Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Capone Bege

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Capone Bege (Kapone Bejji) West Blue'dan gelen ve mafya babasına benzeyen bir korsandır. Lakabı ''Gangster''dir. Sabaody Takımadaların'da ödülü 100.000.000 Beri'den fazla olan 11 korsandan biridir. Şuan ki ödülü 138.000.000 Beri'dir.

ResimGörünümü[hr]

Capone kısa boylu, beyaz çizgili siyah takım elbise giyen ve boynunda yeşil eşarp bağlı olan giyinişi mafya babasını andıran bir tiptir. Kendini salmış bir görüntüsü vardır. Göbekli ve saçlarını geriye doğru tarayan bir adamdır. Crocodile gibi değerli taşlardan hoşlanmasına rağmen ondan farklı olarak tüm parmaklarına çok pahalı altın yüzükler takar. Çok keskin bakışları ve gagaya benzeyen çengelli bir burnu vardır. Ayrıca üst dudağında kesilmiş bıyık karaltısı vardır. Capone bir beyefendiyi anımsatır. Korsandan ziyade seyahat için yola çıkmış bir adam edası vardır. Kovboy stili bir şapka takar ve ağzında daima puro vardır.

ResimKişiliği[hr]

Capone yapmacık hareketlerden ve iyi davranışlardan hoşlanır. Sofra adabı konusunda çok titizdir. Genellikle sakin bir yapısı vardır. Kültürlü ve sofistike bir adam gibi görünmekten zevk alır. Aşırı sabırsız biridir. Kendisine karşı gelinmesinden nefret eder. Kendi tayfasını bile yaralamaktan çekinmez. Görüldüğü sahnelerde pek gergin olmasa da Luffy'nin bir Kutsal Ejder'e saldırdığı haberini alınca kısa bir şok yaşamış ve olacakları bildiğinde tayfasıyla adayı terketmeye çalışmıştır. Tek başına yürümekten hoşlanır. Kendi gücü sayesinde adamlarını anında getirebildiğinden gerektiğinde savaşmaktan geri kalmaz.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Şeytan Meyvesi

Capone tıpkı Don Krieg gibi tayfası üzerindeki gücü iyi kullanır. Ancak tayfası yanında pek durmaz. Çünkü Capone herşeyi içine alabilmesini sağlayan ve adı bilinmeyen bir Şeytan Meyvesi yemiştir. Vücudunun içinde minik olan şeyler belli bir sınırı geçtikten sonra normal ebatlarına geri döner. Bu sayede Capone adamlarını, atlarını, toplarını içinde taşır. Gemisini bile içinde taşıdığı düşünülmektedir. Capone bu gücüyle tak başına bir kale ve ordu gibidir. Capone'un meyvesinin küçültme dışında başka güçleri olup olmadığı bilinmemektedir.

ResimEk Bilgiler[hr]

- Capone Bege gerçak hayatta Amerika'da bir dönem hüküm sürmüş dünyanın en meşhur mafya babalarından biri olan Al Capone'dan esinlenilmiştir. Capone Bege'nin davranışlarınında Al Capone'a benzediği düşünülmektedir.
- Capone Supernovalar içerisinde en görgülü korsandır.

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
nara_fkd
Mesajlar: 1314
Kayıt: 22 Oca 2014 20:53
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk
Konum: İzmir

Süpernova'lar arasında bir türlü içimin ısınamadığı bir karakter..
Kullanıcı avatarı
redstak
Mesajlar: 3680
Kayıt: 23 Mar 2012 23:59
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin
Konum: Karşıyaka-İzmir

Meğersem adamış.
Cevapla

“11 Süpernova” sayfasına dön