Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MT Başkent Buluşması

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Concord yazdı:Buluşmada kafa karıştırıcı bir durum vardı ;
► Spoiler Göster
Rias
► Spoiler Göster
Lala

Şimdi memo ve frost rias diyor ben lala diyorum. Hangisi beyler?
Edit=Konuşma 2den 10a kadar sürüp bu 15 saniye süren konuşma kafama takıldı evet beyler.
Ben yoktum ama iyi demişin katılıyorum, hatta lala'nın kızkardeşi momo'da baya iyi. Diğer taraftan dxd'de akeno'yu daha çok beğeniyorum. :)
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Bir bulusmayi daha geride biraktik. Bol sohbetli, eglenceli bir bulusma idi. Benim için Ankara ilk bulusma oldugu için pek kimseyi sima olarak tanimiyorum. Bulusma öncesi Melih arkadasimiz gûya beni Kizilay AVM'nin önünden saat 13:45'te alicakti. Ama ortalikta yok bulusmaya 14:30'da katildi.
Saolsun Typon ve Outlaw Avm'nin önünden beni aldilar bulusma yerine geçtik.
Yaklasik 1 saat içinde diger arkadaslarda geldi tanisma fasli felan filan. Sohbet basladi. Her türlü sohbet vardi. Dota, LOL, Anime, Manga vb...
Tabi LOL ve Dota sihbetlerinde Typon'nun sitemlerini, yine mi diyerekten haykirislarini söylemeden geçemiyecegim. Sohbet bitti yemek yemek için Savurmaci'ya gittik. Çok övdüler ama pek bir artisi yoktu. Ama kötü degildi. Tabi yemek yerken yine LOL, Dota sohbeti ve Typon'un haykirislari. :) Karnimizi doyurduktan sonra Bilardo oynamaya karar verdik amma ve lakin koskoca Ankarada Bilardo salonu yok. :) 1 saat bosuna yürüdük. Bu 1 saat yürüyüste önden giden grup ve arkadan gelen grup, birbirimizi arayip durduk. Tam 3 defa. Bilardo oynamaktan vazgeçince bir cafe'ye geçtik. Buradaki sohbet sinirlarini Yigit arkadasimiz biraz asti. O konulara girmek istemiyorum. :) Ayrica Typon ve Memoww'un Kuzeninin yetenekleri enteresandi. Bu arada Outlaw arkadasimiz Nargileyi tek basina üflettikten sonra fiziksel olarak aramizda idi. 1-2 saat sesini duyamadik :) Saat 22:00 Civarinda cafe kapanacagi için(Kizilayin göbeginde bu saatte cafe kapanirmi onuda anlamadim ) baska mekana geçtik. Tabi artik benim uyku saatim geldigi için diger arkadaslar ile ayrilmak zorunda kaldim. Yigit ve Erdem arkadasimda bana eslik ettiler saolsunlar. Diger arkadaslarda baska mekana geçtiler sanirim.
Kisaca güzel bir bulusmaydi. Kendi adima katilan arkadaslara tekrar tesekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Ali ye biraz fazla yüklenmiş olabiliriz ama onu sevdiğimizden yane dimi bro :)
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

memoww yazdı:Ali ye biraz fazla yüklenmiş olabiliriz ama onu sevdiğimizden yane dimi bro :)
Aynen öyle.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

Evet işte Haqua nın bahsettiği Typon un yeteneklerinden sadece biri....

[thumbnail]http://i.hizliresim.com/Rbqq8R.jpg[/thumbnail]

Hadi bunu da açıklayın ateyizler B)
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Çok hoş bir buluşmaydı gelenlere teşekkür ederiz.

@Haqua

Ufak teknik problemlerden ötürü bir miktar geç kaldım valla üzgünüm pişmanım affet bir daha olmayacak hacı. :lol:

Şaka gibi ama gerçekten öyle koca Ankara'da bilardo oynayacak mekan bulamadık. Epey yürüdük aradık ama nafile.

Epey bi sohbet ettik daldan dala atladık valla. Yiğitgilin eichi manga tartışması kısmında sıkıldım biraz açıkçası. Baktım Haqua da aynı dertten muzdarip hemen alternatif bi' konu bulup Supernatural ve Kuroko üzerinden yürüdük. :D

Celal Yasin ve İkbalin (Typhon) çılgın özelliklerini gördükten sonra vay anasını be demekten kendimi alamadım unutmadan ekliyim Erdemin (Frost) elinde kemik yokmuş lastik gibi bi' şey sanki. :lol:

Ali de bi geldi bi gitti uzun süredir uyumamış buluşmada Ali fosur fosur mod on. :lel:

Biraz daha bahçe kafede oturduktan sonra dağıldık hepimiz. Katılanlara tekrardan teşekkür ederim.
Concord
Favori Anime: ..

Supernaturalıda ben açtıydım yanlız :ragecomic07.png: Aslında frost açtı gibi dizi konusunu. Krokoya lafım yok ses duvarı oluşturdunuz :laugh:

Yanlız konu ecchi değildi japonların saçma sapan hayal gücüydü, geleneklerini prono zevklerini falan konuştuk. Ecchi muhabeti memonun favorim rias demesi benimde to love ru dememden öteye geçmedi. Meme boyu konusunda çıplak modelden girdim orası ayrı konu tabi de, irfan olduğunda daha fena girdiydim :(

Tabi izin verseydiniz ecchilerin izlenme zevkinin farklı olduğu ve tadının başka olduğunuda anlatırdımda japonlara o kadar saydırdıktan sonra etkisiz olurdu.

Alinin fena uykusu vardı deinlenleri duymuyordu kendini nargileye verdi, arada bir girsede bir süre sonra fiziken kaldı tek. Typhonun dota lol tepkileri iyidi baya.

Edit=He sevdiğin diziler ne sorusu sende çıktıydu melih hoquaya sorduydun :) Sonradan süpere girilmişti.

Tog okur sayısı her buluşmada artığını gözlemledim. Ah birde slam dunk hajime gibi spor seriler varken krokoda kroko denmese :ragecomic14.png:

Özgür abi olsa vagabond ve veritasa girerdi.
En son Concord tarafından 29 Oca 2015 20:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Güzel bir buluşmaydı. Sohbet güzel insanlar güzel daha ne olsun. :lol:

Sadece şu var bundan sonraki buluşmalarda Lol,dota vb. Sohbetler yasaklansın. :lol:

Edit:
@concord
Tabi ki kardeşim hiç ileri gitmedin biliyoruz seni. :lol:
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
memoww

ToG sohbet i de baya eğlenceliydi hakan da okuyacak mış tog u iyi iyi. O deil de ToG harbi yayılıyor yav. Zamanında sadece göt erdeme okutmak için iki ay yalvarmıştım :/
Concord
Favori Anime: ..

Azcık gitmiş olabilirim ama o muhabeti 3 saat yaptığımı bilirim. :blush:

Yanlız tog cidden uzun seri olarak işleyiş bakımından en çok gelecek gördüğüm seri. Millet hxh toriko ft falan der ama yeni konu çıkarıp uzatmak dışında cidden evrenini belirli ölçülerle sürekli genişleten bir seri tog. Güç seviyesi olarakta en tepeyi anlık olarak vurmadı bazı sevilen seriler gibi :)
Resim

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön