Mr. 3 Galdino

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Mr. 3 (Misutā Surī) gerçek adı Galdino (Gyarudīno)'dur. Baroque Works'ün yüksek rütbeli ajanlarından biridir. Partneri Miss Goldenweek (Misu Gōruden Wīku)'tir.

ResimGörünümü[hr]

Diğer erkek Baroque Works ajanları gibi onunda numarası kostümünde gizlenmiştir. Kafasının üstünde saçları düğümlenerek yapılmış büyük bir 3 rakamı vardır. Gözlük takar ve saçları daima düzgün taranmış bir şekildedir.

ResimKişiliği[hr]

Mr. 3 kendini çok yükseklerde görür. Bu yüzden tırsak birisi değildir. Kendini büyük bir stratejist olarak düşünür ve planlarının hep başarıya ulaşacağına inanır. Ayrıca büyük bir sanatçıdır. Balmumundan yaptığı heykelleri boya ustası olan partneri renklendirir.
Korkusuz gibi görünsede rakibi yaşamak için çabaladığında bundan çekinir (Örneğin Broggy'nin balmumundan yaptığı kelepçeleri kırması).
Son zamanlarda kişiliğinde büyük bir değişim olmuştur. İmpel Down İsyanı'n da borçlu olduğu Luffy'i ölümcül zehirden korumak için hayatını riske atmıştır.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Crocodile'ın Mr. 3'ü pozisyonunda bırakmasının sebebi Mr. 4'ün zeka kapasitesinin çok az değil hiç olmamasıdır. Aksi takdirde Mr. 3 daha alt sıralarda olurdu. İmpel Down İsyanı'n da takım ruhuyla dövüşme konusunda biraz eksiği olduğu görülmüştür. Luffy ve Buggy kaçış planı için büyük risklere girerken Mr. 3 bir korkak gibi davranmıştır. Daha sonra Magellan kaçan grubun peşinden geldiğinde biraz yiğitlik göstermiştir. Fakat oda çok kısa bir andır.
Şeytan Meyvesi

Doru Doru no Mi

Mr. 3 Doru Doru Meyvesi'ni yemiştir. Bu meyve ona vücudundan sonsuz miktarda özel bir balmumu üretme gücü vermiştir. İstediği şekilde katı veya sıvı balmumu üretebilir. Yarattığı balmumu sertleştiği zaman çelik kadar sert olur. Genellikle balmumundan sanatsal şeyler yaratır ve bunları savaşmak için kullanır.

ResimSaldırıları[hr]

- Candle Lock
- Giant Candle Service Set
- Candle Jacket
- Doru Doru Arts Sword
- Doru Doru Arts Cuffs
- Doru Doru Arts Mori
- Candle Wall
- Candle Champion

1.Champ Fight: Plowing the Field
- Doru Doru Mansion
- Doru Doru Ball
- Doru Doru Kaijo
Luffy ile Comboları

- Gomu Gomu no Tonkachi
- Gomu Gomu no Tonkachi Rifle
- Gomu Gomu no Champion Rifle
- Giant Candle Wall
► Spoiler Göster
Mr. 3'ün Luffy'e uyguladığı Candle Champion ve Luffy'nin mutluluğu.

ResimEk Bilgiler[hr]

- Mr. 3 çiftinin heykel ve resim nedeniyle sanatsal bir teması vardır.
- Mr. 3 özellikle Earl Grey marka siyah çay sever.
- Mr. 3'ün ilginç bir özelliğide Şeytan Meyvesi kullanıcısı olduğu halde suyun üzerinde durabilmesidir. Balmumundan yaptığı bir sal sayesinde suda batmaz.

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Cevapla

“Baraque Works” sayfasına dön