Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

23 Kasım MangaTurk Buluşması

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Arkadaşlar yine bir İstanbul buluşmasını sizlere duyuruyorum. 23 Kasım Pazar günü İstanbulda bir buluşma düzenlemeye karar verdik. Buluşmaya tüm arkadaşları bekliyoruz. Bay-bayan isteyen gelebilir. İsteyen arkadaşınıda getirebilir sorun yok. Gelecek arkadaşlar isimlerini buradan yazsın. Kesin gelecekler Özel mesaj atarak telefon numarasını yollarsa buluşma günü zorluk yaşamayalım. Buluşma yeri Mecidiyeköy yada Kadıköy de olur büyük ihtimal. Sizler buluşma yeri ile ilgili fikrinizi belirtebilirsiniz. Buluşma saatini ileriki günlerde belirtiriz. Gelmek isteyen arkadaşları bekliyoruz.

Bulaşma Yeri : Mecidiyeköy Cevahir AVM Önü
Buluşma Saati : 13.00
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Yaz beni. Gerçi söylememe gerek yok heralde :lol:
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Bir aksilik olmazsa öğleden sonra gelebilirim.. Şüpheli yaz.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Alacağınız olsun lan ben varken yapmayın tabe. O kadar da Mecidiyeköyde Cevahirde ordaki simit saraylarında falan taklmıştım hüloğğğğğğğ. :pinch:

İyi eğlenceler şimdiden şimdiden..
Celebhol
Favori Anime: -

Olm gene simitçiye gitmeyin bari, az bir şey için, daha çok eğlenin.
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Celebhol yazdı:Olm gene simitçiye gitmeyin bari, az bir şey için, daha çok eğlenin.

Sömestırda Kocaeli ye gel sana nargile ısmarlıyım
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Amina koyim Bahçelievlerden ben nasıl kadıköye geliyim? Her adımda oryantasyon ve bilgilendirme talep ediyorum. İlk gelişim zaten
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Karşıya geçme fırsatım pek olmazda kadıköyde olursa büyük ihtimal gelebilrim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Beyler elimde olmayan nedenlerden dolayı buluşmaya katılamıyorum. İrfan kardeşimden de özür diliyorum. Artık Ankara'da buluşuruz onunla.
Eğer uygun arkadaşlar varsa Haftaiçi (Pazartesi, Salı, Çarşamba) buluşma yapalım diyen arkadaşlar var. İsteyen varsa buradan mesaj atabilirler. Ben gelemiyorum ama aranızda buluşma yapın, tanışın, muhabbet sohbet eğlenirsiniz.
Tekrar Kusura bakmayın arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi

Buluşms yeri ve saati güncelledim beyler. Buluşmak isteyen arkadaşlar birbirleriyle iletişim kursunlar. Telefon numaranızı felan alın yeni katılacak varsa. Sonra zorluk yaşamayın.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön