Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Crocodile

Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Crocodile, Luffy'de kendi gençliğini, umutlarını, sönen veya söndürülen hayallerini görüyor gibi geliyor. İleride Crocodile, Luffy için kendini feda edecek gibi bir düşünce var içimde veya ağır şekilde yaralanacak :pinch: bu serideki kral karakterlerden biri bence ;)
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Maalesef birçok kişi Crocodile'ın bir kova su ile yenileceğini düşünüyor. Yazık
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Crocodile bir kova su ile yenilebilecek ezik bir karakter benim gözümde. :silly:
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Base Luffy'den güçsüz olsada, reisin saldırıları çok karizmatik :D
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Naruto-Bijuu
Su icince duzelirim sacmaligi olmasa Luffy'nin asla yenemeyecegi bir rakipti, dusundukce kil oluyorum. 😅
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Anime: Naruto

ugur_tatli yazdı: 23 May 2018 16:28 @Naruto-Bijuu
Su icince duzelirim sacmaligi olmasa Luffy'nin asla yenemeyecegi bir rakipti, dusundukce kil oluyorum. 😅
Alabasta Luffy'den her zaman güçlü olduğunu söylemişimdir Crocodile'ın. Çoğu kişi alabasta Luffy'den güçsüz sanıyor. İddia ediyorum bu adam gear 2 li gear 3 lü Luffy ile bile kısa sürelide olsa kapışabilirdi ( Tek yemezdi, 3-5 dk oyalardı ) . Alabastada güç farkı çok fazlaydı, bu yüzden panzehir vermeler, gökten su düşmeler, et yiyip delinen yerin iyileşmesi gibi senaryo oynamaları oldu.

Croco'nun 2 yıl önceki seviyesi cp9'dan Kaku ve Jyabura'nın 1 tık altıdır. Kan zayıflığı bulunsa Kaku ve Jyabura ile uzun süreli başa baş kapışır. Alabasta Luffy'i ezdiği gibi olmaz tabi ama eşit dövüşürler.

Demem o ki o kadar güçsüz olmadığını her zaman anlatmak istedim, çoğu kişiden Tashigi seviyesi haki bilinse yener argümanı geliyor, bence o kadar vahim ve rezil değil durumu Crocodile'ın ;)

Edit : Base Luffy'den güçlü desem, tepki yiyeceğim, o yüzden base Luffy'den güçsüz diye geçiştirdim fazla kurcalamadan.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Oda'nın açıklamasına göre, 20'li yaşlarının '' Başlarında '' schibukai olmuş reis. Luffy gibi hızlıca bir anda yükselmiş. Yani 20'li yaşlarının başı demek 20-25 arası bir dönem. 30 yaşında alabastada imiş zaten. Wb'ye meydan okuyup kaybetmesi 30 yaşından önce. Schi oluşu 20'li yaşların başında. 2 yıl evvel 44 yaşındaydı. Kısaca bu adam 20 yıl civarı schibukai imiş.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Luffy bu herife kanlı eliyle vurabiliyordu beyler, bir kova suya gerek yok bence :D
Crocodile güçsüz değil evet ama herkesin düşündüğü kadar güçlü de değil. Zaten seride artık haki var, kimsenin bunun zayıf yönü suydu diye düşünmesine de gerek yok. Alabasta'da Luffy'den güçlüydü evet ama şu an aralarında uçurum var. Tayfada Sanji ile eşdeğer güçte görüyorum şimdilik. Ta ki Oda her karakter gibi onu da şişirmezse ileride.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Crocodile Sanji seviyesi demeden önce MF'deki Croco'nun yerine Sanji'yi koymaya çalışın bence. Herif Jozu'dan o darbeyi yediğinde KO olurdu direk.

Ben Croco'ya Cracker seviyesi derim şimdilik.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 22 Ara 2018 01:03 Crocodile Sanji seviyesi demeden önce MF'deki Croco'nun yerine Sanji'yi koymaya çalışın bence. Herif Jozu'dan o darbeyi yediğinde KO olurdu direk.

Ben Croco'ya Cracker seviyesi derim şimdilik.
Hep Oda'nın bok yemeleri panpa. Adamın iki gözüktüğü arc var, ikisi arasındaki seviyesi uçurum bildiğin.(Yani seri mantığına göre. Oda'nın kendi mantığına göre değil.)

Bu sebepten zaten çok farklı görüşler var, Dof'un tayfadaki Dellinger Croc'u döver diyen de var, MF'ye bakıp Croc Dof seviyesidir diyen de.

Ama MF'de yaptıkları cidden kalbur üstü işler yani, zamanında ben de egosuna bağlardım ama Oda'nın kafasında bariz güçlü bir adam bu. Poz olarak Dof ile beraber resmedildi.

Yani karşımıza Dof level bir Croco çıkarsa şaşırmam 2 yıl sonrasında.
Resim

“Shichibukailer” sayfasına dön