Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Eskişehir Ekibi?

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Birader ne zaman geliyorsun bilmiyorum ama Pazar ve pazartesi ben izmirde olacağım. Salı günü de halletmem gereken işlerim var eskişehirde. Sonrasıysa bakabiliriz bir şeyler.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Kısa Lm yazdı:Gördüm ve yazdım :lol: Ne yazayım eskişehire geliyomuşun falan çocukluk arkadaşım gelse nasıl ekerim diye plan yapan adamım ben gel gez güzel şehir su falan var :lol:
Olm sen nasıl canlısin anasını satayım.

@sado
Panpa zaman belli değil.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Kısa Lm yazdı:Gördüm ve yazdım :lol: Ne yazayım eskişehire geliyomuşun falan çocukluk arkadaşım gelse nasıl ekerim diye plan yapan adamım ben gel gez güzel şehir su falan var :lol:

@sado
Panpa zaman belli değil.
İnsan sevmiyom ben :laugh:
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Kısa Lm yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:

@sado
Panpa zaman belli değil.
İnsan sevmiyom ben :laugh:
Abi yok böyle bir şey ya iyi güldüm ne alem adamsın lm :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Millete gelince pembe sıçan humanik, bize gelince insan sevmiyorum ben.

Olm birali kedili sohbet diyorum ben gelecem diyorum alo!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Millete gelince pembe sıçan humanik, bize gelince insan sevmiyorum ben.

Olm birali kedili sohbet diyorum ben gelecem diyorum alo!
Ya tamam sana da pembe sıçan hümanik ama doğam gereği insana yakın olunca sıkılıyorum uzaktan uzaktan hümaniklik yaparım ben yine kaldı ki cidden sevmiyorum öyle toplaşma moplaşma olaylarını gel iç gez falan sor anlatayım burdan şuraya git buraya git diye ama o kadar yani :lol:

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön