todomeda

Resim
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Todomeda yazdı:Resim
Puahahaha panpa senin hakkında çok sohbet ettik. Dün kulağun çınladı mı bilemiyorum artık.
Kullanıcı avatarı
Todomeda

Çınlamaz olur mu panpa, bu sövenler kimse dedim bende yadettim bol bol.:D
15 tayilde olurda gelebilirsem şu meşhur simit sarayına gidelim. :side:

edit: ulan merak ettim ne dediniz arkamdan? :huh: :evil:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Mekanlar değişti artık yalan oldu simit sarayı:)
Buluşmalar artık anadolu yakasında,caddebostanda,moda da:)

Unutmadan sitedeki paralel yapıya bi selam gönderelim^^

@Tayyar
Benim olduğum yerde senin arkandan kim kötü bir laf edebilir sorarım sana.İyi andık iyi,için rahat olsun.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Todomeda

Bırah şimdi yemeyin beni. :evil:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi

Todomeda yazdı:Çınlamaz olur mu panpa, bu sövenler kimse dedim bende yadettim bol bol.:D
15 tayilde olurda gelebilirsem şu meşhur simit sarayına gidelim. :side:

edit: ulan merak ettim ne dediniz arkamdan? :huh: :evil:
La panpa 15 tatilde kesin geliyon bi kere gelebilirsem felan anlamam.

Bak uğur'a hak veriyom harbi iyi anık.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön