Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MT Başkent Buluşması

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Buluşmanın ilk saatlerin de uyku sorunum yoktu ya, route'da, şavurmacı da falan iyiydim. Harbiden çok iyi buluşmaydı, gecenin ilerleyen saatlerine doğru iptal olsam da büyük keyif aldım. Özellikle Yiğit ve Erdemle yaptığımız South Park sohbet iyiydi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Light of God yazdı:Çok hoş bir buluşmaydı gelenlere teşekkür ederiz.

@Haqua

Ufak teknik problemlerden ötürü bir miktar geç kaldım valla üzgünüm pişmanım affet bir daha olmayacak hacı. :lol:

Şaka gibi ama gerçekten öyle koca Ankara'da bilardo oynayacak mekan bulamadık. Epey yürüdük aradık ama nafile.

Epey bi sohbet ettik daldan dala atladık valla. Yiğitgilin eichi manga tartışması kısmında sıkıldım biraz açıkçası. Baktım Haqua da aynı dertten muzdarip hemen alternatif bi' konu bulup Supernatural ve Kuroko üzerinden yürüdük. :D

Celal Yasin ve İkbalin (Typhon) çılgın özelliklerini gördükten sonra vay anasını be demekten kendimi alamadım unutmadan ekliyim Erdemin (Frost) elinde kemik yokmuş lastik gibi bi' şey sanki. :lol:

Ali de bi geldi bi gitti uzun süredir uyumamış buluşmada Ali fosur fosur mod on. :lel:

Biraz daha bahçe kafede oturduktan sonra dağıldık hepimiz. Katılanlara tekrardan teşekkür ederim.

La oğlum ne biçim Ankaralısın ya Metropole giderken, sağda maça adlı bir kafe gibi bir yer var onun alt katında bilardo var amk. Kızılayın da göbeğinde yeteneksizler =)
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön