Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

17 Şubat İstanbul Buluşması Anılar Ve Fotoğraflar

Yapılacak buluşmaların duyurularını bu bölüm içerisinde yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kosebay
Favori Manga: Naruto
Bleach
Death Note
One Piece
The Breaker
Hellsing
Veritas
Favori Anime: Naruto
Bleach
one piece
Death Note
Hellsing

Öncelikle herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Gelmeyi katılmayı planladığım ancak kullanılan program ve yenilikleri ile alakalı olan 4 günlük bir eğitimde olduğum için kaçırdığım ve merakla beklediğim bir buluşmaydı. Kusura bakma kuzen kısmet bir dahakine....

Fotoğraflardan ve anlatılanlardan bakılırsa güzel eğlenceli bir buluşma kaynaşma olmuş. Bowling olayındaki makarayı kaçırdığıma üzülmeye başladım hakikaten ....

Birde birileri " bu ne ya devamlı yemek faslındasınız " demiş eğer katılsaydım sen öğütme olayını görürdün hacım İsmail hoca dürümcü ve bensiz yazdım kenara :)
Gerçi yemek fotolarında dürümcüden ziyade Saşimi / Gyōza / Ramen / Wasabi Eşliğinde Suşi felan bekliyordum bir ara bir arkadaşın evinde buluşup mutfdakda yapmayı denemek gerek gibi duruyor :)
S.Köse
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Mahmut şu Ihlamur Kasrındaki "meme" kod adlı videoyu atsan şahane olur.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Ijou yazdı:Mahmut şu Ihlamur Kasrındaki "meme" kod adlı videoyu atsan şahane olur.
Ismail abi sildi o videoyu sanirim :)
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

@Hakan
Delil bırakmamak istemiş olabilir.:)
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
drklas
Favori Manga: Naruto,Katekyo Hitman Reborn,Toriko,One Piece,Bleach
Favori Anime: Naruto,Hellsing,Katekyo Hitman Reborn,One Piece,Bleach

Ihlamur bahcesinde silmiş olabilir video.
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
meraba uzayli
Favori Manga: ga-rei, tokyo esp, sprite, 14 sai no koi, kurozuka, happiness, shiki no zenjutsu
Favori Anime: shingetsutan tsukihime, sweet punch, black lagoon, baccano!, shinsekai-yori

Sitede hiç kız yok mu acaba? Şüpheli.

Ya da gitmiyorlar mı buluşmalara?
There are two kinds of people in the world, those with loaded guns, and those who dig.
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=CwyNcQ0_4BI[/BBvideo]

Youtube'dan diğer videoyu buldum.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Ben Hitman'i muaet sanıyordum :whistle:
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Dile kolay 2 hafta geldi geçti, ve bitti. Gezdik eğlendik, her gün bir yerleri gezdik, ara ara sitedeki arkadaşları çağırdık geldiler geyik yaptık gecelere kadar oturduk, gece geç saatte eve dönerken tip tip insanlarla karşılaştık falan. Genel olarak güzel bir 2 hafta geçirdim. Bu süreçte buluşma ayarladık gelenler oldu gelemeyenler oldu yine de herkese teşekkür ederim. En azından site ahalisi olarak bir aile olduğumuz görmüş olduk. Keşke ankara yada izmir ahalisi de buluşma ayarlayabilse ve imkanımız dahilinde bizde katılabilsek.. :lol:

İsmail'e de ayrıca teşekkürler, her ne kadar ileriye dönük tekrar benzer şeyleri yapmaya yönelik düşüncelerimiz olsa da gelip misafirimiz olduğu için teşekkür ederim kendisine..Misafir ağırlamayı genel olarak seven biriyim ve misafirin kendi evinde hissetmesi için elden geldiğince ortam sağlamaya çalışırım hatta ismail akşamları siteyi bırakıp bizdekilerle koyu sohbete dalıyordu, bazen ben bile bu kadarından sıkılıyordum o kadar yani.. :lol: Bir de ismail ile bazı ilkleri de yaşadık eğlence bakımından ve bazı konularda tecrübelerine de başvurdum.. :evil: :evil:

Haa şunu da unutmadan söyleyeyim bowling hocamızı ve ismaili de bugün yendim daha nolsun.. :lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Öehh! Sonunda eve döndüm. :lol:

Buluşmaya katılan herkese teşekkür ederim, katılmaya calısıp gerçekten işi olanları tenzih ederek, katılma fırsatı olup katılmayanların götüne koyyim. Asosyal sikkolar.

Bir de beyler bağış yapın, özellikle Gol. D. Roger Çükünü keserim.

Güzel bir gündü, eğlendik güldük, özellikle Gökhanın atışı aklıma geldikçe hala gülüyorum. O kadar bowling oynadım öyle bir atıs görmedim ben.

Adil misafir ettiğin için teşekkür ederim. Güzeldi, epeyce gezdik, bol bol sohbet etme imkanımız, tartışma imkanımız oldu. Ali(Valheru21)in genel olarak yaptıklarına çok güldüm. Adam doğal komedyen. Hele " eve gitmem lazım boy abdesti almam lazım" demesi bambaşkaydı.

Bulusmada 3 trollün birbirinden ayrılmaması ilginçti, deathwing, gobal ve pinco yapışık üçüzler gibi takıldılar. :lol:
Uğur kadar yeteneksiz rizeli de tanımadım, adam 20 atıstan 4 tane falan kondurdu, ayıp la ayıp!

Adilin şu fotoğrafı ise, "Ne tartışıyorsunuz Yarram" der gibi
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 3516_n.jpg

Şiir konusunda iyiyimdir, sağolun. Tabiki entellikten öldüren şiir programı kadar değiliz hahaha.

@hitman, çektiğin fotoğrafları sikeyim ya. İbrahim tatlısesin, ekmeği ısırdıgı haldeki gibiyim. :D

@Kosebay
Kardeşim, ben sana haber verdim hatta günler öncesinden de eğitimdeymişsin dostum. Yapabilecek bir şey yok, karambole geldin sen :)

Ulan su son vidyo private diyor, dalarım olm size. :D saçma sapan vidyolar çekip atmayın sağa sola. İnciye Caps olacağız sonra.

Deryayı bende yeniyorum 3 oyundan 1inde, oda yoruluyor falan. Hahaha, o bir başarı kıstası değil.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“MangaTurk Buluşmaları” sayfasına dön